Şimdi Ara

Çinli üreticilerden HTC Touch Diamond modeli nasibini aldı; HTC A296

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Teknoloji devlerinin ürünlerini klonlamaya kaldığı yerden devam eden Çinli firmaların en son kurbanı HTC oldu. Solomobi.com adresinde HTC A296 modeli geçtiğimiz günlerde kendisini gösterdi.

104 x 51 x 14 mm boyutlarında tasarlanan, Touch Diamond klonu A296'da kızak mekanizması bulunuyor. Bunların dışında 900 ve 1800 MHz'lik GSM frekanslarını destekleyen telefonda 2.6 inç 240x320 piksel 262.144 renk dokunmatik ekrana, 1.3 megapiksel çözünürlüğünde kameraya ve çift hat desteğine yer verildiğini görüyoruz. A296'nın belleği transflash kartlarla 8 GB'a kadar yükseltilebiliyor; telefonla beraber 512 MB'lık bellek kartı hediye ediliyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle satışa sunulan telefonun, 1200 mAh kapasiteli bataryası 360 saate kadar bekleme ve 5 saate kadar konuşma süresi vaadediyor; 128$ civarında satılıyor. Ek olarak pek çok Çinli firmanın aksine markanın değiştirilmesine dahi gerek görülmemiş. (Örn: Sumsang, Nokla vb)

• vay be bu cinlıler aştılar. pamelayı felan klonlayıp satarlar yakında :D
  • surgulu sistem guzel olmuş
  • Fena durmuyor.
  • kamera gene 1.3 mp kasa güzel olmuş haber için teşekkürler
  • Bu çinliler için gözünüzü toprak doyursun diyorum başka birşey demiyorum.
  • banada aysun kayacının bi kopyasını yaparlarmı acaba valla tüm servetimi veririm...
    :=)))))
    :)
    mu ha haa
  • süper yaaa allahdan bunlar bilgisayar işlemcisi kopyalamıyor
    düşünsenize intelin 1.000 $ üstü işlemcileri 100 $
  • ulan bunudamı bea:-)
  • Şimdi bunun adı Anycool olur, ülkemizde garantili satılır, biz çakma diye bağırınca da şirket yetkilileri çıkar " olur mu? bu kayan kapaklı Diamond kaymayan kapaklı, tamamen farklı tasarım" der, otururuz yerimize...
  • ya artık suyunu çıkardılar bu işin insanlarda gidip bunlara para veriyor yazık arkadaşlar paranıza yazık
  • adamlar htc nin akıl etmediği birşey kızaklı kapak altıdna tuş takımı çok çakal bu çinliler
  • quote:

Orjinalden alıntı: C3nK35

adamlar htc nin akıl etmediği birşey kızaklı kapak altıdna tuş takımı çok çakal bu çinliler

Valla yhaa bende çok merak ediom nerelerinden çıkartıolarda uyduruolar böyle tasarımları.Şu tasarıma bak yhaa

• arkadaşlar herkese selamlar.htc touch diamond sahibiyim.faturalı cihazım.son versiyon rom yükledim ama türkçeye dönmedi cihaz açılırken türkçeyi işaretliyorum ama dönmüyor nasıl bir yol izlemem gerek yardımcı olabilirmisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.