Şimdi Ara

ACER ASPİRE 6935G DERNEĞİ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.627
Cevap
21
Favori
427.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • windows 7 ye geçmei bende düşünüyorum şu dönemi bitirebilsem finalleri geçersem yükleyeceğim:)
  • arkadaşlar slmm .. bnde eğer bi aksilik çıkmazsa yarın alıyorum makinayı fakat sormak istediğim bi kaç soru var

şimdi teknosadan aldık makinayı adamlar kendileri kuruyormuş sanırım sistemi öle okudum forumda kurduktan sonra driver cdlerini vista yı falan vermiyolar mı ?

eğer vermiyolarsa onlara kurdurmayayım hiç ben alayım cdlerini herşeyini kendim de kurarm yani..?? bu konuda bi bilgilendirme yapabilrmisinz acaba?..
  • quote:

Orjinalden alıntı: curly_boy

arkadaşlar slmm .. bnde eğer bi aksilik çıkmazsa yarın alıyorum makinayı fakat sormak istediğim bi kaç soru var

şimdi teknosadan aldık makinayı adamlar kendileri kuruyormuş sanırım sistemi öle okudum forumda kurduktan sonra driver cdlerini vista yı falan vermiyolar mı ?

eğer vermiyolarsa onlara kurdurmayayım hiç ben alayım cdlerini herşeyini kendim de kurarm yani..?? bu konuda bi bilgilendirme yapabilrmisinz acaba?..

Vista laptoplara yüklü geliyor. Teknosada yüklü vistayı kuruyor. İstersen kendinde kurabilirsin.
  • @ice2blue
    Acer in kitapçığında 5 piksele kadar kusur sayılmadığı yazıyor ama aldığın firmaya görede değişim yapabiliyorlar. Ben 1 ölü piksel ile değişim yaptıranları biliyorum. Ölü pikseli durumunu aldığın firmaya bildir.
  • bilgisayarı alırken yanında cd filan vermiyolar vista , driverlar , bazı proramlar filan hepsi zaten makinada paketlenmiş şeklde yüklü bilgisayarı ilk açtıklarında alt+f10 tuşlarına basıp kurulumunu yapıyolar sadece sen de yapabilirsin fakat bilgisayarı ilk aldığın zaman kutunun açılımını onların yapmasında yarar var eğer makinada bi problem versa direk deiştirirler..
  • çok teşekkür ederim arkadaşlar cvplarınız için... bnde en iyisi onlara yaptırayım dediğin gibi bi sorun falan varsa .. halletsinler hemen
  • quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

@ice2blue
    Acer in kitapçığında 5 piksele kadar kusur sayılmadığı yazıyor ama aldığın firmaya görede değişim yapabiliyorlar. Ben 1 ölü piksel ile değişim yaptıranları biliyorum. Ölü pikseli durumunu aldığın firmaya bildir.

7 gün içinde ürünü koşulsuz iade etme hakkımız var.

Bugün yarın düşüneceğim iade edebilirim de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ice2blue -- 22 Mart 2009; 0:29:48 >
  • Tum forum sakınlerine iyi geceler Hayatımda ilk defa kendi şahsıma gidip bir loptop olarak aspire 6935G modelini aldım daha 2 gün oldu makinay alalı henüz kullanma fırsatı buluyorum ilk işim dvd yedekleme oldu .. umarım karlı bir dizüstü almışımdır....
  • Teknosadan Aldıysanız Ve urunu Actıysanız isiniz Cok Zor İnsallah Sorunsuz Halledersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: ice2blue

quote:

Orjinalden alıntı: tcebeci

@ice2blue

7 gün içinde ürünü koşulsuz iade etme hakkımız var.

Bugün yarın düşüneceğim iade edebilirim de.

ürünü actıysanız %15 kesinti yapark iade çeki veriyorlar süresiz olarak o şekilde kullanabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hmerter

Tum forum sakınlerine iyi geceler Hayatımda ilk defa kendi şahsıma gidip bir loptop olarak aspire 6935G modelini aldım daha 2 gün oldu makinay alalı henüz kullanma fırsatı buluyorum ilk işim dvd yedekleme oldu .. umarım karlı bir dizüstü almışımdır....

