Şimdi Ara

Oyak üyelerine Renault'da indirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
27.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyağa üye bir tanıdığım var.onun üzerinden clio almayı düşünüyorum.Fakat güncel fiyat listesini bilmiyorum.Bu konuda bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi.Oyak üyelerine özel güncel fiyat listelerine bakabileceğim bir link te olabilir.oyak üyelerine ne kadar indirim oluyor acaba.

• Clio'da 3500-4000 arası olması lazım,herhangi bir plazayı ara sor yardımcı olurlar.
  • Renault. Adres; ESKİŞEHİR DEVLET KARAYOLU SÖĞÜTÖZÜ MEVKİİ NO:4. ÇANKAYA - ANKARA Tel :0312 286 5300

teli arayıp faxlamalarını rica edersen gönderiyorlar,
  • Arkadaşım ben astsubayım. Ama babam için benim üstüme araba aldığımızda (yıl 2005) Fiat 2500 TL. asker indiriimi yapmıştı; Reno ise 500 TL.!!!

Eğer kampanya yoksa ki benim bildiğim yok (daha yeni bitti bir tanesi) avantajı yok hatta kampanya fiyatlarını bile beğenmemiştim ve daha 1 ay önce 2. el megane aldım. Yoksa sıfır alırdım. Bence fazla bel bağlama Oyak' a. Adamlar ev yapıyor fiyatlar bize yaklaşmıyor. Araçta indirimi komik kalıyor. Sözde sahibi biziz ama gerçek sahibinin biz olmadığı kesin!!!

Edit:
    Eğer fiyatı merak ediyorsan akrabanınwww.oyak.com.tr adresindeki online üye işlemleri şifresini al ve gir netten. Orada herşey yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanmet -- 13 Mart 2009; 22:52:20 >

• oyak kampanyası yeni bitti ama ötv indirimi olayı ile yeni bir kampanya çıkar o kampanyayla yaklaşık olacaktır değerler
  • quote:

Orjinalden alıntı: boatswain

oyak kampanyası yeni bitti ama ötv indirimi olayı ile yeni bir kampanya çıkar o kampanyayla yaklaşık olacaktır değerler

nasıl yeni bitti oluyor, her ayın başında adamlar liste yayınlıyor, yılbaşından önce daha fazla indirim vardı şimdi daha az
  • oyak kampanya olarak yaptığında doğal olarak fiyatlar ucuz oluyor kampanya dışı zamandada indirim var ama o kadar değil şimdi en fazla 4000 tl indirirler modeline göre ...
  • Arkadaşlar ezbere konuşuyorsunuz. 4000 TL. indirim yapmaları mümkün değil!!! Hele şimdi gidin, hiç indirim alamazsınız. Zaten indirimli fiyatlar diyeceklerdir. Normal zamanda Oyak indirmini zaten bayiilerden de alırsınız pazarlıkla. Mais yetkili satıcılarına gidin sorun.
  • valla ben onu bunu bilmem ama bize sembol 1.2 otantik te 3500 TL filo indirimi veriyorlar:D
  • yeni yapilan kampanyada fiyatlar nasıl?
  • Bana da mail geldi kampanya var diye ama üye sayfama giremiyorum, hep hata veriyor. Yıllar önce megane II ler çıkmadan millete megane I leri kakalamışlardı kampanyayla. Şimdi neyi itelemeye çalışacaklar merak ediyorum.
  • Fluence'ı ele alırsak;

Genel liste fiyatı;

Authentique 1.6 100bg için : 37.900TL

Oyak Mensularına ise : 35.479 TL --> Kısacası [(37900-35479)/37900]x100=%6,5 gibi bir indirime karşılık geliyor.

PRIVILEGE 1.6 BVA (yani otomatik vites v privilege);

Genel liste fiyatı : 47.450 TL

Oyak Mensuplarına : 40.862 TL --> Özetle [(47450-40862)/47450]x100=%13,8 indirim oluyor.

Yani araç donanımı yükseldikçe indirim oranı artıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ntquartex -- 9 Kasım 2009; 9:20:20 >
  • yedek subaylara da indirim var heralde geçici oyak üyesiyiz ya
  • hasanmerto kardeşim ben de şu anda yedek subayım. Para kesmesini biliyolar her ay maaşımızdan ama araba alırken indirim filan yok maalesef. Laguna almayı planladığımdan Ankara'daki tüm bayilere sordum. YEDEK SUBAYA İNDİRİM FİLAN YOK!!! Laguna 1.5 dCI privilege için:
    Ankara MAİS: Normal fiyat en son 58800, oyak üyesine 53900 TL
    Neziroğlu Renault: Normal fiyat en son 56700, oyak üyesine 53400 TL

Gördüğünüz gibi Laguna gibi nispeten pahalı bir araç için bile 4000-4500 TL indirim yapıyorlar( Aslında bence fiyatı şişirip düşürüyorlar). Daha alt modellerde 2000-2500 TL'den fazla indirim olmaz. Çok fazla beklentiniz olmasın...
  • şimdi var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperdoruk

hasanmerto kardeşim ben de şu anda yedek subayım. Para kesmesini biliyolar her ay maaşımızdan ama araba alırken indirim filan yok maalesef. Laguna almayı planladığımdan Ankara'daki tüm bayilere sordum. YEDEK SUBAYA İNDİRİM FİLAN YOK!!! Laguna 1.5 dCI privilege için:
    Ankara MAİS: Normal fiyat en son 58800, oyak üyesine 53900 TL
    Neziroğlu Renault: Normal fiyat en son 56700, oyak üyesine 53400 TL

Gördüğünüz gibi Laguna gibi nispeten pahalı bir araç için bile 4000-4500 TL indirim yapıyorlar( Aslında bence fiyatı şişirip düşürüyorlar). Daha alt modellerde 2000-2500 TL'den fazla indirim olmaz. Çok fazla beklentiniz olmasın...

ben de bu işi anlamıyorum,

arkadaş maaşını o oyak kesintisi kadar AZ VERİP sesinizi kesmektense askerlik yaptığınız sürece sizi güvence altına alıyorlar, ne açmışsınız allahım istedikçe istiyorsunuz, doymak bilmiyorsunuz

• kampanya için beklemedeyiz.
  • Uplayayim. 1 kasimda acianacakmis duyduguma gore.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • clio 4 fiyatını cok merak ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.