Şimdi Ara

>>>KIZLA KONUŞULACAK KONULAR<<< (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
3
Favori
256.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geleceğe dair planlarından konuşmalı bence kızlarla... o zmn onun makyaj müptelası bir budalamı yoksa hayatını birlikte geçirebilceğin akıllı bir kadınmı olduğunu anlarsın...
  • Bence bu konu da güzel şeyler çıkacak, yukarı.
  • Google amca sağolsun.
  • müzik
    aile
    sosyal hayat
    makara kukara
    anı
  • Kızın hoşuna gidecek şeylerden bahsedebilirsin.

güzel anılarını antalabilirsin mesela ama komik olmalı.

Bir kızı çok güldürürsen çabuk etkileyebilirsin demektir.
  • Ya aslında bi kızı etkilemek o kadar kolay degıl ben ınanıyorum kı bu ısler yuzyuze halledılıyor fakat facebook bunu engelliyor. Facebooktan konusmak ıcın oncelıkle adam gıbı fotograflar eklenmelı azz populer tıplı gorunmelısın ve boyle kıza karsı daha yuksek bır sansın olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Once facebooka fotograf koy cok ıyı olsun habıre koy koy koy. Komık sozler ask sozlerı paylas az pouıpuler olmaya calıs ve kıza karsı daha buyuk bır sansın olur ++++rep beyler

• Sevgili arkadaşlarım her ay bir hattın 7000 smsini bitiren biri olarak diyorum ki. "Bir kızla sürekli aynı muhabbet ortamına girersen çabuk sıkılır uzaklaşır. Önemli olan bir konudan hemen başka hemen başka konuya zıplayabilmek. O senin biraz becerine kalmış tabi de ben hep konuya şöyle girer sonra da böyle bitiririm.

Günaydın kelebeğim. (bu hayvan varya her hafta değişecek çok önemli bir kız için tatlı şeyler olacak tavşanım , böceğim vs.)
    O gün için nasıl bir planı var ?
    Ne düşünüyor?
    Müzik dinliyorsa ne dinliyor neden o tarz ?
    Akşama film izlenmesi gerekiyorsa onun fikri?
    Kitap muhabbetleri genel anlamda saatleri alır.
    akşam olmaya başladıysa geceden ve yıldız ay muhabbetleri.
    Olması gerekirken eksik olanlardan.
    Nasıl daha düzgün bir insan olur ?
    Onun görüşlerine çok sık yer verip a ama öz konuşan olacaksın.

AYRICA ÇOK İYİ SÖZLER EDİNİP GEREKTİĞİ YERDE GEDİĞE OTURTACAKSIN :::
  • up
  • upup konum yok beyler konu açamıyorum arabadan bahsedioz sıkılıyorlar mercedes e kasa görüncede dayanamıyor insan
  • lort yapalımmm
  • HORT bu türk erkeklerinin en buyuk sorunu bu konunun guncel kalması lazım

• Madem hort bari konu açalım..

3. Köprü nasıl mesela??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uykum gelmedi omegledeyim kızla konusmaya calısyorum 2 kız denk geldi turk olmuyor olmuyor hiç tanımadıgım bir kızla ne konusurum ki kitaplardan okuldan bahsediyorum yuru git olmucak bu iş sonsuza kadar bakir kalacam galiba..

• how ı met your motherdan bahset anlat dızıyı zaten ızleyen bırısıyse bır cok konu bulursun ortak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakındapcmühendisi

Uykum gelmedi omegledeyim kızla konusmaya calısyorum 2 kız denk geldi turk olmuyor olmuyor hiç tanımadıgım bir kızla ne konusurum ki kitaplardan okuldan bahsediyorum yuru git olmucak bu iş sonsuza kadar bakir kalacam galiba..

İyi yine sana en azından kız denk gelmiş

• Daha kendi dilimi konuşan kızlarla konuşamıyorum bide ingilizlerlemi konuşcam

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayerInGame

quote:

Uykum gelmedi omegledeyim kızla konusmaya calısyorum 2 kız denk geldi turk olmuyor olmuyor hiç tanımadıgım bir kızla ne konusurum ki kitaplardan okuldan bahsediyorum yuru git olmucak bu iş sonsuza kadar bakir kalacam galiba..

şimdi ben yazacaktım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerInGame

quote:

Bir defa girdim omegleye. Bir daha mı? Asla. Hemcinslerimi görmekten sıkıldım. Geçiyorum yine o hep o. Hiç utanma yok herifler gayet rahat bir sağa bir sola...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.