Şimdi Ara

Vodafone'da numara değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
50.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vodafone kontörlü ve faturalı hatta numara değiştirme sadece Vodafone Shop'dan mı oluyor? Birde işlem ücreti nedir acaba?

Turkcell artık nasıl gidersen git 531'li numara veriyor, Vodafone ne hangi ön eki veriyor?

Müşteri hizmetlerine sordum ama pek bir bilgi sahibi değiller.

Cevaplar için teşekkürler.

• Kontorlude Degilde Faturalıda son 4 mü 5 mi hanesini degişebiliyorsn Shoptan :tabi ücret 2 tL.
  • KONTORLUDE NUMARA DEGİŞTİRMEK DİYE Bİ OLAY YOK :(
  • Kötü gerçekten, turkcellde numaran tamamen değişebiliyor, avea da da aynı şekilde 507 li numara veriyorlar benim öyle olmuştu :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmigaOS

507 çok kötü bir ön kod. En iyisi Turkcell'e geçirip almak ama Turkcell'de 531'li veriyor. Sonra millet dalga geçiyor.

turkcell bu kodu çıkarmamak için çok mücadele verdi ama yapamadı
  • 531 gayet güzel bir kod ilk okul çocukları mı dalga geçiyor sizinle?
  • quote:

Orjinalden alıntı: cassio10

531 gayet güzel bir kod ilk okul çocukları mı dalga geçiyor sizinle?

• 507 de o kadar kötü değil ya güzel :) benim numaram özel gibi :)) izmir ile ilgili bi özelliği var :) 5 kere 7 di 35 numarının devamı da sanki özel gibi denk geldi :)
  • Avea kontorlu hatların numarasını değiştiriyor mu acaba?
  • Annem numara tasima ile Vodafone'a geçmişti. TElefon numarası 0533 ile başlıyor ama şu sıralar numarasını değiştirmek istiyor.

Bu yazıyı okuyarak son 5 hanen değişebiliyor. HAtta senınkı 0533 oldugu için belki başını da 0541 olarak değiştirirler dedim.

Müşteri hizmetlerini aradı.. Müşteri hizmetleri bu sistemin oldugunu ama numara tasıma ile gelenlerin numarasını değiştirmediklerini soyledi. YAni bu numara değiştirme işlemi sadece faturalı ama orijinal 054X ile başlayan hatlara yapılıyormuş.

Annem yapmıyorlarsa bu hattı kapatırım o zaman dedi. Sakın yapma dedim 50 TL'lik efsane tarifeyi kullanıyor da.. Zor ikna ettim valla..
  • bence numaranızı değiştirmeyin 2. bi hat alın 2 sini idare edin bi süre sonra kendiliğinden oturur diğer hattınız pişman olunca geri turkcell e geçmek için aylarca boşa beklemeyin sadece bana mı oldu bilmiyorum ama başıma geleni söylüyorum
  • günümüz koşullarında ve turkcellin son uygulamalarından sonra kimse pişman olupta turkcelle dönmez merak etme..
    quote:

Orijinalden alıntı: MrKan

bence numaranızı değiştirmeyin 2. bi hat alın 2 sini idare edin bi süre sonra kendiliğinden oturur diğer hattınız pişman olunca geri turkcell e geçmek için aylarca boşa beklemeyin sadece bana mı oldu bilmiyorum ama başıma geleni söylüyorum
  • Vodafona taşıdığım hattımın numarasını değiştirmek istiyorum vodafonda bunu değiştirmem mümkün mü?
    Hattımı taşıyalı 6-7 ay oldu vodafona.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan_80

Vodafona taşıdığım hattımın numarasını değiştirmek istiyorum vodafonda bunu değiştirmem mümkün mü?
    Hattımı taşıyalı 6-7 ay oldu vodafona.

Faturalı hatta taşıdıysanız artık oluyormuş. Vodafone iletişim merkezlerinden birine gidip değiştirme talebinizi iletin yardımcı olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

günümüz koşullarında ve turkcellin son uygulamalarından sonra kimse pişman olupta turkcelle dönmez merak etme..
    quote:

Orijinalden alıntı: MrKan

bence numaranızı değiştirmeyin 2. bi hat alın 2 sini idare edin bi süre sonra kendiliğinden oturur diğer hattınız pişman olunca geri turkcell e geçmek için aylarca boşa beklemeyin sadece bana mı oldu bilmiyorum ama başıma geleni söylüyorum

aradan 1 yıl geçti :) yaklaşık ve ben tekrar turkcelle döndüm :) gayet güzel tarifeleri var uygun da kampanyalar falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmigaOS

Vodafone kontörlü ve faturalı hatta numara değiştirme sadece Vodafone Shop'dan mı oluyor? Birde işlem ücreti nedir acaba?

Turkcell artık nasıl gidersen git 531'li numara veriyor, Vodafone ne hangi ön eki veriyor?

Müşteri hizmetlerine sordum ama pek bir bilgi sahibi değiller.

Cevaplar için teşekkürler.

538,534 lü numaralar satılıyordu geçen gördüm timde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.