Şimdi Ara

Scythe yeni işlemci soğutucusu Katana 3'ü duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemci ve ekran kartları için soğutucu çözümleri hazırlayan ayrıca kasa ve aksesuar üretimi de yapan Japonya merkezli komponent üreticisi Scythe, Katana 3 adını verdiği yeni işlemci soğutucusunu duyurdu. Firmanın 94 x 108 x 143 mm boyutlarında ve 495 gram ağırlığındaki yeni işlemci soğutucusu, 6 adet Bakır ısı borusuna, Bakır tabanlı işlemci temas yüzeyine ve 300 - 2500 devir dakika 92mm'lik fana sahip.

Intel'in Soket 478, LGA 775 ve LGA1366, AMD'nin ise Soket 754, 939, 940, AM2, AM2+ ve AM3 formundaki işlemcileriyle uyumlu olan, yüksek performans hedefli yeni işlemci soğutucusu Katana III'ün yurt dışında 32$'lık fiyatla satışa sunulduğu belirtiliyor.

• gigabyte ın da bu tip bir soğutucusu yokmuydu eğimli ?
  • Scythe her yeni üründe daha da ilerliyor, bence sektörün 1 numarası, incelemeleri görmek lazım ama mutlaka iyidir.
  • Eğimli yaparak soğutucu daha az yer kaplıyor.Baksanıza normalden daha dar.
  • ama hava yönü biraz ters olmuş
  • Scythe salt performansa odaklanmayıp sessizlik ile performansı dengeli sunan başaralı soğutucular üretiyor. Hava yönü nasıl ters olmuş ben bir anormallik farkedemedim resimlere göre.
  • güzel bence haber için teşekkürler
  • Anakartında soğutucu yaşayanlar için çok ideal ve performanslı bir ürüne benziyor.Ben de soğutucu sorunu yaşıyorum inşallah böyle soğutucular çıkmaya artar.
  • TR de kim satar? Nereden bulurum?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.