- x
Sahibinden.com'dan alışveriş yapcam ama..
6 Cevap1679 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

187 Mesaj
17 Mart 2009; 23:33:18 

Ben 100 Liralık bi ürün almayı düşünüyorum. Ama şundan korkuyorum: Ben havaleyi yaptıktan sonra adam ürünü kargolamazsa..Böyle birşey olursa param yanmış mı olur yoksa alabilirmiyim para mı geri? Paramı geri alabilirsem nasıl alırım?

1752 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Grimmjow JeagerJaques
17 Mart 2009; 23:56:20 

para onların havuzunda birikiyor,adam kargoyu gönderiyor,kargon gelince onay veriyorsun para onun hesabına geçiyor.Direk havale ile yapıyorsanız yapmayın sakın çok dolandırıcı var orda

Seviyenizi koruyamıyorsanız lütfen benimle muhattap olmayın.
İmzamı sebep belirtmeden defalarca silen yöneticilere de tekrar teşekkürler.

187 Mesaj
18 Mart 2009; 0:03:17 

Pff..Bende çok heveslenmiştim..Adam telefon numarasını adını falan verdi sorun olursa falan die...neyse teşekkürler cevap için

694 Mesaj
18 Mart 2009; 0:09:01 

gerek burada gerek sahıbınden.com da once nakıt alıyor sonra urun yada once urun sonra para yolluyorum sorun yasamadım ama 3 kagıtcılarda yok degıl dıkkat et 3 kurusa bıle dolandırmaya calısan oluyor. mumkunse urunu once gondermesını ıste

187 Mesaj
18 Mart 2009; 0:13:43 

Şöyle bişi aklıma geldi adama şunu teklif etcem: gittigidiyora koysun ben ordan alayım ürünü daha güvenli olur diye düşündüm..Nasıl sizce?

694 Mesaj
18 Mart 2009; 0:19:57 

ben o siteden hiç bir halt anlamıyorum sen bilirsin 100 tllık nedır alacagın sey merak ettım ankarada yokmu

1853 Mesaj
25 Mayıs 2010; 21:29:17 

quote:

Orijinalden alıntı: OSadam_92
Şöyle bişi aklıma geldi adama şunu teklif etcem: gittigidiyora koysun ben ordan alayım ürünü daha güvenli olur diye düşündüm..Nasıl sizce?

Bence öyle yap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Sahibinden.com'dan alışveriş yapcam ama..
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.348