- x
Havalı tüfek sniper? Yardımcı olursanız sevinirim.
74 Cevap26720 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 17:15:17 

Arkadaşlar, motorsiklet alacaktık 1200 TL'ye güzel bir motor beğendik sonuçta çin malı ama pist eğitimi alacaktım o yüzden. Yaşımın tutmadığı için boş arazilerde kullanacaktım. Abimin araba ve motor ehliyeti var. Neyse airsoft silahları gördüm, haftasonu eğlenmek için güzel bir hobi olabilir diye düşündüm. Ben daha çok sniper çeşitlerini severim. Oyunlarda falan favori silahımdır. Motordan vazgeçeceğim sanırım. İyi bir şey acaba ne kadardır. Biraz ağır olsun nişan almak için oynamasın istiyorum. Menzili yüksek olsun biraz. Köye falan gidince atış yapabilirim. Hergünüm evde geçiyor. Biraz eğlenirim diye düşündüm. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler. Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

NOT: Farketmez otomatikte olur aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuTLu. -- 9 Mart 2009; 19:28:08 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Mart 2009; 17:20:38 

arkadaş. airsoft silah türkiyede bulmak zor. hatta imkansız. bulunabilenlerde 1500 ytl civarı. gittigidoyordaki eagle bilmemne olanlara aldanma, fps çok düşük ve acayip kalitesiz. yurtdışından getirtenler var. airsoftturk sitesini incele

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 17:22:02 

quote:

Orjinalden alıntı: ReBeR

arkadaş. airsoft silah türkiyede bulmak zor. hatta imkansız. bulunabilenlerde 1500 ytl civarı. gittigidoyordaki eagle bilmemne olanlara aldanma, fps çok düşük ve acayip kalitesiz. yurtdışından getirtenler var. airsoftturk sitesini incele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuTLu. -- 9 Mart 2009; 17:16:58 >

1730 Mesaj
9 Mart 2009; 17:23:25 

cidden soyle dedigin gibi uzun mesafeli durbunu kaliteli bir sniper bulursam direk alirim herhalde eglenmek icin birebir

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 17:26:44 

Hocam fiyatları pahalıymış. Annemi ikna edebilirim motorsiklet yerine şunları almak istiyorum derim. Gerçekten pahalıymış 1500 TL Yanlış anlamayın eğlenmek için alıyorum, kedilere sıkan ÖKÜZ'lerden değilim.

Dediğin siteye bakıyorum, biraz yardımcı olursanız sevinirim. Nerede satılır ne kadardır hangisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuTLu. -- 9 Mart 2009; 17:21:46 >

Uzaklaştırılmış
9 Mart 2009; 17:27:59 

arkadaşım sana şunu söyleyim havalı tüfek bi nevi sniper kullandım ben ve de motorsiklet sürüücüyüm.
2. motorumu kullanıyorum şu anda yaşım 16 ehliyetim yok...
sana şöyle diyim sniperla hobi olarak ehlenmeye calış, oyunlardan aldığın zevkin ceyreğini alamassın, filmlerdeki gibi diyil yani...
ama motor inan bana bütün oyyunlardan daha zevkli....
kullandığım silahlar optima plastik kundak 5.5 mm ve mod 125
kullandığım motorlar zealsun ; 125 gy ve ZONGSHEN : ZSR 125

Uzaklaştırılmış
9 Mart 2009; 17:29:18 

silah dünyasında var. gamo olması lazım. gomonun yurtdışı fiyatları 400 dolar. bu silahlar yapıları itibariyle gerçek silahlar kadar karmaşık ve ürertim malliyetleri fazladır. ayrıca ful metal ve blow up mekanizmaları ile gerçek silah gibi gözüküyorlar. filmlerde kullanılan silahlar bunlar.

