Şimdi Ara

Profesyonel ses kaydı için tavsiyeleriniz???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kayıt yapmak için önerebileceğiniz bir ses kartı varmı acaba 100-150 TL bütçe ile..Özellikle müzikle uğraşan arkadaşlara sesleniyorum ..daha önce mikrofon veya akustik bir enstruman bağlayarak kayıt aldığınız ve memnun kaldığınız bir kart varmı???????

• başlıkta profesyonel kayıt için demişsin ama bu fiyata çok zor. hangi programı kullnacaksın bilmiyorum ama cubase vb. gibi programlarda açtığın her kanala ve uyguladığın her efekt için( plugin ) işlemci performansının da çok iyi olması gerekiyor. bunu unutma.

istediğin fiyatlarda daha önce creative x-fi xtreme music kullanan biri olarak önerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acasiastrain -- 11 Mart 2009; 14:21:43 >
  • Daha çok Cubase-Reason-Fruity Loops-Adobe Audition kullanıyorum..Çok yüksek performanslı usb kartlarda var ama onlar da bütçeyi aşıyo biraz..Şimdi hangi kartı kullanıyosun?
  • M-Audio Revolotion 7.1 Yada 2. El Delta 1010Lt İncelemenizi Tavsiye Ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: joker_

Daha çok Cubase-Reason-Fruity Loops-Adobe Audition kullanıyorum..Çok yüksek performanslı usb kartlarda var ama onlar da bütçeyi aşıyo biraz..Şimdi hangi kartı kullanıyosun?

şu an m-audio fast track ultra kullanıyorum. ayrıca notebook ile kayıt almam gerektiğinde TC.Electronic Konnekt 6 var.
  • 100-150 ytl ancak m-audio 2496 veya esi maya 44 ün 2. ellerini bulabilirsin . sahibindeen.com da mevcut. her 2 kartta veerdiğin parayı sonuna kadar hakkını verir sadece m-audio bazı anakartlar ile uyum problemleri olabliyor onu araştırmanı tavsiye ederim bulabilirsen 2. el emu 0404 de olabilir
  • Teşekkür ederim söylediğiniz kartları bir araştırayım tekrar yazarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.