Şimdi Ara

COLT YEDEK PARÇA alınabilecek yerlerin tel.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
8.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR MALUM YEDEK PARÇA DURUMUNU BİR LİNK ALTINA TOPLAMAK İSTEDİM BİLGİSİ OLANLAR BU BİLGİLERİ BURAYA YAZARSA FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

SAYGILARLA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayel_kara -- 18 Mart 2009; 11:57:14 >

• Kimsede ses yok ama siftah benden olsun bari. Millet OTV indirimi geyiğini çeviriyor bu aralar:

SYD Otomotiv: Tel. 0212 652 29 57 Yer: Yenibosna

-Ön fren balata set
    -Hava Filtresi
    -Polen Filtresi (Colt için yok başka filtreden kesilerek uyduruldu)

Herhangi bir Bosch Car Service: (http://www.boschservice.com.tr/)

-Buji. Bu kodları vererek fiyat sorabilirsiniz: 0 242 235 758 (normal buji), 0 242 235 756 (platin buji)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalyst -- 20 Mart 2009; 16:21:26 >
  • arkadaşlar selam...

bu başlık gerekliydi.. karayel arkadaş sağol...

SYD otomotiv aradım şimdi...http://www.sydotomotiv.com/ ebru hanım....

ön fren balata seti 65 TL...
    benim arkalar disk olduğu için arka disk balata seti 40 TL...
    hava filtresi de 17,5 TL...

polen filtresi de uydurulmak zorunda ne yazık ki... 20 TL gibi söyledi... sanırım ford fiesta nın bizimkine yakın bir filtresi var... okumuştum... gerekli ölçüde kesip kendimiz de yerine takabiliriz... tırnaklara dikkat edin... tornavida ucunu kullanın...
  • balatalar valeo.. hava filtresine sades mi ne.. öyle bir şey dedi...
  • www.otocikma.com web sitesindende aracınızın markasına ait çıkmacı ve çıkma parçalara ulaşabilirsiniz arkadaşlar...
  • bir sorun nedeniyle mesajlarımı siliyorum. sorunuz var ise bana pm ile ulaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 22:28:19 >
  • colt 2005 sonrası için ön ve arka orjinal sachs amoritsörler için tel:02126714712

orjnal sachs debriyaj baskı balata takımı için tel:212 473 49 49
  • quote:

Orjinalden alıntı: garin

colt 2005 sonrası için ön ve arka orjinal sachs amoritsörler için tel:02126714712

orjnal sachs debriyaj baskı balata takımı için tel:212 473 49 49

Fiyat?
  • 140 tl ön adet
    110 tl arka adet
    150 euro baskı balata kit
  • bir sorun nedeniyle mesajlarımı siliyorum. sorunuz var ise bana pm ile ulaşınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _opeth -- 4 Şubat 2010; 22:29:03 >
  • Benim de ön fren balatasına ihtiyacım var.
    Fiyat verebilir misiniz?
  • Ön fren balatasına serviste 185 lira dediler.
  • BEN JAPON YEDEK PARÇALARI SATAN BIR FIRMADA CALISIYORUM..
    BUNUN AMORTISOR VE DEBRIYAJI ,DEBRIYAJ MERKEZI SACHS MARKA CIKIYOR...
    FIRMADA MEVCUT AYRICA DIGER FILTRE VE FREN BALATALARINDA DA YARIDMCI OLABILIRIM
    PM ATMANIZ YETERLI.... ANCAK DIGER PARCALAR ZOR...
  • arkadaşlar merhaba

ön fren balatası ihtiyacım var servise sordun işçilik dahil 259 tl dediler

sırf balata birde diskler yıprandıysa 265 tl de onlar

yan sanayi iyi bildiğiniz yerler var mı?

kore malı bir ürün buldum işçilik dahil 70 tl istiyorlar 30.000 km gider dediler balatalara ve problem olursa geri iade edersin diye de garanti verdiler
  • Bu syd oto el değiştirmiş isim değişmiş arkadaşlar ama mekan aynı yerde adres doğru.

gayet kaliteli güzel bir yere benziyor ellerinde pekçok parça mevcut ya da temin ediyorlar

balataları değiştirdim , fiyatta vs yardımcı oluyorlar.aslında parçacı ama montaj için de bi usta ile anlaşmışlar orada aldığınız parçayı da taktırıyorlar hemen.

diskeri de orada değiştireceğim. ilgililere duyurulur
  • 70 lira dediğiniz yer mi bilgileri ben de alabilir miyim carisma için de parça vardır. amortisör değiştirecem bu gidişle gırç gırç sesten bıktım.
  • BİLGİLER ZATEN YUKARIDA YAZIYOR ARKADAŞLAR BU ESKİ SYD DENİLEN YER İSİM DEĞİŞMİŞ AMA ADRES AYNI ORAYA GİDERSENİZ YARDIMCI OLURLAR.

YENİ İSMİ MRC OTO SANIRIM
  • Ikitelli orgnizide Esenler sanayinde Altundal otomotiv var aynı zamanda temsa kp servisi..0212 6711038 vahdet usta orası da hal eder bu işleri...
  • arkadaşlar 2006 colt aldım yalnız ön teker davlumbazlarım yok servis te 240 tl daha uygununu bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KÜRŞAD06

arkadaşlar 2006 colt aldım yalnız ön teker davlumbazlarım yok servis te 240 tl daha uygununu bilen varmı

benim davlumbazlar da yıprandı...aynı dertten muzdaribim...yan sanayi yok maalesef.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.