1730 Mesaj
9 Mart 2009; 17:35:52 

Kardes o 1500 e olan en profesyonel silahlardandir 200 e filanda kaliteli urunler bulabilirsin

bak mesela bu oyle cokta iyi digil ama kaliteli gorunuyor http://www.uncompany.co...etails.asp?prodid=23333
ve birde daha pahali olanlarvar benim favorim : http://www.uncompany.co...etails.asp?prodid=23709
http://www.uncompany.co...etails.asp?prodid=24508

7140 Mesaj
9 Mart 2009; 17:37:00 

normal olanları 400 - 600 dolar civarı idi ama sniper lar biraz daha pahalı olabilir türk siteye girerek bilgi edinebilirsiniz

http://www.airsoftturk.com/forum/

Acı su da tatlı su da berraktır. Sakın görünüşe aldanma. Görünüşte herkes insandır ama gerçek insan HAL ehli olandır! (Hz.Mevlana)

1730 Mesaj
9 Mart 2009; 17:46:53 

bence http://www.uncompany.co...etails.asp?prodid=23331 ($ 135.00)bunun gibi dusuk fiyatlara bir sniper bulup motorunda bir alt modelini alsan tamamdie xD ama eger sadece airsoft istiyorsanda markalari urun ozelliklerini durbunun kalitesinivs. iyi arastir kaziklanma
arkadasin verdigi link te arastirma yapabilirisn airsoft uzerine kaliteli bir forum (http://www.airsoftturk.com/forum/)

3860 Mesaj
9 Mart 2009; 17:56:45 

Airsoft Sniper yerine dürbünlü havalı tüfek de tercih edebilirsin.

University of Illinois at Urbana-Champaign (Computer Science)

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 18:03:09 

Teşekkürler arkadaşlar. E

Öğrenmek için bir süre motorsiklet kullandım, sonra kaptırdım hergün kullanmaya başladım 150'lik motorum var. Gerçekten çok güzel kullanıyordum, kaskımı hep takıyorum, montumu giyiyordum. Kanlın mont darbelere karşı yanmaz kumaştan yapılmış. Neyse bir gün arkadaşım kullanıyordu virajı aldık, karşı yoldan araba üstümüze geldi arkadaş panikledi arabada sağa sola kaydırmadı üstümüze gelmeye devam etti, girdik arabaya önden. Tamponunda delik vardı ve boyası gitmişti tamponun sadece. Dedik aramızda halledelim falan... Adam dinlemedi aradı polisi. Polis geldi aranızda halledin dedi. O yine kabul etmedi polis işlemleri başlattı. Arkadaşı çocuk polis bürosuna götürdüler. Oradan da savcılığa 500 TL ceza kesildi. Bize de 300 TL ruhsat sahibi olduğumuz için. O yüzden pek önermiyorum ehliyetsiz araç kullanımını. ALLAH KORUSUN arkadan biri çarpsa % 100 haklı olduğun halde sen haksız duruma düşersin. Motor kullanmak gerçekten ayrı ve güzel bir zevktir.

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 18:36:01 

Araştırıyorum hala. Av malzemesi satan dükkanlarda bulunur mu?

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 18:59:37 

4006 Mesaj
9 Mart 2009; 19:06:57 

ya bırak motor varken silah ı napcan

al motoru keyfine bak

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 19:23:17 

quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

ya bırak motor varken silah ı napcan

al motoru keyfine bak

Oda güzelde bir yandan da bundan istiyor canıö.Güzele benziyor.

4008 Mesaj
9 Mart 2009; 19:30:25 

Airsoft boncuk atan genelde oyuncakçı tarzı yerlerde satılan silahlar mı yoksa av dükkanlarında satılan ve metal saçmalar atan yaylı kırmalar mı?

Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
Son, başlangıçtı...

