Şimdi Ara

Nokia 5800 XpressMusic video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
3
Favori
174.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda Nokia'nın ilk tam dokunmatik ekranlı cep telefonu 5800 XpressMusic'i inceliyoruz. Bakalım her yeni dokunmatik ekranlı akıllı telefonun Apple'ın iPhone'u ile karşılaştırıldığı günümüz akıllı telefon pazarında Nokia, kullanıcılara neler sunuyor.

• Video görünmüyor sebebi nedir? Tarayıcı Firefox.
  • Bende görünüyor tarayıcı google chrome...
  • video görünüyor dostum..
    safari ama benmki.. firefoxdada gözüküyor..
    inşallah n97 yide incelersiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Klack -- 14 Mart 2009; 22:33:18 >
  • BAKINIZ IMZAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOXO -- 14 Mart 2009; 22:33:34 >
  • videoyu HD olarak izledim güzel bir inceleme olmuş.. ama daha kapsamlı ve geniş bir inceleme olabilirdi..
    ve telefonun dili neden İngilizce ? onu sormak istiyorum ben.. ve forumda biliyorsunuz ki birçok kullanıcı hopörlör sesinden ve kasadaki açıklıktan bahsetmişti
    o gibi hatalara felan deyinilmemiş nedendir acaba ?
  • düzeltme yapmanızı istiyorum 5800 nokianın ilk dokunmatik ekranlı telefonu değil başka dokunmatik ekranlı modelleri de var fakat pek tutulmadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzaffer1989 -- 14 Mart 2009; 22:35:04 >
  • boyutu çok büyük..kibar değil

hazırlayanlara teşekkürler.
  • Beş bin sekiz yüz mü ? Yoksa elli sekiz çift sıfır mı ?
  • @Muzaffer1989

5800 tam dokunmatik ekranlı cep telefonu sınıfında yer alıyor. Yani fonksiyonların hepsini dokunmatik ekran üzerinden kumanda edebiliyorsunuz. Fakat daha önce çıkan 7710 ve benzeri cihazlarda; dokunmatik ekran tuşlara yardımcı olmak amacıyla konumlandırılmış, işletim sistemi işlevleri ise 5800'e nazaran çok yetersizdi.
  • Heh sonunda oldu. Bende bu incelemeyi bekliyordum çook teşekkürler
  • nokıa yine kütük gibi telefon yapmış..
  • sanki video daha ayrıntılı olabilirdi gibi geldi banada özellikle kullanıcıların kasa açıklığı ahize gibi problemlere deyinilebirdi

5800 acayip hosuma gitmeye başladı fiyatı biraz daha insin ve yeni partiler gelsin bir tane almayı düşünüyorum son olarak kıyaslama yapacak olursak foto video ve ses (kulaklık ve hoporlor) konusunda 5610 dan iyi mi kotu mu olduğunu söyleyecek biri var mı ?
  • fena bir telefon değil... n79,n82,n85 gözüme daha güzel geliyor fakat bu telefon dokunmatik... karşılaştırmak mantıksız olur

inceleme için teşekkürler...
  • 2,3 yil sonra anca aliriz fiyatlar cok pahali telefon cok guzel nokia 1 numara

daha cok inceleme bekliyoruz

n97,n96,n98 ve digerleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Za-zoo -- 14 Mart 2009; 22:45:27 >
  • Dolar ne halde .. Alınmaz bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Za-zoo

2,3 yil sonra anca aliriz fiyatlar cok pahali telefon cok guzel nokia 1 numara

pahalı mı ? millet 1,500 TL veriyor İphone
    ilk çıktığında 780-875 arasında felan satılıyordu.. fiyat performans olarak süper bir telefon bence.. bende almayı düşünüyorum..
    şu sıralar ülkemizde 5800 stok sorunu var ürünler tamamen bitmiş durumda sanırım teknosa, vatan felan birçok yere sordum Arena'ya dahi sordum stoklarda yok..
    fakat bugün kozyatağı optimum'da ki media markt'te ürünün fiyatının 879 Lira olduğunu gördüm.. ve şu sıralarda hepsiburada, vatan vb alışveriş siteleri ve merkezlerinde fiyatlar artmış durumda şuanda 950-999 TL civarlarında satılıyor telefon buda yeni parti ürünlerin geleceğine bir işarettir yani yeni ve sorunsuz ürünler yolda
    ve ayrıca Media Markt 879 Lira + stoklarında ürün mevcut sordum bugün

• quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

@Muzaffer1989

5800 tam dokunmatik ekranlı cep telefonu sınıfında yer alıyor. Yani fonksiyonların hepsini dokunmatik ekran üzerinden kumanda edebiliyorsunuz. Fakat daha önce çıkan 7710 ve benzeri cihazlarda; dokunmatik ekran tuşlara yardımcı olmak amacıyla konumlandırılmış, işletim sistemi işlevleri ise 5800'e nazaran çok yetersizdi.

Anladım. Teşekkür ederim, sonuçta onlarda da dokunmatik ekran olduğu için belirtmek istemiştim
  • Dün siparişi verdim hepsiburadadan bugn kargoya verildi araya pazar girdi pazartesi elimde olur umarım
    Uzun süre araştırdım 1-2 sorundan başka sorunu yok telefonun.İşletim sisteminin symbian 9.4 olması çok güzel.Uygulama kıtlığı var ama n97nin çıkmasıyla birlikde uygulama,oyun ve benzeri programlar çoğalacaktır.
    Dokunmatik ekranlı telefonlar arasından en alınası telefon
  • telefon ankarada tum telefoncularda 850 Tl Bimekste de var 830 TL ama ben arasıtrmalarım sonucunda N79 u tercih ettim yarın alıyorum 700e hem daha ucuz hem daha güzel bnce..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.