Şimdi Ara

kaykay almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
6.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben kaykay almak istiyorum istanbulda nerelerde bulabilirim kaliteli bisey....yardim edin

• akmerkez sportpoınt,
    yada caddebostan sportpoınt.

bıde pıyasa satılan 20-30 ytl lık kaykaylar var kı. bır kac atlayıstan sonra cat dıye ortadan kırılır.

ama genel kaykay ahalısı.
    www.skatewarehouse.com dan alırlar. komple bı kaykay orda 100 dolar + 50 dolar kargo.

fedex le kapının onune gelır. ee tabı bıde kaykay ayakkabısı almalısın. genelde vans kullanırlar.

sen nerdensın ? kaykay nerden estı. oralarda baska kayan var mı ?
    yaş kac ?

bence paten e başla :D
    www.extrem.forumu.com
    www.skate.binbir.net

şimdi aklıma geldı. msj ı degıstırdım...

kadıkoyde barlar sokagının orda sanırım bı yer var mış. ama ben gormedım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RSS_02 -- 6 Haziran 2005, 10:20:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: RSS_02

akmerkez sportpoınt,
    yada caddebostan sportpoınt.

bıde pıyasa satılan 20-30 ytl lık kaykaylar var kı. bır kac atlayıstan sonra cat dıye ortadan kırılır.

ama genel kaykay ahalısı.
    www.skatewarehouse.com dan alırlar. komple bı kaykay orda 100 dolar + 50 dolar kargo.

fedex le kapının onune gelır. ee tabı bıde kaykay ayakkabısı almalısın. genelde vans kullanırlar.

sen nerdensın ? kaykay nerden estı. oralarda baska kayan var mı ?
    yaş kac ?

bence paten e başla :D
    www.extrem.forumu.com
    www.skate.binbir.net

şimdi aklıma geldı. msj ı degıstırdım...

kadıkoyde barlar sokagının orda sanırım bı yer var mış. ama ben gormedım..

yaw bende seviorum kaykayı ama adam gibi kaykay yok ayrıca kayacak yer yok o yüzden askıya aldım valla yeni kaykay alırsam müthiş olacakyaw sen patenci misin kaykaycı'mısın rodney mullen falan tanıor musun,
    eskiden extreme sportta izlerdim turnuvaları baya iyi patenci vardı ama isimlerini unuttum,yaw msn adresini versene konuşuruz

• bende pro almost kaykayımı satıyorum kusura bakmayın buraya yazdım ama acele olarak paraya ıhıtyacım oldugundan mecbur kaldım.
    http://forum.donanimhaber.com/m_24927028/mpage_1/key_//tm.htm#24927028 urun burda.izmirdeim
  • skatewarehouse 'ın kargo parası yüksek gelenler 3-4 arkadaş toplansın tek kredi kartından order yapsınlar.Ne kadar çok kişi olursa orantılı olarak kargo parası düşüyor.
    www.skateboardingturkey.com lütfen üye olun.
  • bişey sorabilir miyim şimdi ben amerikan bir siteden kaykay sipariş etsem gelir mi ?
    http://www.skatewarehouse.com/Blind_Offset_OG_Black_Yellow_Complete_80_x_31/descpage-BNOBYCMP.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.