Hayırlı olsun.. iyi günlerde kullan kesinlikle karalı bi dizüstü
  • arkadaşlar " Fn " Tuşu tam olarak ne işe yarıyor ve nasıl kullanabileceğini bilen varsa paylaşabilir mi ? Şimdiden tşk.ler..
  • Fn ye basılı tutarsan klavyede mavi yazılı tuşlar var bak. Numpad NumLk Scr Lk gibi tuşlar oluyorlar yani ikinci karakter
  • Ok dostum şu an zaten makinayı nette kastırıp duruyorum downloadlar bir yandan muzik biryandan birde bluetothla resim atıyorum şu an bir sorun yok birde usrune kamera actım..Daha oyun faslına girmedim temel olarak anladığım şekilde makinanın hakkından gelmeye çalışıorum sorun yok nazar değmesin..
    dokunmatik ile ilgili bir problemden bahsedenler olmuş bende sorun yok belkide kouyucu şeffafı çıkartmamıştırlar???
    birde yüksek seste sanki tiz bir sesle karşılaştım ama müzik kulağım okadar iyi değil belkide benim kulaklarımda sorun olabilir ç
    PARMAK İZİ OKUYUCUSU İLE İLGİLİ Kullanım ayrıntısı ve tanımlama ile ilgili bilgi verebilecek arkadaşlardan yardım isterim .
    kolay gelsin şimdilik
  • merhaba arkadaşlar, bugün istanbuldaki servisten aradılar(değişim için 6530g modelini yollamıştım,daha ilk günden anakart arızası ile servise gitti), değişim raporum en geç cumaya elimde olurmuş, şimdi ne alacağıma karar vermem gerekiyor, karşımda 2 seçenek var, biri 6935g modeli, diğeri ise 6930g modelinin ati ekran kartlı olanı.. sizce hangi modeli alayım, hangisini tavsiye eder siniz? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy_oasis -- 22 Mart 2009; 1:50:30 >
  • Dün arkadaşımada bu modelden aldık şans ki ölü pixel çıktı bi adet Ama adamlar 24 saat içinde gel laptopu koşulsuz değiştirebiliceğimizi soylemişlerdi bugun gidecez bakalım ne olacak...

Dün aynı şekilde bende Microsoft Bluetooth Mouse 5000 aldım ve benim mause de de problem var malesef... Scrollu çevirirken gırc gırc diye ses geliyor ve rahatsız edici bir düzeyde geliyor bu ses bende o mauseyi bi şekilde değiştirecem bakalım ne diyecekller çok merak ediyorum ama %15 kesinti olmadan iki ürünüde değiştirmeye çalişacagız Ben değiştireceklerini sanmıyorum ama bakacaz artık...

• @hmerter

Parmak izini ben biraz kullandım ama tam anlamıyda kullanamadım .Tanımlamada parmak ucunu yukarından aşağı doğru yavaşça çekiceksin.

@ozy_oasis

6930un ati4650 olanın ram ları ddr2 imiş. Bende 6935i seçmelisin.

@mcbjudge

Kesinti olmadan değiştirmeleri gerekli Logitech v220 alsaydın keşke microsoft yerine
  • Merhaba arkadaşlar bende dün akşam bu güzel aleti almıs bulunaktayım derneğe kayıt edebilirseniz sevinirim.
    Bu arada cinedash tuşlarıyla sorun yaşayanlar varsa (kitlenme gibi) bilgisayarı kapayıp bataryayı cıkarıp tekrar taksınlar cinedash resetleniyor.

Benimde bir sorum var notebook u batarya takılı olarakmı kullanalıyım , çıkarsam fark edermi bataryanın ömrü için çıkarılması gerektiğini okumustum.

Herkese iyi günler aranıza katılmaktan memnun olucam
  • Ben çıkarmadan kullanıyorum genel olarak herkez öyle kullanıyor
  • batarya takılı kullanımı ile bir sitede okuduğum şuydu ;
    batarya takılı kullanmak bir nevi bilgisayarı koruduğu yönünde .elektrik kesilmesi ve woltaj kaybında en azından pil problem yaşayacağı yönünde . buda yeni batarya almak daha az maliyetli.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.