2747 Mesaj
9 Mart 2009; 19:33:02 

airsoft değilde forumda birinin çelik saçma atan vardı 300-400tl civarıydı airsoftlara 150tl yeter bence

1730 Mesaj
9 Mart 2009; 19:38:20 

quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

Airsoft boncuk atan genelde oyuncakçı tarzı yerlerde satılan silahlar mı yoksa av dükkanlarında satılan ve metal saçmalar atan yaylı kırmalar mı?

boncuk atiyorda kalitelileri oyuncakcilarda bulamassin ama boncuk dediysekte kalitelisi metal/krom/celik/kaliteli plastik/tahta dan yapilanlar var
bir nevi paintball ama bb denilen boncuklardan atiyor ve orjinal silahlarin yani dragunavdan tutunda m4a1 g3 g6 gsr-1 desert eagle a kadar butun silahlarin kopyalari var ayni kalitede olanlar bile var yani sadece attiklari farkli

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 19:48:58 

Başlığı değiştirdim saçma atan silahlardan.

Link atarsanız sevinirim.

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 20:01:18 

Yukarı.

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 20:12:35 

Pek anlamam nasıl desem, mesela soda şişesini, kola şişesini 100 metreden patlatsın rahatça. Öyle güçlü bir şey istiyorum. Dürbünü'nde zoom olsun gerçi kendimiz sonradan alıp takabiliyoruz sanırım. Köye gidince atış talimi falan yapacağım. Yere uzanınca dayanağı olsun, titremesin hafif olmasın, hedefi takip edebileyim mesela. Yanlış anlamayım amacım canlılara zarar vermek değil, öyle olursa rahat döner anlamında söylemek istedim.

4116 Mesaj
9 Mart 2009; 20:20:01 

hatsan mod 125 aradığın silah

sLAUGHTER IS THE BEST MEDICINE

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 20:26:52 

quote:

Orjinalden alıntı: CouragePapillon

hatsan mod 125 aradığın silah

Hocam biraz daha açabilir misin acaba? Yani ne kadar uzaklık gider, ne kadar hızla çıkıyor tüfekten, ses çıkarır mı fazla, yere kurulumu var mı? Bunları yazarsanız sevinirim.

Kusura bakmayın hiç bir bilgim yok o yüzden yoruyorum.

311 Mesaj
9 Mart 2009; 20:43:18 

Merhaba arkadaşım. Böyle bişeye ilgi duyman çok güzel. Bende profesyonel olarak atışla uğraşıyorum. Fakat benimki barutlu Seninki biraz daha amatör sınıfa giriyor. Sen ilk başlangıç için HATSAN markasını önerebilirim. Fiyatlar istediğin özelliğe göre artıp, azalabilir tabiki... Bu tüfeklerin kendi aralarında sınıflandırılması attıkları saçmanın boyutuna göre yapılıyor. 4.5 - 5.5 - 6.35 vs... 6.35 en büyük çap şuanlık. Fakat çap büyüdükçe isabet oranıda azalmakta. Rüzgar, hava şartları, kullandığın saçma v.s. bir sürü etken var bu işin içinde...

Gelelim sniper konusuna alacak olduğun silah kesinlikle bi sniper deil Bunu bi sefer kafana yaz Ayrıca 100 metre ilerdeki bişeyide vurmak öyle kolay değil. Alacağın tüfek ilk olarak düz dürbünsüz veya dandik bi dürbünle satılır. Beklediğin performansa göre alacağın dürbünün fiyatıda değişir. Eğerki istanbulda ikamet ediyorsan, bi kaç yer tavsiye edebilirim. Gidip görürsün, ona göre bi karar verirsin Ayrıca havalı silah forumlarında da burdakinden daha fazla bilgi edinebilirsin...

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 20:55:22 

quote:

Orjinalden alıntı: caner91

Merhaba arkadaşım. Böyle bişeye ilgi duyman çok güzel. Bende profesyonel olarak atışla uğraşıyorum. Fakat benimki barutlu Seninki biraz daha amatör sınıfa giriyor. Sen ilk başlangıç için HATSAN markasını önerebilirim. Fiyatlar istediğin özelliğe göre artıp, azalabilir tabiki... Bu tüfeklerin kendi aralarında sınıflandırılması attıkları saçmanın boyutuna göre yapılıyor. 4.5 - 5.5 - 6.35 vs... 6.35 en büyük çap şuanlık. Fakat çap büyüdükçe isabet oranıda azalmakta. Rüzgar, hava şartları, kullandığın saçma v.s. bir sürü etken var bu işin içinde...

