Şimdi Ara

SAMSUNG'DAN YENİ ÇİFT HATLI TELEFON(C5212) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
2
Favori
50.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos'u bekliyorum. Gözlerim kapalı burnum tıkalı. Hesabıma para yatsın peşin alacam. 7 Ağustos inşallah.

Arkadaşlar, esnaf bana "genpa garantisi" vereceğini söyledi. Googlede bakıyorum c5212'nin ithalatçısı hep Telpa. Beni kandırıyor olmasın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacTavish -- 9 Temmuz 2010; 23:58:33 >
  • arkadaşlar merhaba. ben de telefonu dün aldım. iki telefon taşımaktan bıkmıştım. merak ettiğim bir şey var.
    Hatlarımdan biriyle sadece mesaj yollamak, diğeriyle de sadece arama yapmak istiyorum.
    Malum kamu hattıyla mesaj yollamak biraz pahalı. hangi hattın aktif olduğunu dalgınlıkla fark etmeyip
    kontörlü hatla arama yapmaktan, faturalıyla mesaj atmaktan korkuyorum. acaba bu hatlardan birini mesaj yollamaya,
    diğerini de arama yapmaya kapatmanın bir yolu var mı? yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacTavish

Ağustos'u bekliyorum. Gözlerim kapalı burnum tıkalı. Hesabıma para yatsın peşin alacam. 7 Ağustos inşallah.

Arkadaşlar, esnaf bana "genpa garantisi" vereceğini söyledi. Googlede bakıyorum c5212'nin ithalatçısı hep Telpa. Beni kandırıyor olmasın?

dostum genpa garantisi diye birşey yok genpa ithalatcısıdır samsung yetkili servisi telpa dır ithalatınıda telpa yapar

yani telefonun bozuldugunda telpaya yollayacaksın ok

Halkın bilinçlenmesi için yazıyorum

Şayet çep telefonunuz bozulursa yaptırmak çok kolay

1-yurtiçi yada aras kargonun şubesine gidilir

2-telefonun arızasını bildiren bir yazı bir kagıda yazılır

3-Adres isim soyisim telefon numarası yazılır

4-Kargo görevlisine telpaya karşı ödemeli göndermek istiyorum denir

5-Garantili garantisiz fark etmez Samsung olsun yeter

6-Bir yada 2 gün içinde size telefonunuz onarılmış bir şekilde geri dönecektir.

ben genelde yazılım güncellemesi için yollarım büyük fark ediyor

• herkese merhaba ben d880 kullanıcısıyım ancak artık telefonum çok eskidi ve bu telefonu düşündüm ancak bi sitede şu yorumu gördüm <<<"1 haftadır kullanıyorum.negatif özellikleri: *2.hattan arama yapmak için telefon kendi kendini açıp kapatması gerekiyor ve bu 2 dakika sürüyor. ">>> bu telefon çift işlemcili olduğuna göre bu arkadaş biraz sallamışmı? benm d880 de yandaki tuşa basınca saniye içinde öteki hatta geçiyor açma kapama gibi bi durum yok, bunda gerçekten varmıdırmıki böyle bi durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lagaluganet

herkese merhaba ben d880 kullanıcısıyım ancak artık telefonum çok eskidi ve bu telefonu düşündüm ancak bi sitede şu yorumu gördüm <<<"1 haftadır kullanıyorum.negatif özellikleri: *2.hattan arama yapmak için telefon kendi kendini açıp kapatması gerekiyor ve bu 2 dakika sürüyor. ">>> bu telefon çift işlemcili olduğuna göre bu arkadaş biraz sallamışmı? benm d880 de yandaki tuşa basınca saniye içinde öteki hatta geçiyor açma kapama gibi bi durum yok, bunda gerçekten varmıdırmıki böyle bi durum?

Aynı tuş bu modelde de var, endişe etmeyin..
    Kullanmasını bilene tabi ki...
    (:
  • Kullanma kılavuzunu okumayan, öğrenmeyi değil eleştirmeyi seven bir toplum olunca böyle oluyor... O kadar çok yerde gördüm ki şu yukarıdaki "telefon diğer hatta açılıp-kapanmadan geçmiyor" iddiasını... İnanılır gibi değil... Siz merak etmeyin, telefon açılıp kapanmadan diğer hatla kullanılabiliyor, D880'den farklı değil.

