- x
BİM'de Remington R 325 Traş Makinesi 39,90TL
71 Cevap8865 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4577 Mesaj
20 Mart 2009; 19:42:45 

http://www.bim.com.tr/u...tay.asp?pid=1265&utip=1

0

# Titanyum kaplama bıçaklar
# Şarj edilebilir
# Bıyık, favori şekillendirici
# 2 yıl firma garantili

Aslında sıcak bir fırsat mı bilmiyorum amacım da bunu öğrenmek. Gidip göz attım mağazada. BMW dizayn etmiş. R3 Titanyum serisi olarak geçiyor, nette pek bilgi yok. Ciao da 3 adet yorumdan başka pek ciddi bir bilgi bulamadım.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Mart 2009; 19:48:07 

aynısının sinbo olan markası var diyebilirim çok benzer bir model ve 1 yıl civarıdır kullanıyorum günlük olarak :) günlük traş olması gereken herkeze jilet yerine kesinlikle tavsiye ederim 1dk içerisinde tertemiz bir yüze kavuşabilirler kendimden biliyorum :D hele topsakal vs felan varsa ufak tefek kırıntıları temizlemeye gerek kalmıyor gizleniyor zaten :D

Uzaklaştırılmış
20 Mart 2009; 22:33:27 

Öğlen gittim kalmamıştı. Arkadaş, heryerde de bizim bura gibi mi bilmiyorum, iyi bişey olursa sabahın köründe millet dibine darıyı ekiyo

25 Mesaj
20 Mart 2009; 22:51:20 

Ben aynı markanın saç traş makinasını kullanıyorum bir kaç senedir, gerçekten çok kaliteli bir ürün. Bunu da görünce gittim aldım, fiyatı çok makul. Remington Sinbo vb.'den daha kaliteli bir marka, hatta saç kesme makinasını Philips'in aynı fiyatlı modelleriyle karşılaştırıp almıştım, malzeme kalitesi bariz daha üstündü. Kullanım olarak da çok memnunum, ben akşam 20:30 civarı gittim, benim gittiğim şubede mevcuttu. Hatta kasanın yanındakinde eksik parça vb. olabilir diye depodan açılmamışını getirttim.

753 Mesaj
20 Mart 2009; 22:55:30 

Sinbonun makinasını almıştım. Son derece dandik. Şu anda Panasonic kullanıyorum. Dünyanın en keskin bıçakları bunda diyorlar. Son derece memnunum.

168 Mesaj
20 Mart 2009; 23:12:13 

Alan arkadaşlara bi sorum var: Acaba kılları toplama haznesi var mı? yoksa lavaboya mı dökülüyo kıllar?

Aradığınız imzaya şu anda ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

The signature you have looked for cannot be reached at the moment. Please try again later.

580 Mesaj
20 Mart 2009; 23:30:54 

ya bu fiyata satılan makinalardan kimseye hayır meymenet gelmez arkadasın biri simbo dan bahsediyor sanırım şaka ediyor iyi demisde bende kullanmaya çalıstım sakalın yarısını alıyor diğer yarısınıda bana hediye bırakıyor bu tip işlerde markadasn şasmamak lazım braun phılıps gibi

DÜNYACA ÜNLÜ ORJİNAL GİYİM MARKALARI ÇOK UYGUN FİYATLARA MAĞAZAMIZDA ..

tommy-armani-dolce-gabbana-guess-burberry-polo-lacoste-calvin-iceberg-
LÜTFEN ZİYARET EDİNİZ İletişim https://www.facebook.com/istinyeoutletpark msn: adnandoganbey@hotmail tel/whatsApp:0555-335-96-43 istinyeoutletpark.sahibinden.com/

725 Mesaj
20 Mart 2009; 23:35:54 

Bu işte birşey var..
Çünkü tek bıçaklılar 5 katı !
http://www.pratikev.com...Id=3152&pBrandId=110327

İletişim Fakültesi Reklamcılık

8 Mesaj
20 Mart 2009; 23:40:39 

quote:

