Şimdi Ara

samsung d900i simkart yuvası kırık 147 lira istedi servis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar samsung d900i marka 2 aylık telefonun sim kaartını takarken yuvadaki tellerinden biri koptu servise gönderdim servis raporu sim kart yuvası kırık anakart üzerindeki yollar kopuk bu nedir ya 147 lira istiyolar yapmak için, bu dışarıda yapılabilir mi?

• dostum satsan o fıyat etmezki.sen en ıyısı götüe bir telefoncuya 15 .20 yaparlar boşver servisi
  • hocam o parayı vereceğine ya git başka bi yerde yaptır (40 50 isterler sanırım) yada çok az daha para katıp 2. elini alabilirsin o fiyata

edit:imla

2. edit: ya bide 2 aylık diosun e garantisi yokmu ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcansl -- 11 Mart 2009; 20:57:58 >
  • kardeş garanti var başarıdan ama kullanıcı hatası diyip geri gönderdiler sanırım bordu komple değişmek istiyolar
  • evet senden kaynaklandıysa sorun ucret ıstıyorlar bıraz daha dıkkatlı kullan nedıyım servıs yerıne baska yerde yaptırırsan garantı gıder ona gore en ıyısı yaptırıp yaptırdıgın yere satmak
  • kardes bende yanlısıkla sım kart yuvasını telinin bir tanesını kırdım teli takmaya calıstım yaptım sonunda daha da sım kart takmamaya karar verdim :) sımdı oldugu ıcın cıkarmak ıstemıyorum bıdaha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.