Bu iddiayı ortaya atan, cahil arkadaşlara bir öğretim daha olacak...
    "Tek işlemcili çift hatlı telefon" demek; iki hattı aynı anda çalıştıramayan telefon demek. Yani 2 sim yuvası var ama telefon aslında tek sim çalışan normal bir telefon... Sizi sadece kapağı çıkarıp sim değiştirme derdinden kurtarıyor...
  • Arkadaşlar ıstanbulda en ucuz ve sorunsuz nerden alabilirim
  • beş gün önce vatan dan 313 liraya aldım..kesinlikle çift hat kullanıcılarına tavsiye ederim.güzel telefon..yalnız benim bir sorum olacak..telefona arama gelince zil sesi açıksa reddetmeden sessize alınacak tuşu bulamadım.kullanan arkadaşlardan bilgisi olan varsa cevaplarlarsa sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: macarof

beş gün önce vatan dan 313 liraya aldım..kesinlikle çift hat kullanıcılarına tavsiye ederim.güzel telefon..yalnız benim bir sorum olacak..telefona arama gelince zil sesi açıksa reddetmeden sessize alınacak tuşu bulamadım.kullanan arkadaşlardan bilgisi olan varsa cevaplarlarsa sevinirim..

merhaba,

yan taraftaki ses açma kapama tuşlarından sesi kısabilirsiniz. ama bir kerede sesi tamamen kapamak istiyorsanız (nokia'daki "sessiz" tuşuna basmak gibi) onun yolunu bilmiyorum açıkçası.
  • sekiz ay oldu alalı sorunsuz çalışıyor.
  • gelen aramalarda sessize almak sanırım ortadaki büyük tuşa basılı tutarak oluyormuş deneyin bir....
  • Sol yandaki ses arttırma-azaltma tuşlarından herhangi birine 1sn kadar basılı tutun, telefon sessize geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 25 Ağustos 2010; 0:46:32 >
  • bende telefonu dün aldım :)) genel olark kullanımı güzel. 2 sim kart telefonu kapatıp açmadan da aktif ama anamenüdeyken sim değiştirme tuşuna basarsanız varsayılan için diğer kart seçiliyor ve telefon kapanıp açılıyor sakın öyle yapmayın. arama yapacağınız numara üzerindeyken sim değiştirme tuşuna basınız yada mesaj yazarken :))
    yani mesajda gönder, aramada ARA demeden önce simi değiştirirseniz 2 saniyede değişiyo sim kart.
    kutu içeriğinde pc bağlantı kablosu çıkmıyor değilmi? bende yoktu.
    media markttan aldım teşhir ürünü kalmıştı sadece ellerinde 305 TLydi 295e aldım kırmızı renk. 2gbda hafıza kartı aldım 17 tl ye
  • ürünün fiyatı düşmüyor.
    sanırım kalite ve sorunsuz çalışma açısından karşısına gerek samsung gerek diğer markalar tarafından karşısına bir rakip çıkmamasından dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^ranuna^^

ürünün fiyatı düşmüyor.
    sanırım kalite ve sorunsuz çalışma açısından karşısına gerek samsung gerek diğer markalar tarafından karşısına bir rakip çıkmamasından dolayı.

Merhaba,

Ocak ayından beri kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. Herkese tavsiye ederim.
  • bende 3 gündür kullanıyorum hemen alıştım telefona çok pratik. 10 yıldır nokia kullanan biri olarak samsung menüsünü hiç sevmezdim ama bunun menüsüde nokiaya benziyor. çok kullanışlı. 1 saniyede hat geçişi yapılabiliyor. 2 hat da açık. arkadaşımla konuşurken diğer hattan amcam aradı açtım konuştum diğer hattı beklemeye alarak. müthiş bir telefon.
    ilk gözüme çarpanlar
    1- otomatik tuş kilidi için süre atanamıyor galiba
    2-kamera denklanşör sesi nerden kapatılıyor bulamadım ?
    3- telefon çalınca nokiadaki gibi ekranda "sessiz" yazmıyor ve melodiyi susturamıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: conqierors

bende 3 gündür kullanıyorum hemen alıştım telefona çok pratik. 10 yıldır nokia kullanan biri olarak samsung menüsünü hiç sevmezdim ama bunun menüsüde nokiaya benziyor. çok kullanışlı. 1 saniyede hat geçişi yapılabiliyor. 2 hat da açık. arkadaşımla konuşurken diğer hattan amcam aradı açtım konuştum diğer hattı beklemeye alarak. müthiş bir telefon.
    ilk gözüme çarpanlar
    1- otomatik tuş kilidi için süre atanamıyor galiba
    2-kamera denklanşör sesi nerden kapatılıyor bulamadım ?
    3- telefon çalınca nokiadaki gibi ekranda "sessiz" yazmıyor ve melodiyi susturamıyorum :)

2-deklanşör sesi kapatılıyor biraz kurcala
    3-telefon çaldığında soldaki sesi alçatıp azaltma tuşunu kullanarak sesi kısabilir yada kapatabilirsin.

• tamam buldum denklanşörün sesini :) en ufak yere bile ayrıntı eklemiş admlar
  • Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır bölüme birşeyler yazmıyorduk. Geçen gün aklıma takılan birşey var. Telefonun içindeki oyunlar demo. Tam sürüm kullanılabilmesi için lisans anahtarı istiyor. Ben biraz araştırdım bulamadım. Her bir oyun için ayrı ayrı baktım fakat yok. Bulabilen var mı?

Şimdiden teşekkürler.
  • o oyunların hepsini sildim.
    internetten *.jar, *.jad uzantılı oyunlar bulup yükledim . satranç , tetris vs.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.