Orjinalden alıntı: doganbeyyy

ya bu fiyata satılan makinalardan kimseye hayır meymenet gelmez arkadasın biri simbo dan bahsediyor sanırım şaka ediyor iyi demisde bende kullanmaya çalıstım sakalın yarısını alıyor diğer yarısınıda bana hediye bırakıyor bu tip işlerde markadasn şasmamak lazım braun phılıps gibi

dostum markadan sasma demissin ama remingtonu bilmemen senin cehaletin, en az braun ve philips kadar kaliteli bir marka

307 Mesaj
20 Mart 2009; 23:43:23 

quote:

Orjinalden alıntı: sonerilker

dostum markadan sasma demissin ama remingtonu bilmemen senin cehaletin, en az braun ve philips kadar kaliteli bir marka

o kadar degil ...

4059 Mesaj
20 Mart 2009; 23:43:59 

sakalı sert olanlar uzak dursun derim,sert sakala tek çözüm jilet çünkü

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

2 Mesaj
21 Mart 2009; 1:06:22 

Değerli arkadaşlar. Ürünü akşam 19:00 sularında ankara demetevlerdeki şubesinden aldım. Ürün yukarıda belirtilen marka vb.leri ile karşılaştırılmayacak kadar kaliteli bir ürün. Kıl toplama haznesi var. Malzeme kalitesi gayet iyi. Makinenin aynı zamanda bıyık ve favori düzeltici bölümüde mevcut. Tabiki eksik yanlarıda var. Mesela 16 saatte tam sarj oluyor ve 45 dakika kullanım süresi var. 45 dakikalık kullanım süresi her gün veya 2 günde bir traş olan arkadaşlar için kısa bir zaman. Ve kullanıma bağlı olarak gün geçtikçe pilin ömrü sürekli kısalacaktır. Birde makine Türkiye Genel Distrübitörü tarafından getirilmemiş bir ürün olduğu için Türkiye resmi WEB sitesinde ürün yer almıyor (Belirtilir).

6303 Mesaj
21 Mart 2009; 2:50:58 

Remington iyi markadır...
çakması falan değilse fiyat iyi bence...

"Sandy Bridge Kullanlar Kulübü"
AsRocK Z77 Extreme 6 // intel i5 2500K 3.3GHz @3.3GHz v Xigmatek HDT-S1284F // 168GB (2x8GB) GskiLL 1600MHz cl9 // Vector 128GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi HDD // High Power 750W 80Plus // PHILIPS 27" 273E3QHSB/00 AMVA PANEL LED // Logitech K330 KM Set ve Windows Embedded 8.1 Industry Pro (Öğrenciye beleş sürümü :)

1118 Mesaj
21 Mart 2009; 3:01:34 

Bu kampanya sadece dün mü geçerliydi arkadaşlar.

4577 Mesaj
21 Mart 2009; 8:54:26 

Remington kötü bir marka değil. Discovery de izlediğim bir belgeselde traş makinesinin mucidi olarak Remington gösteriliyordu. Marka olarak Sinbo ile yanyana gelmemeli belki ama model olarak bilemiyorum. Cihaz hakkında pek bir bilgi yok.

http://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=cs&u=http://www.nakupuj.com/remington-r-325/51169/&ei=jorESf_MGJGpsAbc2LjRCw&sa=X&oi=translate&resnum=3&ct=result&prev=/search%3Fq%3DRemington%2BR%2B325%26hl%3Dtr%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:tr:official%26hs%3D75u%26sa%3DN%26start%3D10

Buradaki çeviriye göre 45 dakika kullanım için 16 saatte şarj diyor. Bu biraz fazla gibi sanki

Uzaklaştırılmış
21 Mart 2009; 11:24:52 

arkadaşın teki Sinbo'ya laf etmiş traş makinasından banyoda veya su altında felan traş olmak gibi beklentilerim yoksa jilet kadar pasparlak bi beklentim yoksa kullandığım Sinbo fazlasıyla işimi görüyor biraz önce yine traş oldum 2 dk sürmüyor ve şunuda belirteyim sakalım çok sert değil ve çok sık kabasakal tarzı değil ama günlük traş olmazsam bi iki gün içinde kabasakala benzerim :D işten dolayı hergün traş olmam gerekiyor ve hergün traş oluyorum bu makina ile 1 yıl önce almıştım ne bi arıza ne bi sıkıntı yaratmadı ha uzun sakalları almaya kalkarsan çekiyor

