Şimdi Ara

Gidiş Sizden, Dönüş Bizden-PAMUKKALE TURİZM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
12.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 18 Mart-18 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Pamukkale Turizm'den gidiş bileti alndığında dönüşü firmadan olacak. Çok detaylı açıklama yapılmamış internet sayfalarında. Dileyen inceleyebilir.www.pamukkaleturizm.com.tr

• neresinde yazıor acaba tam ? göremedim de
  • izmir ısparta varmı acaba???
  • Siteye üye olup biraz dolandım, online bilet satış kısmında "İzmir-Isparta" seferi varmı diye baktım (16-20 Mart arası hepsine baktım), sefer gözükmüyor hiç.
  • evet bende baktım ama kız arkadaşım kesinlikle var dior şubeyi arayıp soracağım
  • seçim için düşünülmüş bir uygulam yanılmıyorsam
  • internetten yada telefonla bilet alınabiliyormu
  • Hep izmir Ankara arası sefer gözüküyor istanbul Ankara niye yok
  • İstanbul - Ankara nasıl yok? menülerden şehir seçimi yaptınız mı?

İzmir merkezli firma olmasından İzmir seferleri ağırlıkta.

01:00 (İSATANBUL - ANKARA) ÇIKTI
    09:00 (İSTANBUL-ANKARA) ÇIKTI
    11:00 (İSTANBUL-ANKARA) ÇIKTI
    12:30 (İSTANBUL-ANKARA) ÇIKTI
    14:00 (İSTANBUL-ANKARA) ÇIKTI
    23:15 (İSTANBUL - ANKARA) UYGUN
    23:59 (İSTANBUL-ANKARA) UYGUN

gibi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Opt

İstanbul - Ankara nasıl yok? menülerden şehir seçimi yaptınız mı?

gibi...

Sefer sorgulamadan İstanbul(Harem) Ankara seçiyorum seçmediğim tarih kalmadı nerdeyse ama

Belirtilen duraklar için seçilen güne ait mevcut seferimiz yoktur. diyor

• bu kampanyada diğerleri gibi 4 koltuk ile sınırlımı acaba bilen varmı
  • pek ilgi yok bu konuya bilet alan arkadaşlar olursa paylaşabilirmi sanırım bugünden itibaren başlıyor...dönüşü açık yapabiliyormuyuz acaba??telefonda sorduğumda adam gidiş ve dönüşün tam olarak belli olması lazım demişti
  • Gidiş-dönüş birlikte alınıyor bilet. Her araçta 4 koltukla sınırlı. Bugünden itibaren başlıyor. Dün almaya gittiğim biletimi bu kampanyadan yararlanmak için bugün satın alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edobur -- 18 Mart 2009; 9:59:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: victorist

quote:

Orjinalden alıntı: Opt

İstanbul - Ankara nasıl yok? menülerden şehir seçimi yaptınız mı?

gibi...

Sefer sorgulamadan İstanbul(Harem) Ankara seçiyorum seçmediğim tarih kalmadı nerdeyse ama

Belirtilen duraklar için seçilen güne ait mevcut seferimiz yoktur. diyor

Denizli orijinli bir firmadır, daha sonra operasyonlarını İzmir'den yürütmeye başlamıştır.

İstanbul(Esenler) - Ankara olarak seçerseniz İstanbul-Ankara seferlerini görebilirsiniz.

• 4 koLtukLa sınırLıysa bence hiç uğraşmayın zaten firmada çaLışanLar eş dost kim varsa haber veriyor bizim gibiLere yer kaLmıyor maaLesef
  • diğer firmalarda yaptı kaç kişi yararlandı? Sayı çok az, bunu yapacağına genele hitap edecek birşeyler yapılmalı. Ve bütün arabalar rahat hat diye tabir edilen 2 + 1 kişilik koltuklu arabalara geçilmeli, çok rahatlar gerçekten
  • tek bılet fıyatını 30dan mı 35 ten mı verıyorlar (ankara ızmır)kamıl koc da yapmıstı 40 a gelıyordu 2 bılet.nıluferde devam edıyormu bılen varmı sitede de bırsey yazmıyor nedense benmı goremedım acaba?
  • Arkadaşlar bugün bu kampanya kapsamında bilet aldım. Gidiş yarın, dönüş seçim günü. Dönüş günü ve bileti belirli olmalı, dönüş biletini de alıyorsunuz çünkü. Ankara-Denizli 35 TL., bu kampanyayla gidiş-dönüş 35 TL. oluyor. Hem gidiş hem dönüş biletinin üzerinde 17.5 TL yazıyor. Yani %50 indirim varmış gibi alıyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FREE_MIND

Arkadaşlar bugün bu kampanya kapsamında bilet aldım. Gidiş yarın, dönüş seçim günü. Dönüş günü ve bileti belirli olmalı, dönüş biletini de alıyorsunuz çünkü. Ankara-Denizli 35 TL., bu kampanyayla gidiş-dönüş 35 TL. oluyor. Hem gidiş hem dönüş biletinin üzerinde 17.5 TL yazıyor. Yani %50 indirim varmış gibi alıyorsunuz.

Nasıl aldın arkadaşım? Online bilet alımında hiç böyle bir seçenek çıkmıyor? Bir yol gösterirsen sevinirim..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.