Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.627
Cevap
21
Favori
427.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tolgabc

quote:

Orjinalden alıntı: Eleman33

Bilgisayarlarda KDV %8 e düşürüldü yeni alacaklar buna göre hareket etsin

Bir süre erteledik bakalım.. Yeni kampanyalara yelken açtım herhalde..

Arkadaşım bence bir an almalısın sabit kur devam etmezse fiyat daha çok yükselir dikkatli davran. Benden söylemesi.
  • arkadaslar biriniz yardım edin ben bu ses işini bır turlu anlayamadım
    sisteme entegre hoparlorlerde subwoofer var mı yok mu sizler stero olarak mı kullanıyorsunuz yoksa 5.1 olarak mı sayet ben 5.1 olarak yaptıgım sına sekmesınde subwoferdan ses gelmıyor nedeni nedir?
  • ya su ses konusunda biriniz yardım edin arkadaslar ses bazen patlak gelıyor bazen duzelıyor wındows uyarı seslerınde bile aynı ses bazen bozuk bazen duzgun gelıyor her zaman olmasada ses ayarlarınız nasıl sızın su ayarları bırınız anlatabılır mı lutfen. hoparlor ozellıklerınde duzeyler sekmesınde bi internal subwofer var bıde subwofer ıkısının arasındakı fark ne 5.1 e aldıgım zaman hoparlorleri sına dıyorum ama subwoferdan ses gelmıyor. sizde de oyle mi
  • bilgiler icin saolun arkadaslar laptopu bugun aldım benide ekliyebilrsiniz artık
  • arkadaşlar benim dokumnmatık bölüm çalışmıor sessiz iareti ve volumw yeri parlak diğerleri sönük nasıl düzeltebilirim
  • Bu notebooklarda sürekli 1.39 kur sabit olacak diye biliyorum . Bende kadv indirimini bekleyeceğim
  • disasterx bu pm nasıl atılıyor bilmiyorum ama bat-lives nickindeki arkadaşıda derneğe uye yaparsan sevinirim... 8. sayfaya yazmis sen bi bakarsan sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcbjudge -- 25 Mart 2009; 19:55:26 >
  • Ekliyorum arkadaşlar
    berky88 ve bat-lives hayırlı olsun güle güle kullanın
  • Arkadaşlar herkesin bilgisayarı hayırlı olsun.....Bende pazar günü bu aleti alarak aranıza katıldım lütfen benide ekleyin.
    Şimdi gelelim probleme ustalara buradan soruyorum..
    1-Ben bu mcafee antivirüs programını kaldırıp kendi kullandıgım kaspersky 2009 u kurmak istiyorum fakat program ekle kaldırdan kaldırıp digerini kurmaya başlayınca gene mcafee yi buluyor ve önce bunu kaldırıp sonra devam edin diyerek kurulumu iptal ediyor.
    2-asıl sorun şimdi başladı tabi benden kaynaklı.Fabrika ayarlarına geri yüklerken bilgisayarın donup benimde kapatmamdan dolayı kilitlendi tekrar başlatamıyorum.kesinlikle açılmıyor ekranda BOOTMGR is missing / Pres Ctrl+Alt+Del to restart yazıyor yapıyorum tekrar başlıyor ve gene aynı uyarı....

Ne yapmalıyım lütfen bu acemiye bi yardım....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bülent Şengönül

Arkadaşlar herkesin bilgisayarı hayırlı olsun.....Bende pazar günü bu aleti alarak aranıza katıldım lütfen benide ekleyin.
    Şimdi gelelim probleme ustalara buradan soruyorum..
    1-Ben bu mcafee antivirüs programını kaldırıp kendi kullandıgım kaspersky 2009 u kurmak istiyorum fakat program ekle kaldırdan kaldırıp digerini kurmaya başlayınca gene mcafee yi buluyor ve önce bunu kaldırıp sonra devam edin diyerek kurulumu iptal ediyor.
    2-asıl sorun şimdi başladı tabi benden kaynaklı.Fabrika ayarlarına geri yüklerken bilgisayarın donup benimde kapatmamdan dolayı kilitlendi tekrar başlatamıyorum.kesinlikle açılmıyor ekranda BOOTMGR is missing / Pres Ctrl+Alt+Del to restart yazıyor yapıyorum tekrar başlıyor ve gene aynı uyarı....