374 Mesaj
21 Mart 2009; 12:16:35 

fiyat iyi ama herzaman oldugu gibi iki zıt yorum mevcut hangisine guvenipte hareket etmek lazım bilemiyorum simdi memuriyete basladık hergun tras olmak gerekiyor guzel bir makine gerekli ama güvenebilirmiyim buna acaba

Uzaklaştırılmış
21 Mart 2009; 12:58:23 

bence al kullan @ernsyds1, tabiki sakalın çok sert ve gür değilse ki o zaman sadece jilet keser :D

875 Mesaj
21 Mart 2009; 13:06:38 

Sinboyu askerdeyken bende kullanmıştım, onu bırakıp mach3 e geri döndüm ve 1 senede cildim anca toplamıştı.

quote:

Orjinalden alıntı: ilkbilir

Sinbonun makinasını almıştım. Son derece dandik. Şu anda Panasonic kullanıyorum. Dünyanın en keskin bıçakları bunda diyorlar. Son derece memnunum.

1167 Mesaj
21 Mart 2009; 13:23:35 

Cildiniz sözkonusuysa kaliteli ürün tercih etmek lazım. Bende Remington'un başka bir ürünü var. Malzeme kalitesi, işçilik olarak çok iyi, bütün detaylar düşünülmüş. Philips, Braun'dan kesinlikle aşağı değil.

2957 Mesaj
21 Mart 2009; 14:45:38 

quote:

Orjinalden alıntı: mmavcu

Sinboyu askerdeyken bende kullanmıştım, onu bırakıp mach3 e geri döndüm ve 1 senede cildim anca toplamıştı.

bende simtel var, daha önce elekli philips kullanıyodum, bi de simtele bakıyım dedim,1 kere traş oldum ve sakallarımda belirgin bir şekilde sertleşme ve gürleşme oldu.aldığıma lanet olsun

35 Mesaj
21 Mart 2009; 16:41:13 

Aslında önce jilet mi yoksa elektrikli traş makineleri mi cilt için daha sağlıklı ona karar vermek lazım bence...

762 Mesaj
21 Mart 2009; 17:14:18 

usturaya alışırsanız iyi oluyor tavsiye ederim

http://surrounder.blogcu.com/nedir-sigarayla-alip-veremedigimiz_46964171.html

334 Mesaj
21 Mart 2009; 17:39:13 

ürün hiç hoşuma gitmedi,sakalı sert olanlara tavsiye etmem,paranız boşa gitmesin.az önce iade için mağazaya gittiğimde epey bir zorluk çıkardılar,2.raund yarın .hayırlısı bakalım.makine alacaksanız braun ya da panasonic'ten şaşmayın derim.

akıllı insan her söylediğini düşünür,ancak her düşündüğünü söylemez.

1673 Mesaj
21 Mart 2009; 17:40:12 

Tüm Türkiye için geçerli mi?

1895 Mesaj
21 Mart 2009; 17:41:15 

bimden sinbo nun makinesini almıştım 25 lira civarı bişeydi ilk bir deniyim dedim bozuk çıktı iade ettim ikinci aldığım adam gibi kesmiyor ayrıca şarj olmuyordu onuda iade ettim üçüncü aldığımda ilk denememde çalışıp 1 hafta sonra bi kullanıyım şunu dediğimde bozulunca lanet ettim attım çöpe.

Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır!
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur !!!

334 Mesaj
21 Mart 2009; 17:44:48 

quote:

Orjinalden alıntı: itachi84

bimden sinbo nun makinesini almıştım 25 lira civarı bişeydi ilk bir deniyim dedim bozuk çıktı iade ettim ikinci aldığım adam gibi kesmiyor ayrıca şarj olmuyordu onuda iade ettim üçüncü aldığımda ilk denememde çalışıp 1 hafta sonra bi kullanıyım şunu dediğimde bozulunca lanet ettim attım çöpe.

fiyatına kanıp alıyoruz ama sonra da pişman oluyoruz.bugün bu makine için harcadığım zaman kaybına,yaşadığım strese yanıyorum.bir daha ucuz bir mal almak mı

2353 Mesaj
21 Mart 2009; 17:58:16 

quote:

Orjinalden alıntı: MissedCall

Tüm Türkiye için geçerli mi?

