Şimdi Ara

Boy Uzatma (Doğrumudur?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.boyuzatma.us/satogrowth_supergrowth.html Bu adresteki ürünü alsam işe yararmı 1994 doğumluyum 1.65

• Daha 15 yaşındasın.Bekle 21 yaşına kadar.

Yeni nesilde çok aceleci
  • konuyu görünce direk aklıma başka bişi geldi.boy uzatma falan kendi kendine uzar gitti yere kadar takma kafana...hem uzamasa bile sorun olmaz niye dersen senin gibi 1 değil en az 1milyon insan vardır 1,65.ayrıca hiç bişeyi takmaya değmez neden dersen 15 yaşındasın en fazla 60-70 yıl daha yaşarsın max:85 koydum çok bile kafaya takmaya değmez yıllar öyle hızlı geçiyorkiiii

• Body Yapıyorum Karnım Omuzlarım Pazım Falan Gelişti Ama Önceden Benden Kısa Olan Arkadaşlar Şimdi Uzunlar
  • hacım ya kaslar gelişecek ya kemikler yanlış yapmışsın

şaka bi yana daha bekle kardeşim 16 yaşında 1.70 küsurlardayken 18 oldu 2 metreye merdiven dayadı deve 195 cm oldu tepeden bakıyor bize bizde aşağıdan bakıyoruz mölül mölül

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HighDamagE -- 20 Mart 2009; 11:39:32 >
  • 15 yaşında 1.65 boyun var daha ne istiyosun ki 20ye kadar 1.80i geçicek zaten boyun
  • Dikkatli ol.
    Boy uzaman 19 yaşına kadar sürücek 19 yaşında kıkırdaklar tam olarak oturucak.25 yaşına kadar uzama olur ama 1 veya 2 cm uzarsın.Bu tür ilaçlar yanlış kullanımlarda hızlandırıcagına kötü sonuçlar doğurabilir.
  • insan kendini astığında kısa sürede (ölene kadar ) baya bi uzuyormuş.
    Kanıtlanmış.
  • bol bol süt iç ve barfiks çek birde kapılara tırman
  • basket oyna
  • 15 Yaşındayım 1.82 boyum var.Maksimum ben kaç olurum ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: ®OoLaStoO®

15 Yaşındayım 1.82 boyum var.Maksimum ben kaç olurum ki

Sen basket takımına gir
  • Kendini kasma boyun zaten uzayacaktır. Çok büyük oranda genetiğinle alakalı (%75-80 oranında) kalan %20-25 lik dilim içerisinde de büyük oranda 0-10 yaş arası beslenmen etkili olacaktır.

Sağlıklı yaşa, spor yap ve günlük uykunu mutlaka al.

Ha illa alternatif tıp arıyorum müdahale etmem lazım diyorsan yanlış, psikolojik anlamda olumsuz etki yapar. Ot börtü böcek olarak birşeyler ararsanda "MISIR" tavsiye ediliyor. Bahsi geçen ürüne bakmadım ama yine içeriğinde mısır falan vardır :)

94 doğumlusun 1,65 boyun var, ters giden birşeyler yok görünüyor. Arayış içine girme.

quote:

Orjinalden alıntı: __right_

http://www.boyuzatma.us/satogrowth_supergrowth.html Bu adresteki ürünü alsam işe yararmı 1994 doğumluyum 1.65

• kafadan 1.75 olursun niye dert ettin anlamadım.Hayvansal proteinleri bolca al yeter.
  • Arkadaşlar Hep Uzun Gelmeye Başladı Acaba Bodyi Bıraksammı?
  • Bende 94'lüyüm boyum 1.72 inşallah boyum uzar okulda beden derslerinde basketbol oynuyorum ve smaç basmak için boyumun uzaması lazım iyi sıçrıyorum.Bugün üst sınıflardan 1.93'lük abiyle maç yaptım okulda bir blok bile yemedim içeri girerken falan iyi top çaldım yendim İnşallah boyumuz uzar.
  • ben 15 yaşındayken 1.71 boyum vardı yaş 16 boy 1.76

boyumun 191-195 olmasını isterdim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali277 -- 20 Mart 2009; 17:46:09 >
  • Barfiks boyu uzatır mı?
  • Barfiks kolları çok az seviyede uzatır.. 14 yaşındaydım boy 1.69 15 1.72 16 1.74 17 olduk 1.76 bu ne be ki günde en az 2 saat basketbol oynarım.Her gün beslenmeye ve genlere bağlı..Ama sakın ilaç kullanma önce doktora git hem boyun kısa değil öyle çok kısa olsan hormon verirlerdi..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.