Şimdi Ara

Bilek Nasıl kalınlaştırılır?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
26.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler neden bilmiyorum bileklerim çok ince
    kırılcakmış gibi duruyo.

Ayrıca Kemiklerde çok zayıf Mesela Bilek Güreşi yapıyoruz
    Çok rahat yenebileceğim kişileri yenemiyorum.
    Güç var fakat böyle kemiğim sızlıyor resmen kolumu zorladığımdan
    Sizce neden olabilir ve nasıl geçer ?
  • powerball
  • Simit sık
    Body building malzemeleri satan yerlerde bulunur
  • Powerball.
    Ben kullandım biraz kalınlaşma oldu. Sonra bozulunca durdum öyle kaldı. Ama işe yaradı cidden. Hem kalınlastı hem güclendı. Özellikle basketbolda yararını cok gördüm şutlarım düzeldi.
  • bu powerball'ı ankarada bulabileceğim bir yer var mı yani kredi kartı falan kullanmadan alabileceğim bir yer?
  • Dumbell.Eskiden bende senin gibiydim şimdi sınıfın birincisiyim.
  • ne kadar ince bilmiyorum ama benim bileklerim de incedir parmaklarımda ellerimde.. . kızlar bayılıyo vallahi

çevremdeki çoğu kişiden duydum bunu bazı kızlar özellikle çok dikkat ediyor ellere. konusu açılmışken elleriniz ve dişleriniz düzgün olsun kızlar nedense ilk oralara dikkat ediyor çok saçma geliyor bize ama öyle.
  • bilek kalınlaşmaz bilek kemiktir güçlendirilir fakat ön kol kasları geliştirebilir bunun için wrist cur reverse curl gibi aletli egzerszizler uygulanır yay sıkmakta biyere kadar kuvvetlendirir ama geliştirmez

powerballda geliştirmez kuvvetlenir sadece.

örnek egzersiz :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kliwaj -- 19 Mart 2009; 18:59:42 >
  • bilek ve önkol büyük bir kısmı genetiğe bağlıdır yani babanın dedenin bilekleri kalın önkolu kalınsa seninde öyle olur büyük bi ihtimal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foksta boks gecesi -- 19 Mart 2009; 18:57:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Codest

Bunun bileği çok ince
  • Sadece bilek kası diye tabir ettiğin ön kol kasları rakibini yenmeye yetmez. Bilek güreşi yapılırken pazu, arka kol ve omuz kasları da kullanılır.
    Ön kol kaslarını geliştirmek için ise kliwaj'ın verdiği hareket yapılabilir. Ön koldaki diğer bölgeler için ise dirsek sabit olmak kaydıyla motosiklete gaz verme pozisyonu alınıp dambılla gaz verme hareketi yapılır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kliwaj

bilek kalınlaşmaz bilek kemiktir güçlendirilir fakat ön kol kasları geliştirebilir bunun için wrist cur reverse curl gibi aletli egzerszizler uygulanır yay sıkmakta biyere kadar kuvvetlendirir ama geliştirmez

örnek egzersiz :
    />

kaç kilo o dambıl ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Historia Calamitatum

Sadece bilek kası diye tabir ettiğin ön kol kasları rakibini yenmeye yetmez. Bilek güreşi yapılırken pazu, arka kol ve omuz kasları da kullanılır.
    Ön kol kaslarını geliştirmek için ise kliwaj'ın verdiği hareket yapılabilir. Ön koldaki diğer bölgeler için ise dirsek sabit olmak kaydıyla motosiklete gaz verme pozisyonu alınıp dambılla gaz verme hareketi yapılır.

çalıştığım salonda bilek güreşi hocamız makarayla çalışıyordu hep önkolu bicepsinden büyüktü güzel bi görüntü oluşturmuyodu ama yenemediği adamda yoktu salonda
  • quote:

Orjinalden alıntı: Spyxxx

quote:

Orjinalden alıntı: kliwaj

bilek kalınlaşmaz bilek kemiktir güçlendirilir fakat ön kol kasları geliştirebilir bunun için wrist cur reverse curl gibi aletli egzerszizler uygulanır yay sıkmakta biyere kadar kuvvetlendirir ama geliştirmez

örnek egzersiz :
    />

kaç kilo o dambıl ?

3-4 falandır maximum 5dir
  • Powerball kaç liradır ? Bir de nasıl kullanıyoruz bunu ? Sıkıyor muyuz n'apıyoruz ?
  • Kol kası geliştirmek için ne yapmak lazım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

Kol kası geliştirmek için ne yapmak lazım?

günde 2 saat asılıcan kardeşim
  • quote:

Orjinalden alıntı: muzaffer1989

quote:

Orjinalden alıntı: BaYDoGaN

Kol kası geliştirmek için ne yapmak lazım?

günde 2 saat asılıcan kardeşim

• quote:

Orjinalden alıntı: dr.dRe`

Powerball kaç liradır ? Bir de nasıl kullanıyoruz bunu ? Sıkıyor muyuz n'apıyoruz ?

iple çevirmeye başlayıp el-kol kuvvetinle çevirmeye başlıyorsun. 14bin rpm üzerine çıkanların mekanı da var hatta
    http://www.powerballs.com/scoreboard.php
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.