[font="Trebuchet MS"]Bende bunu merak ediyorum var mı bütün şubelerde acaba ?[/font]

Steam

334 Mesaj
21 Mart 2009; 18:00:04 

quote:

Orjinalden alıntı: UnT0ucHabLe

[font="Trebuchet MS"]Bende bunu merak ediyorum var mı bütün şubelerde acaba ?[/font]

evet arkadaşlar,tüm Türkiye için geçerli,tabii bulabilirseniz

3100 Mesaj
21 Mart 2009; 18:14:15 

Arkadaşlar konfor sizin için önemliyse kaliteli birşeyler almanızı öneririm.40 tl lik bir ürünle 500 tl lik bir ürünün aynı işleve sahip olması düşünülemez.Kesecekse keser ama nasıl?Yani demek istediğim bu ürünü satın alacaksanız beklentiniz yüksek olmamalı.

1673 Mesaj
21 Mart 2009; 20:18:52 

quote:

Orjinalden alıntı: imamen

evet arkadaşlar,tüm Türkiye için geçerli,tabii bulabilirseniz

Yarın gidip bi bakayım o zaman.
Sağol.

Uzaklaştırılmış
21 Mart 2009; 20:32:40 

Braun'un Cruzer serisinin en üst modeli var 4 veya 5 idi 200 - 250 TL civarına bulunabilinir bi cihaz 500 TLye ne alıyorsunuz acaba :D tabiki bu ürünle 40 TLlik ürün eş değer olamaz ama ben banyoda traş fantezisi yapmayacaksam kafası dönsün amuda kalsın çamura batsın yatsın kalksın demeyeceksem iş görür :)
bu kişinin tatminkarlığıyla alakalı bişeydir ama biride çıkar der ki yukarda bahsettiğim Cruzer serisi modeli bile yetmiyor kendi kendine traş etmiyor beni der :D

7 Mesaj
21 Mart 2009; 22:22:18 

sakalın kökten gitmesini istemiyorum, ayrı bi aparatı varmı ?

25 Mesaj
21 Mart 2009; 22:49:00 

Arkadaşlar ben bimde çalışıyorum şunu söyleyeyim çok kaliteli bir cihaz ve gür ve sert sakalları bile çok rahat kesiyor remington çok iyi bir marka hemen sabah kendime ayırdım :) okadar ayrıcalık olsun aldım ve baya güzel bir ürün beklediğimin çok üstünde görünüşüde güzel dokunmatik açma kapama tuşu var çift bıçaklı ve titanyum olmasıda baya bir ayrıcalık oluşturuyor bimde çalışıyorum diye söylemiyorum kaçırmayın derim ama bizde bitti bitmeyen mağaza bulursanız vakit kaybetmeden alın derim.

2484 Mesaj
21 Mart 2009; 23:29:03 

Bende aldım.sakallarım çok serttir en iyi traş bıçağı ile keserken bile gözlerim yaşara yaşara keserim :D

ama bu ürün gerçekten güzelmiş.rahat tıraş oldum şu an tek sorun traştan sonra yüzümün sızlaması. sanırım daha kullanmasını bilmiyorum zamanla öğrenirim

==> Chemical & Mechanical Engineer <==

1113 Mesaj
21 Mart 2009; 23:41:45 

Ürün kaliteli görünüyor...titanyum kaplama bıçakları var...

