Şimdi Ara

kaykay almak istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
6.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben kaykay almak istiyorum istanbulda nerelerde bulabilirim kaliteli bisey....yardim edin

• haydaaaa adamım yaa
    bende istiom ama hem yol yok hemde öğrenmek için bi kaç kemik kaburga felankırmak lazım oda işime gelmiyo
  • ya vardi bi tane oda kirildi..kaykay yani..hiç görmedinizmi ya vitrinde bi yerde istanbula gelcem kaykay almak için en az1ndan surda görmüstüm deyin..yer adi söyleyin..lütfenn
  • doğubankta vardır orda herbişey varmış
  • Bende var ,satıyorum..
  • Akmerkez de var hocam sen paradan haber ver yeterki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nefret_ -- 4 Haziran 2005, 14:40:53 >
  • ya para veririrm kaykaya yeterki kaliteli bisey olsun..
  • akmerkez sportpoınt,
    yada caddebostan sportpoınt.

bıde pıyasa satılan 20-30 ytl lık kaykaylar var kı. bır kac atlayıstan sonra cat dıye ortadan kırılır.

ama genel kaykay ahalısı.
    www.skatewarehouse.com dan alırlar. komple bı kaykay orda 100 dolar + 50 dolar kargo.

fedex le kapının onune gelır. ee tabı bıde kaykay ayakkabısı almalısın. genelde vans kullanırlar.

sen nerdensın ? kaykay nerden estı. oralarda baska kayan var mı ?
    yaş kac ?

bence paten e başla :D
    www.extrem.forumu.com
    www.skate.binbir.net

şimdi aklıma geldı. msj ı degıstırdım...

kadıkoyde barlar sokagının orda sanırım bı yer var mış. ama ben gormedım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RSS_02 -- 6 Haziran 2005, 10:20:11 >
  • sey bu caddebostan startpoint belki bulamam kolay biraz daha ayr1nt1l1 adres verebilrimsin..ben k1rklarelidenim..bmx kaykay vb aktivitelerle ugras1yorum..birde ayakkabi lazim doru adio iyi seyler üretio..ama ben converse le kaymayi tercih ederim..:)
  • nasıl yanı bmx kaykay aktıvıtesı ??
    oralaarda agresif patenci var mı hiç,

kadıkoydekı nı tarıf edım.
    kadıkoy BOGA ya cıkıyorsun. dıger adı ALTIYOL dur. sorsan herkes gosterır. bogaya geldıgınde yukarıya dogru bır cadde cıkıyor. BAHARİYE sende ordan yukarı dogru cıkıyorsun. yokusu cıkıp duzluge ulastıgın anda. REX sokagına gırıyorsun SAg saparak. ADliyeye gelmeden. sorsan herkes gosterır.

REx sokagına gırdın mı. etrafı kolacan et orda bı yerde varmıs kaykaycı. varmış dıorum
    cunku dun kadıkoyde kayarken. bı kaykay cı geldı. DECK ı kırmıs yenı deck almıs nerden aldın dedım o orayı tarıf ettı. ben gıtmedım ama.

DECK : kaykay tahtası :)
    internet sıtesınede bak ıstersen.
  • ben de kaykay var hem sürecek yer bilmiyorm hemde ii deilim
    ankara da var mım hiç görmedim de
  • quote:

Orjinalden alıntı: RSS_02

akmerkez sportpoınt,
    yada caddebostan sportpoınt.

bıde pıyasa satılan 20-30 ytl lık kaykaylar var kı. bır kac atlayıstan sonra cat dıye ortadan kırılır.

ama genel kaykay ahalısı.
    www.skatewarehouse.com dan alırlar. komple bı kaykay orda 100 dolar + 50 dolar kargo.

fedex le kapının onune gelır. ee tabı bıde kaykay ayakkabısı almalısın. genelde vans kullanırlar.

sen nerdensın ? kaykay nerden estı. oralarda baska kayan var mı ?
    yaş kac ?

bence paten e başla :D
    www.extrem.forumu.com
    www.skate.binbir.net

şimdi aklıma geldı. msj ı degıstırdım...

kadıkoyde barlar sokagının orda sanırım bı yer var mış. ama ben gormedım..

yaw bende seviorum kaykayı ama adam gibi kaykay yok ayrıca kayacak yer yok o yüzden askıya aldım valla yeni kaykay alırsam müthiş olacakyaw sen patenci misin kaykaycı'mısın rodney mullen falan tanıor musun,
    eskiden extreme sportta izlerdim turnuvaları baya iyi patenci vardı ama isimlerini unuttum,yaw msn adresini versene konuşuruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: tembeler

doğubankta vardır orda herbişey varmış

• arkadasım ankarada patencı ve kaykaycı ahalısı mevcuttur. genelde meclıs parkına takılırlar.. yanı var.

ben ıstanbuldaım. patencıyım ama kaykayada sempatım vardır. rodney mullen dehsettır ama ondan da dehsetlerı vardır.

elımde 2-3 tane full metrajlı kaykay fılmlerı var. ıstersen cekıp yollayabılırım.
    (600-700 mb tanesı )

msn: suat_kumas@hotmail.com
  • Hocam Aslında bende almak istiyorum Ama bizim Buralar uygun degil biryerden fiyat sordum
    Birine 55-ytl dedi birde 25 ytlye vardı
  • o fıyata alacagın kaykayla ancak kaykayın ustunde durmasını ogrenırsın. bı sure sonrada kırılır ortadan ıkıye. ama hıc yoktan ıyıdır.
    sızın ora nere kı.
    quote:

Orjinalden alıntı: Nefret_

Hocam Aslında bende almak istiyorum Ama bizim Buralar uygun degil biryerden fiyat sordum
    Birine 55-ytl dedi birde 25 ytlye vardı
  • ankarada hala varmı yıl 2007 ilgisizlik yüzünden kapatıldığını duymuştum.???
  • bende pro almost kaykayımı satıyorum kusura bakmayın buraya yazdım ama acele olarak paraya ıhıtyacım oldugundan mecbur kaldım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_24927028/mpage_1/key_//tm.htm#24927028 urun burda.izmirdeim
  • skatewarehouse 'ın kargo parası yüksek gelenler 3-4 arkadaş toplansın tek kredi kartından order yapsınlar.Ne kadar çok kişi olursa orantılı olarak kargo parası düşüyor.
    www.skateboardingturkey.com lütfen üye olun.
  • selam arkadaşlar,
    yurt dışından iki kaykay siparişi versem gümrüğe takılır mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.