Şimdi Ara

Müslüm Gürses

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Müslüm Gürses hakkındaki yorumlarınızı öğrenebilir miyim ? Ben severek dinlerim kendisini kişiliğini ve parçalarını çok beğeniyorum.

• BABAbızdır ... kendisi cok severim şarkılarını pek dinlemem ama medyadan takip ettigim kadarıyla cok efendi bir insan ...
  • iyidir. 126. albümünü hazırlıyomuş.hayranıyım
  • Kendisi benim dedemdir..Babam ona baba derde...
  • müslüm baba taraftarları ve sevenleri ile bir ekol
  • ben de pek dinlemem ama kendisini severim
  • eskiden "tu kaka" bir insandı.onu dinlemek bir yana sevdiğini söylemek bile alaya alınmanıza hatta kınanmanıza yol açardı.fanatik kitlesinin kendini jiletleyenlerin varoşlarda gecekondularda toplumun içindeki "zenciler"in müslüm babasıydı. ne zaman teomanı ve bazı pop şarkılarını yorumladı şimdi üniversite gençliği bile sempatiyle bakıyor.
    o sebeple şimdi ehlileştiği özünden kopup popülist olduğu yorumları yapılır ki belki haklıdırda ama bu halinden bir şikayetim yok.

ben insanlığını seviyorum olduğu gibi görünen bir adam olduğunu düşünüyorum.
  • bi insan 125 albüm nası çıkarır ya.adam yememiş içmemiş albüm yapmış
  • batsın bu dunya!! ne diyelimki..
  • quote:

Orjinalden alıntı: bomert

batsın bu dunya!! ne diyelimki..

o müslüm babanın değil ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pandacuum -- 4 Haziran 2005, 15:39:56 >
  • Eğer Müslüm Baba hayranıysanız veya tanımak istiyorsanızwww.muslumcu.net'e bir göz atın derim ben.
  • Babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • müslüm severim ama fanatiklerinden nefret ediyorum. adam akıllı dinleyenler alınmasın.
  • severim keratayı
  • SAygı duyarim o birtanedir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.