Grand Scenic III Privilège 5 Baz//HP Pavilion dv6000-GeForce Go 7400-2gb DDR2//HP Mini 110//Technics SA-DX950 amfi+5.1 Home Theatre //Samsung PS42A410C Plazma TV//Dreambox DM 800HD//İpad Retina 16gb//Huawei IDEOS X5 cep

888 Mesaj
22 Mart 2009; 0:00:45 

Bu ürün nasıldır bilmiyorum ama aynı markanın 70 tl ye saç-sakal şekillendiricisini teknosa'dan 2 yıl önce aldım kullanıyorum.fiyat güzelmiş doğrusu

3100 Mesaj
22 Mart 2009; 11:20:52 

Size şu bölümü okumanızı tavsiye ediyorum:
http://forum.donanimhaber.com/m_5843145/tm.htm
Sordunuz diye yazıyorum.Bu da 500 tl lik makina:
http://www.hepsiburada....3&productid=sgoanes8243

quote:

Orjinalden alıntı: qEccE

Braun'un Cruzer serisinin en üst modeli var 4 veya 5 idi 200 - 250 TL civarına bulunabilinir bi cihaz 500 TLye ne alıyorsunuz acaba :D tabiki bu ürünle 40 TLlik ürün eş değer olamaz ama ben banyoda traş fantezisi yapmayacaksam kafası dönsün amuda kalsın çamura batsın yatsın kalksın demeyeceksem iş görür :)
bu kişinin tatminkarlığıyla alakalı bişeydir ama biride çıkar der ki yukarda bahsettiğim Cruzer serisi modeli bile yetmiyor kendi kendine traş etmiyor beni der :D

Uzaklaştırılmış
22 Mart 2009; 11:31:04 

yaw 200 -250ye Braun'un Cruzer serisinin en üst modelini alabiliyorsun her türlüde rahat ve güzel bi traş olabilirsin
uçmaya hiç gerek yok ne yapıyo ki traş makinası ? sen oturuyon o mu traş ediyo :)
para harcamaya yer arayan için süper bir ürün :)

6652 Mesaj
22 Mart 2009; 12:08:36 

sevgili arkadaşlar bende dün bim mazasında gördüm 2 adet ve ınceledım dandık dir dıye almadım(ne zamandır tıraş makınesı almak ıstıyordum) ama gece buradakı yorumları okuyaraktan sabah kalkıp aldım.(ıyıkıde satılmamış)
umarım memnun kalırım

ilk şarja kac saat takmalıyım?
ve kullanımımda dikkat edecegım unsurlar nelerdir?

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

25 Mesaj
22 Mart 2009; 12:23:32 

Dün akşam denedim 1 haftalık sakalı keserken canımı çok acıttı. Sanırım 2 günde bir traş olmak lazım bu aletle. İlk şarjı 24 saat civarında yaptım ben, kullanma kılavuzunda öyle yazıyordu zaten.

3100 Mesaj
22 Mart 2009; 13:02:35 

Size Sinbo ile mutlu tıraşlar diliyorum.
quote:

yaw 200 -250ye Braun'un Cruzer serisinin en üst modelini alabiliyorsun her türlüde rahat ve güzel bi traş olabilirsin
uçmaya hiç gerek yok ne yapıyo ki traş makinası ? sen oturuyon o mu traş ediyo :)
para harcamaya yer arayan için süper bir ürün :)

395 Mesaj
22 Mart 2009; 13:09:45 

quote:

Orjinalden alıntı: Mnr980

sevgili arkadaşlar bende dün bim mazasında gördüm 2 adet ve ınceledım dandık dir dıye almadım(ne zamandır tıraş makınesı almak ıstıyordum) ama gece buradakı yorumları okuyaraktan sabah kalkıp aldım.(ıyıkıde satılmamış)
umarım memnun kalırım

ilk şarja kac saat takmalıyım?
ve kullanımımda dikkat edecegım unsurlar nelerdir?

Kullanma kılavuzunda yazdığı gibi ilk şarjını 24saat yapın. Normal şarj süresi 16 saat ve 6 ayda bir 24 saatlik şarj öneriyor...

Alet fiyatına göre güzel bir ürün..

İmza mimza yok...

395 Mesaj
22 Mart 2009; 13:12:00 

quote:

Orjinalden alıntı: mechanics

Dün akşam denedim 1 haftalık sakalı keserken canımı çok acıttı. Sanırım 2 günde bir traş olmak lazım bu aletle. İlk şarjı 24 saat civarında yaptım ben, kullanma kılavuzunda öyle yazıyordu zaten.

