Şimdi Ara

sony cybershot w5 i önerirmisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yardımcı oln lütfen w5 i almayı düşünüyorum o fiyat aralığğında başka önerdiğiniz makina varmı w5 in fiyatı türkiyede 700 ytl civarında

• ben olsam almazdım
    sırf kazıkcı sony için...sd kartlı bişi almanı öneririm ben

saygılar
  • canon S1 öneririm kesinlikle
  • Very minor changes from the DSC-W1, namely internal memory and improved battery life.

tükçe meali

w1 modelinden yapılan ufak değişiklikler var.
    dahili 32mb hafızası var ve batarya ömrü daha uzun..

w1 ve w5 aşağı yukarı aynı
    bir üst modeli w7 var farklı
    800-850 ytl civarı
  • arkadaşlar ürün zaten sd kart yuvası var bildiğim kadarıyla da 2 gb ye kadar destekliyo benim için video çekimi de önemli canonlar 3 dk çekiyo bide kanonun türkiyede servisi yok sanırım ÇOK KARARSIZIM ÇOK...
    EKRANIN BÜYÜK OLMASI VE PİLLE ÇALIŞMASI ARADIĞIM ÖZELLİKLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarface2005

arkadaşlar ürün zaten sd kart yuvası var bildiğim kadarıyla da 2 gb ye kadar destekliyo benim için video çekimi de önemli canonlar 3 dk çekiyo bide kanonun türkiyede servisi yok sanırım ÇOK KARARSIZIM ÇOK...
    EKRANIN BÜYÜK OLMASI VE PİLLE ÇALIŞMASI ARADIĞIM ÖZELLİKLER

eğer video ve ekran boyutu önemliyse bence sony makineyi hemen al. benim bir arkadaşımda var w5 ve video çekimi çok çok kaliteli ve sınırsız. ve lcd ekranı da çok geniş. hatta daha genişi yok diye biliyorum ben.
  • arkadaşım acaba arkadaşın makinadan mem nunmu fotoğraf çekimi ve pil ömrü nasıl acaba
  • sonyler sd kullanmaz

memory stick kullanırlar
  • bence casio exilim z-55 al.çok memnun kalırsın.renk kalitesi çekimleri falan sonyden çok daha iyi bence.ikisinide kullandım.hemde sd kartlı.ama sonynin video çekimi tek kelimeyle mükemmel.ama casionunda resim seçme seçenekleri ço çok fazla.
  • ben w12 kullanıyorum, w5 le tek farkı w5 de dahili 32 mb hafıza olması.sd-memory stick olayına da bu kdr takılmanın gereği yok,alttrarafı 20-30 ytl fazla vericen,makineye o kdr para verdikten sonra da pek önemli bi miktar diil bence. video çekimleri mükemmel,640x480 30 fps video çekiyo,sınır yok,hafıza yettiği kdr.resim çekme kalitesi de çok iyi.kalem pil kullanması da önemli bi +.pil ömrü büyük lcd ye rağman inanılmaz.ayrıca makine almakla bitmiyo,firmanın satış sonrası müşteri ilişkileri de önemli,bu konuda da hiçbir marka sony le boy ölçüşemez,örnek vermek gerekirse ben makinemi yurtdışından aldım,ona rağmen sony türkiye attığım mailden 2gün sonra ücretsiz katalog yolladı
  • walla al bendende o kadar. aynı makineden ben de kullanıyorum. abi yok yaaa bööle bi makine yok yani... benwww.morfare.com dan bizzat iş yerlerine gidip aldım. almadan önce bayaa bi araştırma yaptım ve sonyde karar kıldım. sana söylemek isteyeceğim şey şu... ben elektornik eşya alışverişinde KEŞKE ŞUNU ALSAYDIM demeyi hiç hazmedemem. biraz daha veririm içime sineni alırım. üstelik morfarede internet sitesindeki fiyatlara bakma sen. adamlar yardımcıda oluyo...
  • Sony nasıl bu kadar iyi video çekebiliyor biliyormusunuz ? Çünkü kullandığı flash kart sistemini kendi yönetiyor. Bu sayede Memory Stick'de istediği gibi zor şartlar koyup alacağınız Memory Stick'e yüksek hızlı video kayıt şansını veriyor.

Diğer sistemler bu kadar minimum hız, işte erişim süresi, sürekli hız gibi şeyleri garanti edemiyorlar çünkü fiyat rekabeti içindeler. Sony ise bunları yapmazsan üretme diyor onun içinde zaten bir kendisi onun dışında bir iki büyük firma daha üretebiliyor o kadar.
  • kesinlikle
    MSpro'ya yazım ve erişim süreleri gerçekten çok hızlı...

tabi 4gblık msp'ya sadece 45 dakika kayıt yapılabilmeside biraz üzücü
    quote:

Orjinalden alıntı: gun

Sony nasıl bu kadar iyi video çekebiliyor biliyormusunuz ? Çünkü kullandığı flash kart sistemini kendi yönetiyor. Bu sayede Memory Stick'de istediği gibi zor şartlar koyup alacağınız Memory Stick'e yüksek hızlı video kayıt şansını veriyor.

Diğer sistemler bu kadar minimum hız, işte erişim süresi, sürekli hız gibi şeyleri garanti edemiyorlar çünkü fiyat rekabeti içindeler. Sony ise bunları yapmazsan üretme diyor onun içinde zaten bir kendisi onun dışında bir iki büyük firma daha üretebiliyor o kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nitrogliserin

kesinlikle
    MSpro'ya yazım ve erişim süreleri gerçekten çok hızlı...

tabi 4gblık msp'ya sadece 45 dakika kayıt yapılabilmeside biraz üzücü
    quote:

Orjinalden alıntı: gun

Sony nasıl bu kadar iyi video çekebiliyor biliyormusunuz ? Çünkü kullandığı flash kart sistemini kendi yönetiyor. Bu sayede Memory Stick'de istediği gibi zor şartlar koyup alacağınız Memory Stick'e yüksek hızlı video kayıt şansını veriyor.

herşeyin bir bedeli var,o kdr kaliteli çekiminde bedeli kısa süre,ama 640x480 normal modda da gayet güzel video çekiyor

• naormal modda 640 480 videoyla 1gb ye ne kadar çekiyo. bileniniz varmı
  • fine modda 25-26 dk kdr,normal modda 45dk fln
  • mspro biraz pahalıya maal olacak heralde
  • bekle bence....
  • neyi bekleyim .............15 inde amrikadan arkadaş gelio bi ürün istemek zorundayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: scarface2005

naormal modda 640 480 videoyla 1gb ye ne kadar çekiyo. bileniniz varmı

256 11 dk
    1gb 44 dk

160 moduna 1 gb 12 saat video çeker :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.