Şimdi Ara

Creative M2600 uyduları artırma.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar bende creative M2600 var... iki tane 6 wattlık uydu hoparlor var... ya bunların sayısını artırabilirmiyim acaba.... Subwoofer 17 watlık.. sistemi yavaşlatırmı ne bileyim kötü bi etkisi olurmu????? ... Diğer creative 5+1 lere baktım onlarda aynı 17 watt subwofer 6 watlık hoparlorler ....
    Bi aparatla bunların sayısını artırabilirmiyimki?????????????????

• Ne kadar uydu eklerseniz ekleyin sistem yine de 2.1 olarak çalışacaktır. Sesler, sağ ve sol olarak dağıtılacaktır. Eğer yine de ekleme yapmak istiyorsanız, elektronikçilerde çoğaltıcı bulmanız mümkün.
  • Öncelikle şunu unutmayın uydu eklemekle ses çoğalmaz yada daha kaliteli olmaz aksine güç çıkışını böldüğünüz için sesler daha vasat daha yetersiz gelecektir ve mevcut kalitesinden uzaklaşacaktır sadece gürültü olarak tabir ettiğimiz sesleri elde edeceksiniz tecrübeyle sabittir zamanında onlarca sisteme onlarca uydu söküp takmam ve kişisel testlerim sonucunda böyle bir yargıya vardım...
    Ama şöyle bir şey var uyduları paralel bağlama yoluna gitmeyip sisteminiz çıkış değerlerine uygun (gerek ohmaj gerekse watt) daha kaliteli uydu bağlarsanız yani uydu eklemekten ziyade değiştirirseniz sonuç tabi ki farklı olacaktır mesala bunu z2300 ve thx 550 kolonlarıyla uyguladım sonuç mükemmel oldu ama sizin kasttetiğiniz uyduları çoğaltmak olduğundan sonuç hüsran olacaktır işin tehlikeli yönü de cabası en mantıklısı uzak durman...
  • Çok teşekkürler arkadaşlar........ sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.