- x
PDF Üzerinde Değişiklik Yapmak
4 Cevap46162 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7539 Mesaj
10 Mart 2009; 12:07:43 

Merhaba. Belki daha öncede soruldu ama aramalarıma rağmen bulamadım. Ben elimdeki PDFlerde yazılar, resimler, tablolar üzerinde değişiklik yapmak, bazılarını word veya power point dosyasına dönüştürmek istiyorum. Dönüştürürkende kullanılan şablon ve sayfa yapısının bozulmamasını istiyorum.

Acrobat pro 9 extented indirip denedim yaparmı diye ama PDF'yi açıyorum ve değişiklik yapamıyorum. Foxit pdf editor ile enedim, yazıları kelime kelime değiştiriyor ama bazen bozuk çıkıyor, bazende Türkçe karakter sorunu çıkıyor. Acrobat ile word olarak kaydet deyincede yazılar kayıyor ve Türkçe karakterler bozuluyor. İlginç olan nette aramalarımda tam olarak bu durumu çözen bir açıklamaya rastlayamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Yeni Aveo Sedan 1.2 LS (Boracay Mavi)
Monster Q63MS-16F41 (i7-4700QM, GTX 770M, 2x8GB DDR3, 240GB SSD, 750GB HDD); Asus Note 8; Dell Studio XPS 1640; LG G2 32 GB Beyaz [SATILIK]; Nokia Lumia 525 Sarı; iPod Touch 5 32 GB Siyah; Navimex 9917+Kenwood KFC-M1634A; Logilink HS0017; Logitech G100, G500, VX Nano, K310, Tablet Keyboard for iPad, S220; Creative EP630, EP630i; Casio EFA-111D-1AVDF; Adata CH94; Lacie Rikiki 1TB; WD WD15EARS, WD20EARS; Akasa Quasar; Sandisk Extreme 32 GB, Kingston DTDUO/32GB
Steam ID: Kesbi

8836 Mesaj
10 Mart 2009; 14:04:42 

[font="Comic sans ms"]Dostum pdf olarak yaratılmış bir dosyada değişiklik yapmak hiçbir zaman %100 sonuç vermez.İllaki bazı bozukluklar oluyor.Hangi programı denersen dene iyi sonuç alamazsın.

Bu arada bende foruma ilk üye olduğumda o avatarı kullanıyordum.

Soğuk Ve Boş Birşey Var Kızın Gülüşünün Ardında , Üstgeçitte Duruyor.Birkaç Saniye Sonra Havada Süzülüşünü İzliyorum.Sonunda Gülüşü Daha Sıcak Ve Anlamlı.Niye Güldüğünü Asla Öğrenemiycem , Artık Sadece Ruhsuz Bir Et Parçası...
_╬_ Marilyn Manson l154l (Yeni Albüm "Born Villain" Çıktı) _╬_
:::^^::: Rietveld (RSA) Yazılım Ve Bilgi Evreni :::^^:::

10329 Mesaj
10 Mart 2009; 15:06:53 

pdf to word programları var fakat Rietveld'in dediği gibi istediğin gibi bir sonuç vermiyor.

7085 Mesaj
11 Mart 2009; 4:47:04 

pdf sonuç olarak "resim haline getirilmiş" bir döküman dosyasıdır, word gibi değildir yani. bu yüzden pdf'yi word'e -bir kelime işlemciye- aktarmak için kullanılabilceke en iyi çözüm ocr yazılımlarıdır. benim tavsiyem abyyy fine reader. fine reader ile pdf dosyasını orjinaline en yakın şekilde word dosyası haline getirebilirsiniz...

Hây'dan gelen Hû'ya Gider!!....

23 Mesaj
6 Kasım 2012; 3:16:30 

http://www.pdfyiwordecevirme.com/ buyrun sorunsuz çeviriyor :D resim,türkçe herşeyi...

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » PDF Üzerinde Değişiklik Yapmak
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.161