Gelelim sniper konusuna alacak olduğun silah kesinlikle bi sniper deil Bunu bi sefer kafana yaz Ayrıca 100 metre ilerdeki bişeyide vurmak öyle kolay değil. Alacağın tüfek ilk olarak düz dürbünsüz veya dandik bi dürbünle satılır. Beklediğin performansa göre alacağın dürbünün fiyatıda değişir. Eğerki istanbulda ikamet ediyorsan, bi kaç yer tavsiye edebilirim. Gidip görürsün, ona göre bi karar verirsin Ayrıca havalı silah forumlarında da burdakinden daha fazla bilgi edinebilirsin...

İstanbulda'yım yer tavsiye ederseniz sevinirim.

105 Mesaj
9 Mart 2009; 20:59:40 

Bence O kdar para vermeye Değmez ama snn bileceğin iş.. Bence al bi Ps3 Bak Keyfine

1576 Mesaj
9 Mart 2009; 21:01:08 

quote:

Orjinalden alıntı: paperboy

Bence O kdar para vermeye Değmez ama snn bileceğin iş.. Bence al bi Ps3 Bak Keyfine

Hocam ses sistemi alacaktım. Z-5500 Dolar yükseldiği için 500'den 700,800'e çıktı fiyatları. Hatta daha fazla. Bende buna sardım şimdi.

343 Mesaj
9 Mart 2009; 21:09:29 

arkadaşlar bu plastik boncuk mu atıyor yoksa saçma tarzı bişey mi atıyor
bende saçma tarzı atan otomatik bir tabanca istiyorum(yani bir kere çekince şarjör boşalana kadar bidaha çekmeyelim) mümkünse smith wesson kopyası böyle bir şey bulmak mümkün mü?

311 Mesaj
9 Mart 2009; 21:20:46 

0

Arkadaşım saçmalar bunlar. Ham maddesi kurşun...

İstanbul pendikte meydan av diye bir dükkan var. Av malzemeleri, tüfekler, fişekler v.s. satılan bi yer. Oraya gidip bakalbilrsin... Ama sana tavsiyem yanına para alma git sadece gör, hoşuna gidenin modelini markasını alıp nette biraz araştır Eğer üstünde parayla gidersen bi anlık hevesle dandik bişi alma

1931 Mesaj
9 Mart 2009; 21:21:57 

plastikmi bunlar demirmi ?

311 Mesaj
9 Mart 2009; 21:32:17 

Arkadaşım özellikle ham maddesi kurşun yazdım yukarıya

1805 Mesaj
9 Mart 2009; 21:33:45 

Anlamadığım şeylere burnumu sokmamam lazım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner_GnC -- 9 Mart 2009; 21:37:29 >

1931 Mesaj
9 Mart 2009; 21:38:22 

seri atabiliyormu peki bunlar ?

311 Mesaj
9 Mart 2009; 21:41:16 

quote:

Orjinalden alıntı: Caner_GnC

Tüfek : http://www.silahdunyasi...1&CatID=20667&tabId=832

Aparat : http://www.silahdunyasi...2&CatID=20668&tabId=832

Bu işlerden anlamam ama yinede biraz yardımcı olmaya çalıştım.

Aman dostum S.... D...... (az önceki mesajda verilen linklerdeki silah malzemeleri satan yer, marka vermiyorum.) deme. Kimse yanlış anlamasın ama tamamen kazıktır. Herşey piyasa fiyatının kat ve kat üstünde.... Ayrıca arkadaşın önerdiği marka başlangıç için sana fazla gelebilir, hem özellik bakımından hem fiyat açısından... Ayrıca ikinci linkteki red dot'ta dürbün deildir. Hedefin üstüne kırmızı nokta getirmenize yarar. Dürbün gibi uzağı görmek için pek işe yaramaz...

311 Mesaj
9 Mart 2009; 21:44:53 

quote:

Orjinalden alıntı: Dupp

seri atabiliyormu peki bunlar ?