Bu tarz cihazlar günlük bilemedin 2 günlük traş için uygun daha fazla uzayan sakallarda çekme etkisi yapabiliyor.

Daha çok her gün traş olması gereken insanlar kullanıyor yada mesela işyerimde çekmecemde duruyor bir tanede toplantı fiilan olduğunda hemen lavaboya gidip 2 dakikada halledebiliyorsunuz..

İmza mimza yok...

395 Mesaj
22 Mart 2009; 13:14:12 

quote:

Orjinalden alıntı: ETA

Kullanma kılavuzunda yazdığı gibi ilk şarjını 24saat yapın. Normal şarj süresi 16 saat ve 6 ayda bir 24 saatlik şarj öneriyor...

Ayrıca ürün dandirik bir ürün değil kişisel bakım ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir firma olan Remington'un biraz alt segment bir ürünü, yinede fiyatına göre güzel bir ürün..

İmza mimza yok...

6652 Mesaj
22 Mart 2009; 14:05:07 

okı tesekkurler

2352 Mesaj
22 Mart 2009; 15:04:33 

Eğer benim bildiğim Orjinal Amerikan Remington ise taş gibi cihaz ve sağlamdır çok da kalitelidir

2352 Mesaj
22 Mart 2009; 15:06:55 

Ayrıca gerçekten sakalınız çok sert ise bence denemeyin ya da Kremli olanlardan kullanın suda yıkananlardan,
aksi taktirde cildinizi perişan edersiniz benden söylemesi

1310 Mesaj
22 Mart 2009; 15:11:04 

ben aldım berbat yada benim sakalıma uygun değil

sürekli çekiyor çok kötü hemen iadeye götürüyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Extrem -- 22 Mart 2009; 15:06:01 >

AKSARAY-SARIYAHŞİ-SİPAHİLER

43 Mesaj
22 Mart 2009; 15:19:57 

bence de cildiniz benimki gibi hassassa ve sakalınız sert se neredeyse hiçbir makinadan tam verim elde edemiyorsunuz bende de braun cruzer 3 var ama kullanamıyorum. sadece jiletle acısız bir taras gercekleşiyor... o yüzden makina almadan önce firmaların 15-30 gün içinde şartsız geri iadeli ürünlerini deneyin derim sanırım braun ve phılıps bunu yapıyor hala.

Ama Remington gercekten de iyi bir marka ve ürünleri kalıteli....sadece türkiyede cok fazla tanınmıyor.

The Man Who Sold The World
Acer S3

334 Mesaj
22 Mart 2009; 15:27:09 

quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Extrem

ben aldım berbat yada benim sakalıma uygun değil

sürekli çekiyor çok kötü hemen iadeye götürüyorum..

ben bu sabah mağaza müdürünü araya sokarak geri iade edebildim,işiniz çok zor.umarım halledebilirsiniz.

1310 Mesaj
22 Mart 2009; 16:03:49 

yooo sormadılar bile

ama iade sebebim çok gerçekciydi kuzenimi gönderdim bende aldım abimde almış dedirttim hemen aldılar

6652 Mesaj
22 Mart 2009; 19:28:15 

bende kullanıyım bakıyım nasıl olacak
sonucta benım cıldımde hassas
olmassa gerı ıade ederım
sakallarım çok sert degıl

762 Mesaj
22 Mart 2009; 19:31:15 

dün bende gittim aldım bir tane kaliteli birşeye benziyor kutusunda usa falan yazıyor sanırım amerikan menseyli bir ürün şarja takınca yeşil ışık yanıyor şarj dolunca yeşil ışık yanıp sönüyor ayrıca alacak arkadaşlar dikkat etsin malum bimde bu tür şeyler açılıp kurcalanmış olabilir traş bıçaklarını koruyan başlıkta güvenlik jelatini var bu o başlığın hiç açılmamış olduğunu gösterir bilginize

http://surrounder.blogcu.com/nedir-sigarayla-alip-veremedigimiz_46964171.html

6652 Mesaj
22 Mart 2009; 22:45:03 

quote:

