Şimdi Ara

vodefone: 99tl faturaya iphone kampanyasi hakkinda bilgisi olan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
7.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dun aracimla trafikteyken vodafone'dan arayan bir bayan, aylik faturalarimin ortalamasinin 120 kusur tl oldugunu ve bir yil daha 99tl uzerinde gidecegini taahhut edersem bana bir i-phone hediye edeceklerini soyledi. ben de genel bir tuketici guvensizligi ile detaylari dinleyecek durumda olmadigimi ve kampanya sartlarini yazili olarak istedigimi soyledim ve mail adresimi verdim. henuz bana ulasmis birsey yok.

bu kampanyadan haberi olanlar varsa;kampanya detaylarini, var ise bir bit yenigini benimle paylasmalarini rica ederim.

simdiden tesekkurler.

• tekrar ararlar muhakkak aramazlarsa 4440542 i arayıp sorabilirsin
    quote:

Orjinalden alıntı: skmg

merhaba,

dun aracimla trafikteyken vodafone'dan arayan bir bayan, aylik faturalarimin ortalamasinin 120 kusur tl oldugunu ve bir yil daha 99tl uzerinde gidecegini taahhut edersem bana bir i-phone hediye edeceklerini soyledi. ben de genel bir tuketici guvensizligi ile detaylari dinleyecek durumda olmadigimi ve kampanya sartlarini yazili olarak istedigimi soyledim ve mail adresimi verdim. henuz bana ulasmis birsey yok.

bu kampanyadan haberi olanlar varsa;kampanya detaylarini, var ise bir bit yenigini benimle paylasmalarini rica ederim.

simdiden tesekkurler.
  • beni hiç arayan soran yok yaa...
  • Oyle Duyumum var Vodafone Yakında Eski ve Yüksek Memnuniyet Olan Abonelere Fatura 100 tl üstü abonelerine IPhone Hediyesi Olacakmış Yakında Cıkar :)
  • eğer fikrinizi değiştirdiyseniz 0542 444 1414 arayarak alabilirsiniz. benide aradılar. düşünmek istediğimi söyledim. geri nasıl arayabilirim dedim. bu numarayı verdiler.

Ek olarak unutmadan: Birde 1 GB internet paketide dahil bu fiyata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tazzz77 -- 13 Mart 2009; 12:20:42 >
  • tahaahüt ettikleri sayıya ulaşamayınca heralde bedavaya verelim bari demişlerdir belki.
    bu kampanyayı sadece bireysel aboneleremi yapıyorlar acaba? babam her ay 150 ytlden fazla telefon faturası ödüyor.böyle bi arama geldiğini söylemedi.kurumsal abone olduğu içinmiki?
  • yarın ilk iş arayacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdaraltay

yarın ilk iş arayacağım.

Evet stoklarındaki iphone ları böyle taahhütlerle hediye ediyorlar. Kampanya asılsız değil ara bence mutlaka, sonuçta halihazırda bukadar görüşme yapıyorken
  • VODAFONE iPHONE 3G ( Yeni Kampanya )

Bu kampanya Vodafone çözüm ortağı TEMPO İletişim Hizmetleri / Tellcom net tarafından yapılan bir kampanyadır

Minimum aylık 99 TL Fatura tutarını 12 Ay boyunca ödeyecek olan vodafone faturalı hat aboneleri iPhone 3G ürününüe hiç bir ekstra ücret ödemeden sahip olabilecekler

Ayrıca mevcut vodafone tarifenizi değiştirmenize gerek kalmayacak yani kalkıpta Vodafone iPhone tarife paketlerine geçmeniz şart değil istediğiniz vodafone faturalı tarifesini kullanabilirsiniz

TEK ŞART Hangi tarifede olursanız olun 99 TL Aylık fatura ödemeniz 12 ay boyunca

Ayrıca söz konusu 12 ay boyunca eğer herhangi bir fatura döneminde 99 TL 'ye ulaşamazsanız hiç bir cezai şartı yada yaptırım yok

Örneğin Bu 12 aylık dönemde bi ay faturanız 80 TL geldi ve 99 TL ye ulaşamadınız sonuç şöyle oluyor Kalan 19 TL bir sonraki ay faturanıza + olarak ekleniyor böylece devir ediyor ulaşamadığınız 19 TL diğer aya

tüm detaylı içerik böyle arkadaşlar

Herhangi bir vodafone shop tan yapılmıyor bu işlemler

0212 286 94 94 Numararasını arıyorsunuz ( TEMPO İletişim hizmetleri tellcom )

Adresinize taahütname ile birlikte iphone cihazınız gönderiliyor

TÜM BU BİLGİLERİ ( Vodafone Müşteri Hizmetlerin İnternet Destek Birimi Temsilcisinden Aldım )

• iphone kaç GB lık olanı veriyolar... 16 GB ise çok ii bi kampanya olur...
  • silverın dediği gibi ise vodafone ciddi bir kampanyaya imza atmış demektir
  • daha yeni bıraktım vodafone u olmadı bu
  • uhhh iphone yi satıp böyle mi alsam yahu süper kampanya p.tesi peşine düşecem bu kampanyanın
  • harbiden güzel bir kampanyaymış. Hele faturası 99tlden yüksek olanlar için biçilmiş kaftan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karantina61

iphone kaç GB lık olanı veriyolar... 16 GB ise çok ii bi kampanya olur...

bana söylenen 16 gb artı olarak da 1 gb internet paketi var yanında.
  • 16 gb mı

Yok artık..

eğer öyle ise cidden süper kampanya..
  • Teşekkürler bilgi için...IPHONE'u satsanız bedavaya konuşmuş gibi kazanıyorsunuz hemen...
  • yorumlar ve bilgiler icin tesekkur ederim.

bu sabah 0-212-286.94.94 no'lu telefonu arayip bilgi verdigimde gun icinde ilgili departmanin beni arayacagi soylendi. henuz arayan soran yok. gelismeleri buraya aktaririm.
  • 99tl+konustugumuz kadar mı geliyor fatura yoksa ?
    99 liralık konusma+mesaj paketi yapsalarmıs keske
  • bu işin aslını çok merak etmeye başladım eğer tamamen söylenen şeklindeyse son zmanlarda gördüğüm en şahane kampanya....

fakat bu kampanya tamamen kulanıcı lehine gözüküyor bu tarz bi yaklaşımda bulunabileceğini sanmıyorum voda nın bir şekilde oda kazanmalı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.