Şimdi Ara

Sharkoon'dan oyuncular için yeni fare; FireGlider

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Komponent üreticisi Sharkoon oyuncuları hedef alarak hazırladığı yeni faresini kullanıma sunuyor. Firmanın FireGlider adını verdiği kablolu tasarıma sahip yeni oyuncu faresi, ergonomik tasarımı, özel deseni ve 6'sı programlanabilir toplam 7 tuşu ile dikkat çekmeyi başarıyor.

Makro kullanımı için entegre bellek birimine sahip olan lazer teknolojisini temel alıyor. Kullanıcılara altı farklı (600, 800, 1200, 1600, 2000 ve 3600 DPI) hasassiyet seçeneği sunan Sharkoon FireGlider, 1.8m uzunluğunda kablo ile geliyor. Aynı segmentteki diğer fareler gibi ağırlığı da ayarlanabilen (118-135 gram) farenin 25 Avro'luk yurt dışı fiyatıyla satışa sunuluyor.

• Çok değişik bir dizayn hatta a4tech in mousuna bile benzemiyor.
  • Bariz çalıntı model :)
  • çakma a4 olmuş sanki :D:D
  • renkler çok şık olmuş
  • bence cok güzel haber için teşekkürler
  • nasıl çakma a4 ya fare daha ne kadar farklı olacak a4 e göre çok kaliteli görünüyor bu arada renklerde müthiş olmuş yakından görmek lazım elbette
  • a4 çok iyi bişiyde bide çakmasını mı yapacaklar :D
  • ben razer mamba'yı bekliyorum.
  • A4 Tech oscar 740k çakması ama ergonomisi güzel 30ytl gibi bir fiyata satılırsa alınabilir
  • A4 Tech e yaptırdıkları her halinden belli olyor. Aynı entegre belleğe sahip A4 Tech mouse un birebir aynısı.
  • a4 hiç güzel değil bence işcilik 0 kalite yok fp O KADAR
  • A4-Tech ile Microsoft Habu karışımı olmuş. Tr'de fiyat uygun olursa alınır...
  • Ona bakarsan 740K da Razer Boomslang çakması hadi bakalım.
  • Nedense kobra yılanına benzettim ve tasarımından hoşlanmadım açıkçası
  • çok hoşuma gitti bu fare ya güzel iş a4tech in bi modeline benziyor ama
  • A4 ergonomısı ıle aynı olabılır ama belkıde a4 malzeme kalıtesınden daha ıyıdır
  • fare uçmuş
  • Kesinlikle A4 Tech'ten iyi değil. Çünkü aynısı. Kaplama olarak gözünü süslüyor sadece. Hatta resimdekiler resim değil, 3 boyutlu çizimi farkındaysanız. Çakma A4 Tech'in çakması durumu gibi bir şey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.