Şimdi Ara

Ses kartı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Creative G500 ses sistemini alalı 2 ay oluyor ilk başta kablolar yansın sistem tam otursun yerine diye ses kartına para vermedim Creative SB 5.1
    almıştım elime 200 lira para geçti ses kartı alıcam bu paraya ama önce fikirlerinizi almak istedim
    1-Bilgisayarım da PCI 1x slotu yok o küçük slotlu olanlardan anlayın işte :)
    2-Genel olarak müzik dinliyorum arada 1 film ne yazıkki pc im yeni oyunları oynucak kadar iyi değil o yüzden oyunları oynayamıyorum
    3-bu kadar :)

• oyunla işin yoksa xfi (CA20K1-CA20K2) ye mahkum değilsin
    asus xonar ın pci ses kartı da olur,

auzen x-plosion da olur:
    http://firebal.com.tr/asp/show_stock.asp?product=900300500

çipleri cmedia aynı ben alsam auzeni alırım auzen ses kartı konusunda asus tan daha uzman.
    mesela düşük gürültü ve şasi üzerinden gürültü geri beslemeyi kesmek için opamplar +8 V - 8V simetrik besleniyor.
    aslında ürün daha pahalı idi ama üretimi durmuş, satıcıların ellerinde kalan son mallar olduğundan fiyatı uygun.
    hani şeytan dürtüyor al test et diye ama test için 200 bana çok. :)

• tavsiye için teşekkürler bir arkadaşımda bu kartdan vardı gaiba bi ödünç alayımda perfonmasına bakarım birde aklıma takılan şu X-fi de crstal mi bişi var sesi daha berrak veriomuşmu ne aram iyi değilde peki bu kartın ne getireleri olur müzik bakımından
  • Müziği orijinal halde dinlemek amaçsa bu değiştirmeler sesi bozacaktır.
    bu nedenle o teknolojiler daha çok suni ses üretiminin etkin olduğu oyunlarda ve gene suni müzik/tempo üretimide (bilgisayarı piano ... olarak kullanma vb.) faydalı olabilir.
  • ilginiz için teşekkür ederim hem bu kart ileriye dönük bir seçim olucak benim için dijital bir sistem aldığımda rahat ediceğim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.