Orjinalden alıntı: SuRRoUnDeR

dün bende gittim aldım bir tane kaliteli birşeye benziyor kutusunda usa falan yazıyor sanırım amerikan menseyli bir ürün şarja takınca yeşil ışık yanıyor şarj dolunca yeşil ışık yanıp sönüyor ayrıca alacak arkadaşlar dikkat etsin malum bimde bu tür şeyler açılıp kurcalanmış olabilir traş bıçaklarını koruyan başlıkta güvenlik jelatini var bu o başlığın hiç açılmamış olduğunu gösterir bilginize

evet bende alırken jelatine dikkat ettım 2 tane vardı 1 jelatinsızdi (onu almadım tabıkı)

1310 Mesaj
22 Mart 2009; 23:20:27 

birini ben bıraktım

6652 Mesaj
23 Mart 2009; 0:43:48 

iade süresi 15 gün dımı arkadaşlar

2072 Mesaj
23 Mart 2009; 0:53:13 

remingtonu simbo gibi karıştımak cehaletin daniskası yani ne diyeyim yanlış anlaşılmasın sinboya kötü demiyorum ama remingtonun yanında kötü bir markadır..

ayrıca titanyum bıçaklara sahip.. titanyum oldukça kaliteli bir malzemedir.. öyleki titantum çelikten bile kalitelidir.

ama şuda bir gerçek ki bu üründen çok fazla birşey beklememek gerek.. bir misal.. biraz garip olacak ama nasıl ki bir bmw 3.20i vardır birde bmw 7.40 li buda o misal diyeyim size.. bu bmw 3.20i ama söylendiği gibi sert sakalı olan almasın.. zira bayağa zorluk çekersiniz.. sakalı az olan veya yumuşak olan kişiler alıp kullanabilir.. alana, kullanana hayırlı olsun

1071'den BUGÜNE BU TOPRAKLAR BİZİM.. DÜN, BUGÜN, YARIN VE DAİMA!..

1309 Mesaj
23 Mart 2009; 8:45:26 

ben de aldım ilk denemelerden sonra memnunum. Titanyum kaplama bıçaklar çok güzel kesiyor, sakal kesme işini 1 dakikada kıl döküntüsü olmadan hallediyorsunuz. kesilen sakal için haznesi var oraya topluyor. remington markası da çok kaliteli bir marka ufak bir araştırmayla bunu görebilirsiniz.. yurtdışı fiyatı 30-40 pound civarı diye gördüm, ynalış olabilir.

şu ana kadar tek eksisi (traş makinelerinin genel bir eksisi) traştan sonra yüzde hafif sızlama/yanma yapması. aynı şey braun ve philips'te de vardı(çok pahalı modeller değildi giriş seviyesi modeller, belki pahalı olanlarda yoktur) o yanma için de traştan sonra aftershave falan kullanmak gerekecek sanırım.

şarj süresinin pek problem olacağını sanmıyorum. 1 dakikada sakallar kesiliyor çünkü. 45 dakika çalışma süresi olduğuna göre tek şarj çok rahat 1 hafta dayanır diye düşünüyorum.

bu arada ancak gittiğim 2. bimde bulabildim o da son kalmış kasanın yanındaki üründü.

bim'de iade konusunda şu ana kadar hiç sorun yaşamadım. yiyecekleri dahi tek bir soru sormadan geri alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rabies -- 23 Mart 2009; 8:41:39 >

the wise man walks always with his head bowed, humble, like the dust...
---
he who speaks, does not know; he who knows, does not speak.

547 Mesaj
23 Mart 2009; 11:07:33 

quote:

500 tl civarı Panasonic 83** serisi olması lazım.
Bazen çok mantıksız cevaplarda geliyor. Braun cruzer 3 varsa 250 ye ondan iyisi yok mu?ki 3 serisinden çokda fala memnun olan yok.Eee 40bine Opel alınıyor Bmw ye 80bin para mı verilir demekle aynı şey.
(burada alım gücü alıp almama değil ihtiyaca limite göre kıyaslamadan bahsedilmiştir,gereksiz polemiğe gerek yok)

@Mr.Blof un verdiği konu oldukça bilgilendiricidir.Hatta ona benzer bir kaç konu daha açılmıştır okumakta fayda var.