Şimdi Ara

Tofaş kuş serisinin model araçları var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Tofaş kuş serisinden bir arabanın (kartal , doğan , şahin)model oyuncaklarını bulabilirmiyim.Şahin arıyorum özellikle ama olmazsa diğerleriden biride olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 14 Mart 2009; 0:03:36 >

•  Tofaş kuş serisinin model araçları var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: baris195

Bunun vergisi çoktur bana Tofaş şahin lazım =)
  • Up
  • maket mi istiyorsun diecast'mi?

diecast yok ama maket sadece el becerisi olanların kendi yaptıkları var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 14 Mart 2009; 0:24:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: 12henry14

maket mi istiyorsun diecast'mi?

diecast yok ama maket sadece el becerisi olanların kendi yaptıkları var

Hocam bu konuda pek bir bilgim yok o yüzden kavram kargaşası yaratmış olabilirim.

Mesajınızdan anladığım kadarıyla diecast türünde arıyorum.Fakat yokmuş.

El emeği ürünler emekle doğru orantılı pahalı ve zor bulunur ürünlerdir değil mi?

Yani fiyattı fazla olmayan ve çok büyük olmasına gerek olmayan bir araç bulabilirmiyim ?

Ek : Koyduğunuz fotoğraftaki gibi bir aracı bulma şansım nedir ve fiyatı hakkında fikriniz varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 14 Mart 2009; 0:29:34 >

• diecast olanlar birebir ufak metal model anlamında. diecast üreten bir Türk firması olmadığı için Tofaş yapmıyorlar, haberleri bile yoktur belki
    dediğim maket ise büyük ihtimal el emeği ile bu işlerin hastası bir kişinin yapmış olduğu birşeydir, satacaklarını sanmıyorum

yani bulmak çok çok zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: 12henry14

diecast olanlar birebir ufak metal model anlamında. diecast üreten bir Türk firması olmadığı için Tofaş yapmıyorlar, haberleri bile yoktur belki
    dediğim maket ise büyük ihtimal el emeği ile bu işlerin hastası bir kişinin yapmış olduğu birşeydir, satacaklarını sanmıyorum

yani bulmak çok çok zor

Çok teşekkür ederim zahmet edip cevap verdiniz

Şansımıza küselim o zaman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.