Şimdi Ara

Ses Kartı Sorunu???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunlarda ve müziklerde ses sanki yan odadan geliyor. Müziklerde enstrumanların sesi aşırı yüksek ama sanatçının sesi sanki yan odadan geliyor gibi kısık, oyunlardada diğer oyuncuların sesi aşırı yüksek ama benim oyuncudan çok kısık ses geliyor. anakart cd si ile gelen driverlerden ses kartı otomatik yükleniyor. ilk zamanlar sorun yoktu ama şimdi kaç kez denediysem aynı sorun var. hoparlör değiştirdim, sistemi yeniden kurdum aynı sorun. INTEL DP35DP ana kart var. sorun ne olabilir.

• Sanırım bir şekilde Reverb olayı devreye girmiş. Başka mp3 player deneyin ya da ses kartınızın ayarlarının ekran görüntüsünü yükleyebilirseniz iyi olur.
  • Driver yüklendiğinde sigmatel diye bi programda kuruluyor. programın ayarlarından ne yaptıysam olmadı. arkadaki çıkışa hoparlör öndeki çıkışada kulaklık takıyorum. bazen arkadaki bazen de öndeki çalışmıyor. ikisi beraber bi türlü çalıştıramadım. kasadaki ses çıkışı (sanırım adı soket ti) bozuk olabilirmi.
  • farklı player lerde kullanıyorum (WMP VE AIMP) sorun devam ediyor.
  • Hayır ses geliyorsa bozuk değil demektir. Seste eko var sanırım bu durum da eğer aksi bir durum yoksa genelde mp3 playerdan kaynaklanır. O yüzden diğer playerlarla deneme yapın dedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.