Şimdi Ara

A-Data, 300 Plus serisi yeni SSD modellerini tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SSD pazarında tansiyon giderek yükseliyor. Bellek ve depolama çözümleri üzerine çalışan firmalar arka arkaya yeni SSD modellerini tanıtırken, okuma ve yazma hızları da her geçen gün gelişiyor. Ülkemizde yüksek performanslı sistem bellekleriyle tanınan A-Data da ürün gamına eklemeye hazırlandığı 300 Plus serisi yeni SSD modellerinin üzerindeki örtüyü kaldırdı.

A-Data'nın 2.5" form faktörüne sahip, 300 Plus serisi yeni SSD modellerinin 32GB, 64GB, 128GB ve 256GB gibi dört farklı kapasite alternatifiyle kullanıma sunulacağı belirtiliyor. OCZ'nin Vertex serisi SSD modellerine benzer şekilde, yüksek performans için ön bellekle (64MB) donatılan 300 Plus serisi SSD'lerin 250MB/sn'lik okuma ve 160MB/sn'lik yazma hızlarını desteklediği belirtiliyor.

A-Data önümüzdeki haftalarda kullanıma sunmayı planladığı 300 Plus serisi yeni SSD modelleri için henüz fiyat veya lansman tarihine ilişkin herhangi bir detay açıklamadı.

• Umarım fiyatı alınabilir seviyede olur.
  • bunların fiyatı kesin yine ucuk olur..
  • Şu SSD'lerde önbellek konulmasını hala anlamış değilim.
  • inşallah fiyatı alınabilir seviyede olurda tüketicininde yüzü güler bu yönde
  • fiyatı görünce bi tarafimiz ucuklamasın diye yazılmıyor sanirsam :)
  • fiyatı dudak uçuklatacak cinstendir, haber okuyasınız diye veriliyor alasınız diye değil ahaha ıhıhıhı hı
  • bilgisayarların performasının önündeki en büyük engellerden birini bunlardan bir yada bir kaç tanesini alarak kaldırabilicez.. hala şu teknoolojide dönen plaklara veri yazılıp okunuyor.. bilgisayarı hantallaştıran en büyük engel bunlar...
  • Firmalar bir bir ssd modellerini tanıtıyor da, benim kendileri ile tanışabilmek nasip olmadı. Bakalım ne zaman benimde bir ssd'im olacak?
  • ben 3 tane 30 gb x 3 ocz raid kullanmaya başladım bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spaydix -- 13 Mart 2009; 11:51:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.