Ne yapmalıyım lütfen bu acemiye bi yardım....

Format at bence alt+f10 a basarak açılırken temizlenmiş oluyor hem bilgisayar. Fazla uzun sürmüyor zaten hemen kuruyor

• Valla üstad çok teşekkür ederim formata başladı sagolasın.1.sorumada bi cevap bulabilirsem çok iyi olacak yardımlarınız için teşekkürler.
  • teknosada fiyat hala aynı ne zaman %8 indirimin etkilerini görücez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mortal_Abas

teknosada fiyat hala aynı ne zaman %8 indirimin etkilerini görücez

4 Gözle bekliyorum. Cumaya kadar bekleyeceğim, indirim olmazsa alıcam. Ne kampanya biter ne kdvler gelir? Burası Türkiye.
  • arkadaşlar bende 10 gün önce bu bilgisayarı aldım parmak izi okuyucusu sürekli sanki parmak izimi okutmuşum gibi düzensiz aralıklarla kendi kendine açılıp duruyodu(sol üst köşede parma izi işareti çıkıyo).acaba yanlışlıkla elimi sürtüyorum diye düşündüm ama hiç bilg ellemediğim halde yine aynı şeyler oluyo.düzeltebilmek için forumunuzdan yardım istedim ama cvp veren olmadı.bende bayaa uğraştım(format attım,programı kaldırıp tekrar yükledim) ama değişen bişey olmadı.dün servise verdim arıza yok dediler ama aynı şeyi yapmaya devam ediyorsa özelliği kapat diyolar.sizce saçma değilmi ne yapmalıyım aynı sorunu yaşayan varmı.cvp veren olursa sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mortal_Abas

teknosada fiyat hala aynı ne zaman %8 indirimin etkilerini görücez

acer laptoplar zaten çok indirimli satılıyor yeni modeller geleceği için, yüzde 8 in bu laptoplara yansıyacağını hiç zannetmiyorum
  • arkadaşlar ekran kartı için test edebileceğimiz site yada program linki atacak olan var mı??
  • bende 6935G aldım...sunu sormak ıstıyorum...gereksız programlar nedır nelerı kaldırmalıyım???bıde yenı drıverller yuklemek lazım mı?yoksa hıc ugrama mı dıyorsunuz??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bülent Şengönül

Valla üstad çok teşekkür ederim formata başladı sagolasın.1.sorumada bi cevap bulabilirsem çok iyi olacak yardımlarınız için teşekkürler.

Linkteki programı kur MCPR (Mcafee Uninstall) buradan kaldır

http://download.mcafee.com/products/licensed/cust_support_patches/MCPR.exe
  • Bence 1560 A hatta 1460 A Bu Makina Gercekten bedava KDV İnd. Bekleyen Arkadaslar var Bence Sabit Kur ya Da KDV Bizden Kampanyaları Biterse Fiyatlar daha Da Artabilir Bu Fiyata Gercekten Muthis Asussun Bi Modeli vardı 9300GS li 2300 Civarı Bi Fiyatı var Bu Makinaya Toshiba Logosu Koy Fiyat Min. 3 Milyar Olur A300 Leri Var Teknosada 3650 VGA Ve Amd İslemcili Fiyat 3 Milyar Civarı
  • @kapnofilik

valla dostum bende ole bı sorun yok ama donanımsal bı sorun degıl sanırım surucu falan guncelle ıstersen bırde.

arkadaslar bıde benım sorum olacak su realtek audio aygıtı windowsu her actıımda kapatılması gerekıor falan dıo surucusunu guncellemıstım onu gerı aldım ama yıne deısen bısı olmadı ne onerırsınız_?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.