Şimdi Ara

Z5500 mü ? PHILIPS HTS3568 mi ? Ayrıca şu değerler aynımı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önümde iki ihtimal var;

Birincisi z5500 hoparlör setini alıcam ve laptopı HDMI dan tv ye optik çıkışdan hoparlöre bağlıyarak film izliycem (ki bu ihtimalde mkv filmleri 720p 1080p filmleri izliyebilicem)

İkincisi PHILIPS HTS3568 ses sisteminden alarak filmleri burdan izlemek ve bir ihtimal coax girişten bilgisayarımı bu sisteminin playerına bağlıyarak yine aynı şeyi elde etmek.

Şimdi bikere z5500 505w ses çıkışı var diğer sistemin 1000w yazıyor bunlar aynı şeylermidir ? Aynı değerlermidir ?

Ayrıca hangi seçeneği seçim geleceğe yönelik beni hangisi kurtarır nerdeyse fiyatları aynı çünkü yorumlarınızı bekliyorum ...

• Arkadaşlar bir kişidemi cevap vermez en azından şu w değerlerinin aynı değerleri yansıtıp yansıtmadığını belirtin yani gerçekten o sistem z5500 ün iki katı ses çıkartırmı ?
  • 2 katı ses çıkaracağını sanmıyorum büyük ihtimalle kafa kafaya ses yüksekliği vardır.Şimdi sana kafadan direkt z5500 önereceklerdir.Sadece 2 sistemide dinlemiş olanların yorumlarını dikkate al.

Adi çin malı kullanıp sonra z5500 alanlar kullandıkları sistemi dünyanın en iyi sistemi zannediyorlar Böylece yorumları tarafsız olamıyor.

Bana soracak olursan, bir fikrim yok.
  • bende z-5500 var ben şahsen memnunum.philp hakkında bilgim yok ama o fiyata z-5500 den hatta 1 milyara kadar rakip olcak sinema sistemi bilmiyorum ben.1000 w vericeğinide sanmam ayrıca sesi nabıcan z-5500 de bile çeyreğini anca açıyorsun sesten önce ses kalitesi daha önemli..bassın özellikle patlama sahnelerinin altından kalkması ve bozulmaya uğramaması gerekir.
  • he bu arada şimdi dikkat ettim subwoofer 4,78 kg diyo şaka gibi z-5500 ün wooferı rahat 15 kg dan fazladır..kesinlikle o sistemin rms si 1000 watt değil... zaten rms olarakta vermemiş philpste..bence z-5500 al yok ben biraz daha para koyarım dersen 1000 tl nin üzerinde iyi sistemler alabilirsin..
  • Aslında kararımı vermiştim z5500 alıcaktım ancak piyasada z5500 ile yakın fiyatta ancak çok daha yüksek ses değerlerine sahip böyle sistemler görünce aklım karıştı açıkcası ama dediğiniz gibi sesin yüksekliğinden çok kalitesi önemlidir. Bu anlamda z5500 ü iyi bir ses kartı ile kullanınca sanırım bu tür sistemlerden çok daha kaliteli bir ses alırım en azındna en böyle düşünüyorum
  • evet o philips 1000 watt değil.ona bakmamak gerek rms önemlidir sanırsam söylediğin philipsin rms si 250-300w civarı...eğer pc de kullanıcaksan zaten z-5500 düşünmelisin.. x-fi ile kullamıyorum ben gayet memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.