Şimdi Ara

100 lvl str glavier yapılandırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
3.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 lvl glavier yapılandırması nasıl olur???

benim aklımda

100 glavie
    100 fire
    100 light-----------cold

light mı açim cold mu açıyım??

• Şuanda 100 gelmeden bişey söylemek mantıksız.Sadece glavierler için değil her build için.Benmim favori yapılandırmam ve kendi çarımada yapacagım yapılandırma;

Heuksal - Fire - Lighting 100 (Pro set)
  • tamamda cold un defans olarak artısı çok büyük savunmayı nasıl yapcas??

keşke mastery point yeni legendle 330 civarı olsa
  • Glavier artık pek güçlü değil zor kesio dayanma gücüde az bowun knock-backleri bladerın yatır batırları var glaviede ise ghost spearın knock-backi çok az tutuyor.Cold 90 yapmanı öneririm.
  • tavsiyen 100 glavie 100 fire 100 cold yani

iyi öyle yapayım

ha birde o güç veren bufflar ne işe yarıor örneğin cold un büyüsü varya adamın etrafında dönen
    o bize hangi savunmayı verir phc. defansmı mag defansımı gibi??
  • Çarını çok iyi ve hızlı kullanan player için 100 forceyi öneririm ama oynaması gerçekden prof işi oluçakdır.Ne skili ne zamanda yapman gerektigini bilmesi gerekir. Ama tabi 100 lw gelmeden bet bişi diyemeyız ..
  • Cold Phy Defans verir
    Weak Guard serisi O sıra olduğu gibi maxlanacak.
    Ve en alttaki Pasif Phy defans Veren Cold armor Her 10 lvl de Bİr up lanır
    Magic Defans Fire skilindedir. Basic Fire Protection serisi Olduğu gibi max la
    quote:

Orjinalden alıntı: silahşor

tavsiyen 100 glavie 100 fire 100 cold yani

iyi öyle yapayım

ha birde o güç veren bufflar ne işe yarıor örneğin cold un büyüsü varya adamın etrafında dönen
    o bize hangi savunmayı verir phc. defansmı mag defansımı gibi??

• 100 force 100 fire 100 heuksal

mükemmel bi yapılandırma adamın düşük olan atak ve defini force dbleri ile çok iyi duruma getirebilirsin
  • 100Heuksal/Fire/Force

Heuksal 100patchi ile yerin dibine girdi desem doğru olur sanırım.Stun skilli yok,kb skilli yok boş boş skiller...Bu açığı pvpde parry ratio düşürerek,force skill ağacına yeni eklenecek stun debuffunu atarak,division vs yardımıyla pvp de açık kapatılabilir.Pve de veya unique de ise biraz karşıdan bakma durumları olacak...Fakat pvp de en azından durumu kurtardım diyebilir.Protector da armor olarak kullanılabilir.Blader yapılandırma ve melez yapılandırmada olduğu gibi çok şey söyleye bilseydim kşke fakat glavier için söylenebilecek pek birşey yok şu dönemde gibime geliyor..
  • ozaman ben glavieri boşweriyim bow açayım ama bowun resimli rehberi yok..
  • lighting açan char ölmeye mahkumdur
    herkezle iddalaşırım yani :D

force ikisindende üstün
  • Bence 100 Cold-100 Heuksal-100 Fire (Set GarmenT)
  • Yahu herşeye Force demeyin lütfen . . .
  • Katılıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL

Şuanda 100 gelmeden bişey söylemek mantıksız.Sadece glavierler için değil her build için.Benmim favori yapılandırmam ve kendi çarımada yapacagım yapılandırma;

• quote:

Orjinalden alıntı: bymerty

Katılıyorum
    quote:

Şuanda 100 gelmeden bişey söylemek mantıksız.Sadece glavierler için değil her build için.Benmim favori yapılandırmam ve kendi çarımada yapacagım yapılandırma;

ben eskiden olduğu gibi ligting gidiyorum... cold acacaktım fakat charım full str olduğu için phy defansımında bir kısmını kapattım mag i de biraz desteklemek için fire var kıyafeti protector
    bence oldu gibi sizce??

• quote:

quote:

Katılıyorum
    quote:

ben eskiden olduğu gibi ligting gidiyorum... cold acacaktım fakat charım full str olduğu için phy defansımında bir kısmını kapattım mag i de biraz desteklemek için fire var kıyafeti protector
    bence oldu gibi sizce??

90 levelda light 90 yapanları yerden yere vurdular. 100 levelda da aynısı olacak gibi geliyor.
    cold 100 yap !

• quote:

quote:

Katılıyorum
    quote:

bence oldu gibi sizce??

Protector set ile çok fazla mag damage yersin garment şart.Phy defans içinde cold.

• Çin karakterlerin tadı kalmadı light açsan bi türlü cold açsan bi türlü . Ama rogueların değeri her hâlükârda artıyor. Light açarsan phy def. çok düşücek ve rogue phy damage vuranların en iyisi. Eğer cold açarsan parry ratio ve hızlı koşman olmuyacak ve roguelar sürekli knock-back knock-down yapıyor ayrıca uzaktan xbow kullanabiliyor
  • İyi bir setin varsa ve oynamayı biliyorsan,

100 HEUKSAL

100 FİRE

100 FORCE,

ancak sen daha neyin ne olduğunu bilmiyorsun 50 leveli geciceğini pek zannetmiyorum
  • 100 Fire
    100Heaksual
    80Light
    20Cold (%10 snow yeterli)

Set (Garment yada Pro)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.