Şimdi Ara

:::GALATA KULESİNDE 2 KİŞİLİK GÜZEL BİR YEMEK KAÇA PATLAR:::

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
36.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

300TL'yi geçmez diye düşünüyorum

• 300 TL sadece bahşiş olarak vereceğin para Nerden biliosun dersen, orda yemek yedim.
  • Eğer sevgilinle gidersen emin ol yemeğin sonunda sevgilini orda bırakmak zorunda kalırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

300 TL sadece bahşiş olarak vereceğin para Nerden biliosun dersen, orda yemek yedim.

Yavaş gel dostum,yavaş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

300 TL sadece bahşiş olarak vereceğin para Nerden biliosun dersen, orda yemek yedim.

@lıılDevilDevlııl o kuleyi yıkarım yinede orada bırakmam nişanlımı

Bu arada 400 kurtarmaz mı fiş falan almasak
  • Bu arada niye galata kulesi,Kız kulesini düşün derim,çok güzel yaptıllar,orta halli bir şarap istersen 250 ye çıkarsın.
  • adamlarınla gidersen hem yemeğini yersin hem haracını alırsın hemde havanı basarsın
  • ne özelliği var bu kadar ya nasıl olsa sadece birbirinize bakıcaksınız boşver galatayı götür kumkapıya girmeden biraz pazarlık yap tamadır
  • http://www.galatatower.net/index.php

bilgi alabilirsiniz ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuRaT

http://www.galatatower.net/index.php

bilgi alabilirsiniz ...

pavyon gibi biryer orası galiba ya
  • @MuRaT şu anda o sitedeyim ama millet tırsmasın diye fiyatları yazmamışlar
    @troy az önce reklamlarda gördüm beğendim zaten doğru düzgün bir yere gittiğimizde yok
    @nubitata aslında mahalleden 5-6 arkadaşı ayarlarım ama ya onlar bize basarsa ....... havayı
  • 4 kişi 500 lira yakın zamanda cıkan hesap..sonuçta biraz da ne yiyip içeceginize baglı ama 300 lira ile abartmazsanız cıkarsınız.. bu arada resim cektirip almak istersende 20 lira..

not : dansöz filan da var
  • Neyse artık hamama girdik terlicez galiba
    Bir sorun çıkmazsa c.tesi günü rezarvasyon yaptırıp pazar günü gitmeyi düşünüyorum
    Sonuçları yazarım yazamazsam bilin ki bulaşıkları yıkıyorum
  • Evlilik Teklifi dışında kız arkadaşımla 300 tl lik bir yemek düşünemiyorum.

Hayır yerim 300 liralık yemek ama geriye kalan 29 günde Birşey yememem gerekir.
  • sız naptınız ya 300 ytl bahsısmıs gtmesek bu yerlere analrım ama zaten nette bıle fıyattalrı var arkdasım....bence galata yerıne bebek de dogatepede falan ye yada taksımde 360 ye bende lıstelerı falanda var daha cok memnun olursun....hemde kız arkadınla gttıgn daha ıyı mekan olur 300 ytl ye lacıvertte bıle yemek yersın herseyınden hemde:D:D
  • kıza yedirseniz ne olcak,bugün bundan geçinir.
    seneyede başka erkek bulur ondan geçinir,kızların işi bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: baris195

kıza yedirseniz ne olcak,bugün bundan geçinir.

Laf olsun diye yaptığınız yorumun nereye gideceğini kestiremiyorsunuz bir türlü. Bu hanım, konuyu açan arkadaşın eşi olmaya aday olan kişi!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aytürk

quote:

Orjinalden alıntı: baris195

kıza yedirseniz ne olcak,bugün bundan geçinir.

Laf olsun diye yaptığınız yorumun nereye gideceğini kestiremiyorsunuz bir türlü. Bu hanım, konuyu açan arkadaşın eşi olmaya aday olan kişi!

çoluk çocukları onemsememek gerek

o zman susup giderler herhalde...
  • Bu şekil yaşamayı hayat felsefesi haline getirmiş kızlar da yok değil.
  • benimde böle bir planım vardı ama bu konu baltaladı diyebilirim 300tl ile yemek dersi alır en kralını yaparım bide manzara posteri tamamdır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.