Şimdi Ara

LOGİTECH Z5500 YARDIM???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gün önce z5500 aldım ve tüm bağlantılarını yaptım.Optik çıkıştan ps3'e stereo çıkıştan ise pc'ye bağladım.Birde Coaxial çıkış var burdanda dvd ye bağlamak istiyorum ve bunun için sadece bir Coaxial kablo yeterlimi (ekstra herangi bir kabloya ihtiyaç varmı çünkü dvdnin arka kısmında Coaxial girişinin yanında bazı girişler var ikilemde kaldım) yani 5+1 olarak tam kapasiteli bir ses alabilecekmiyim?Yoksa bir optik çoklayıcı alıp dvdyidemi optikten bağlamalımıyım?Bu kabloyu almadan önce sizlere bir danışayım dedim yardımcı olursanız sevinirim.

• "sadece bir coaxial kablo " ile dvdnin coaxial çıkışından bağlantı yapabilirsin.
  • Teşekkürler dostum saol...Peki 5+1 şeklinde ses alabilirmiyim yoksa stereo bağlantıdaki gibi sadece 2+1 şeklindemi ses alırım bunuda yanıtlarsan memnun olurum!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f3n0m3n -- 10 Mart 2009; 13:33:26 >
  • KESİNLİKLE ALIRSIN COAX GİRİŞTE DİJİTALDİR GÖNÜL RAHATLIĞIYLA KABLONU AL BAĞLA
  • kayıt 5.1 olarak kodlanmışsa 5.1 olarak dinlersin ama kayıt stereo ise stereo,stereox2,dolby prologic 2 modlarını kullanarak 2+1,4+1,5+1 ses alabilirsin.
  • Teşekkürler arkadaşlar aldım bağladım 5+1 ses mükemmell!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.