Şimdi Ara

>>>Fable 3<<< MASAL BAŞLIYOR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
399
Cevap
0
Favori
19.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tür: Rpg
    Geliştiren: Lionhead Studios
    Dağıtım: Microsoft
    Sistem: Xbox 360, PC
    Çıkış tarihi: 2010'nun 4.çeyreği

Fable 2 oyunu dün "İngiltere Akademi Video oyunları ödülleri" gecesinde en iyi aksiyon ve adventure ödülüne layık görüldü.British Tv'ye açıklamalarda bulunan Jonathan Ross ise Fable hayranlarına müjdeli haberi verdi.Ross'un açıklaması "Üçüncü oyun yolda ve Lionhead üçüncü oyun için çalışıyor" şeklindeydi.

Peter Molyneux'den resmi bir açıklama henüz gelmiş değil.

Güncelleme:

Efsane RPG oyununun üçüncüsü Fable III duyuruldu herkese hayırlı olsun arkadaşlar. Hepimizi hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 15 Temmuz 2010; 14:10:49 >

• Muhteşem bir haber
  • Gerçekten iyi bir haber

2. oyunda tak evlendim canım çıktı hala unutamadım
  • Güzel Haber Teşekkürler Sage
  • İkinci oyunda çok eğlenmiştim. Üçüncü oyundan da ümitliyim.
  • fable 2 yi oynadım ben daha ya.. herkes çok övüo...
  • Fable 2 klasik, harika ötesi. hala bitirmedim ve çok sevinçliyim önümde hala fable serüveni var.

tam bir başyapıt. müthiş haber
  • Fable 2 resmen bir yönettiğimiz destansı bir masal bana göre ve kesinlikle o masal dünyasına herkes girmeli.

Fable 3 ise en kısa zamanda çıkar inşallah.

Girdiğim en güzel haberlerden biriydi
  • E3 fuarı yaklasıyor insallah Lionhead patlatır bombayı ve açıklar Fable III'ü.
  • Fable oyunu daha ne kadar geliştirilebilir ki diye düşünmüyor değilim , 2.oyun muhteşemdi E3 de Fable 3 açıklanırsa ortalık sarsılacaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: #FireLord#

Fable oyunu daha ne kadar geliştirilebilir ki diye düşünmüyor değilim , 2.oyun muhteşemdi E3 de Fable 3 açıklanırsa ortalık sarsılacaktır

Dostum bana kalsa hic gelistirmesinler ama sadece o masalsı dünyayı daha genisletsinler ve o dünyada hep dolasalım bana yeter.
  • Evet her fable oyunu müthiş oluyor, bu kadar mı iyi iş çıkarılır. 3. oyunu bekliyoruz artık ama ondan da şüphem yok, süper olacaktır.
  • Fable 2 tam bir klasikti gerçekten. bitince boşluk hissettirdi. sanki masaldan uyandık
  • Valla fable 2 de o kadar muhteşem bir hava vardı ki oyunun çoğu yerinde durup manzarayı ışık süzmelerini izliyordum ve yanımızda köpeğimizi falan dolaşması büyümesi herşeyi ile inanılmazdı , Hala 2.oyunu oynamayan varsa kendisi için büyük kayıp demektir yalnız oyun gerçekten baya bir ingilizce istiyor...tabi buda doğal hangi RGP ingilizce istemiyorki.
  • rpgyi hiç sevmem ama çok övülmüş yav bu oyun merak ettim çekelim bakalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jokerguy -- 29 Nisan 2009; 21:45:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jokerguy

rpgyi hiç sevmem ama çok övülmüş yav bu oyun merak ettim çekelim bakalım..

Bende sevmem ama güzel oyun ama bana zor geldi yav.
  • Peter Molyneux bombayı patlattı ve Fable III'ü duyurdu arkadaşlar tabi çıkacağı sistemi soylemeye gerek bile yok

Video için tıklayın:http://www.gametrailers.com/video/gc-09-fable-3/54432
  • Ahah E3 olsun gamescon olsun ms yine bombaları patlatıyor. süper haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Ahah E3 olsun gamescon olsun ms yine bombaları patlatıyor. süper haber

Bu haberden sonrası beni artık hic bağlamıyor hocam
  • Natal'in en aşmış halini bu oyunda görürüz diye düşünüyorum şimdi. Peter amcamız yaratıcılığını natalle birleştirip alemin donanım olarak en teknolojik oyununu yapacak büyük ihtimalle. hüzün ihtiras nefret aşk korku herşey olacak oyunda heralde natal sayesinde. yalan rüzgarına dönecez iyice
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.