Şimdi Ara

reno clio hb rta ile rtx arasında ne fark var acaba

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
28.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yaklaşık 10.000 liram var 2000 ile 2001 arası bir araç arıyorum buda reno clio hb 2 araç buldum temiz biri 2000 model rta diğeri 2001 model rtx 2001 model olan rtx daha uygun fiyatı otomatik vites bu araçta bunun haricinde başka bir fark varmı bu 2 araç arasında veya hangisi sizce daha iyidir hangisini almalıyım fiyat olarak aynı şimdiden cevap yazanlara teşekkür ederim

• Eski RTA kullanıcısı olarak pekte donanımlı sayılmaz olduğunu söylesem yeridir.

Tek hava yastığı var. ABS var. Klima yok. Direksiyon altı radyo kontrol. Ön camlar otomatik. Sis farı yok. Kaset çalar tabiki. RTX dana donanımlı diye biliyorum. Bir de RTX'ler sanırım 1.6 oluyor(gördüklerim hep öyleydi çünkü. RTA olanlarda 1.4 yazıyordu)

Temizse eğer pişman etmeyecek araçtır. 2 sene kullandık maşallahı vardı. 132000'de sattık canavar gibiydi hala. Motor saat gibi. Süper bi araçtır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 18 Mart 2009; 1:08:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Eski RTA kullanıcısı olarak pekte donanımlı sayılmaz olduğunu söylesem yeridir.

Tek hava yastığı var. ABS var. Klima yok. Direksiyon altı radyo kontrol. Ön camlar otomatik. Sis farı yok. Kaset çalar tabiki. RTX dana donanımlı diye biliyorum. Bir de RTX'ler sanırım 1.6 oluyor(gördüklerim hep öyleydi çünkü. RTA olanlarda 1.4 yazıyordu)

Temizse eğer pişman etmeyecek araçtır. 2 sene kullandık maşallahı vardı. 132000'de sattık canavar gibiydi hala. Motor saat gibi. Süper bi araçtır.

Ünal bey demişse üstüne söz söylemek doğru olmaz DH Test pilotu

• benim bulduğum otomatik vites yalnız otomatik şanzımanlı olan daha fazla yakar gibime geliyor herne kadar 1.4 olsada
  • arkadaşım değişeni falan fazla yoksa rxt al rxt lerin arka koltuk başlıkları sunroof elektrik ayarlı aynaları sis farları abs klima var rta lardan fazla olarak ayrıca rxt ler 1.4 16 V rta lar 8 v. Bende rxt almak istiyodum ama ben aldığımda senin bulduğun fiyatlara rxt yoktu ben benim araca 11.500 tl vermiştim o zaman rxt lere 13.000 civarı istiyodular sen rxt araştır boş ver rta yı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: VEYSEL İPEK

benim bulduğum otomatik vites yalnız otomatik şanzımanlı olan daha fazla yakar gibime geliyor herne kadar 1.4 olsada

O bir gerçek zaten. Tork konvertörlü otomatik vites daima fazla yakar. Düz vitese göre yaklaşık 1 litre daha fazla yakacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 18 Mart 2009; 10:42:58 >
  • peki araç plakası 41 plaka satışını alırken bana ne kadar bir harcama yaptırır malum ist plakası olacak plaka değişiyor
  • Ünal Bey bu sefer yanılmış(ancak testleri süper)Bütün clio 2 hb lerde çift hava yastığı vardır(Rxt nin bazı modellerinde 4 tane).Rta-Rte lerde abs yoktur.Rxt lerde abs standart.Rta ve Rte lerde klimalı ve klimasız modelleri vardır.Rxt lerin hem 1,4 hemde 1,6 motor seçenekleri mevcut.Rta larda klasik 1,4 8 valf motor mevcut.Rxt araştır bencede çok daha donanımlı bir araç.
  • alım satım 550-600 lirayı bulur
  • plaka değişimi bir fark göstermezmi yani 41 den 34 e çevirmek
  • zaten plaka değişirse bu rakamları buluyor plaka değişmezse 400-450 lira civarı ancak otomatik vites biraz yakar lpg şart
  • quote:

Orjinalden alıntı: FauFau

Ünal Bey bu sefer yanılmış(ancak testleri süper)Bütün clio 2 hb lerde çift hava yastığı vardır(Rxt nin bazı modellerinde 4 tane).Rta-Rte lerde abs yoktur.Rxt lerde abs standart.Rta ve Rte lerde klimalı ve klimasız modelleri vardır.Rxt lerin hem 1,4 hemde 1,6 motor seçenekleri mevcut.Rta larda klasik 1,4 8 valf motor mevcut.Rxt araştır bencede çok daha donanımlı bir araç.

Dediğiniz doğru olabilir. Daha önceden 99 model Clio sahibi olduğumuz için kendi aracımızdan yola çıkarak yazmaya çalıştım.
  • clio 1.4 16v rxt almaslin bende bu araçtan var internetten bakıyorum aldiğim zamandaki 2 el fiyatından bile fazla para talep edenler var. nasıl iş anlamam altın gibim araba valla heralde.

2002 model clio hb 1.4 16v rxt satıyorum hadi gelin 14 lira

araba 88 binde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shener -- 21 Mart 2009; 13:57:09 >
  • Hani getir 14 bine hemen :)
  • 6 yıl geçmiş helal mesaj yazmışsın:)
  • 16.600 e 1.6 RXT aldım. Yıl Artıyor Km. artıyor ama fiyatta artıyor arkadaş.
  • shener kullanıcısına yanıt
    Talibim Shener :)))))
  • ford focus verelim, bu araç benden gideli çok oldu ama sahibi yakınlarda oturuyor sanırım, goruyorum arada arabayı, sorarım istersen satiyormu:)
  • Clio 2 hb 1.4 rxt aldım 4 gün oluyor tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.