Seri atabilen tabancalar var, ama ona ariyetten tüpte alıyosunuz. Tüpteki basınçla atış yapıyor. Bi tüp düzgün olarak 20-30 arası atış yapmanızı sağlar, daha sonrası basınç düştüğü için sapmalar başlar... Tüp dediğimi piknik tüpü falan sanmayın sakın tabancanın kabzesine sığan küçücük bişey.

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 19:14:08 

Beyler motorsiklet alacaktım, evdekilerle durumum kötü. O yüzden parayı elden çıkarmak için, bir miktarı ile bu silahlardan alacağım. Diğer kalanı ile de aikido eğitimine başlayacağım.

6824 Mesaj
10 Mart 2009; 20:22:02 

Motosiklet dururken kısa süreli bir heves uğruna bu silahı tercih etme.

O'nu Özlüyorum. Aslında O'nu hiç görmedim, yüz yüze gelmedim. Ama O'nu tanıyorum. Sesini cızırtılı bantlardan dinledim, hep siyah beyaz filmlerde gördüm yüzünü; çelik bakışlarını, şiirlerde okudum. O'nu yaşıyorum. Özlü sözlerini okudum köşe başlarında. Adını, her sabah okul sıralarında andım. Şimdi 74 yıl sonra, O'nunla son yolculuğa çıkıyorum bir kez daha. O'nun geçtiği yollardan geçiyorum, çektiği acıları ruhumda taşıyorum. O'nu arıyorum.. [1881 - 193∞]

Veteriner Hekimi, Gıda Güvenliği Danışmanı

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 20:25:02 

quote:

Orjinalden alıntı: Aytürk

Motosiklet dururken kısa süreli bir heves uğruna bu silahı tercih etme.

Abi 350 TL falan eksik var, adam senet yapmam diyor. 15 Gün içinde o parayıda verecektik.Ben sabretmesine, sabrederimde... Paralar yavaş yavaş tükenir. Abim gizlice kredi kartından harcama yapar ondan korkuyorum.

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 20:39:29 

Yukarı.

311 Mesaj
10 Mart 2009; 20:43:33 

Motor biraz fazla tehlikeli gibi? Heleki istanbul gibi bi şehirde... Havalı tüfek işi zevklidir. Heleki tüfeğe iyice alışıp, senden bir parçaymış gibi onla uyumlu hareket edersen, hedefleri vurmak çok daha fazla zevk verecektir... Tek gereken şey biraz zaman...

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 21:14:00 

quote:

Orjinalden alıntı: caner91

Motor biraz fazla tehlikeli gibi? Heleki istanbul gibi bi şehirde... Havalı tüfek işi zevklidir. Heleki tüfeğe iyice alışıp, senden bir parçaymış gibi onla uyumlu hareket edersen, hedefleri vurmak çok daha fazla zevk verecektir... Tek gereken şey biraz zaman...

[font="Arial"]Hocam tam üstüne bastın. Motor konusunda deneyimliyimdir. Kaskımı takarım adam gibi kullanırım. Sağda, solda sinyalimi veririm. Kadın sürücülerin bazısı var bizden iyi kullanıyor. Bazısı var bir elinde telefon mesaj çekiyor, bir elinde direksiyon. Kırmızı ışıkta durdum, kadın son hızla arkamdan geliyor, bana makas attı son anda önümde durdu, birde aynadan bakıp hakaret etmeye başladı. Saygımdan dolayı bir şey demedim ama giderkende önüne geçip, gideceğim yere kadar yol vermedim kadına. Hocam, hatsan falan varmış bi arkadaş pm'den atmıştı. 1.250 fps idi sanırım. Yayını falan değiştirerek 2000 fps'ye çıkıyormuş. Biraz bilgi edinip almayı düşünüyorum. Motorsiklet gerçekten tehlikeli istanbulda. Başıma bir çok olay geldi. Kuryecilere Allah sabır versin, işleri tüm gün istanbul trafiğinde motorsiklet kullanıp, evlere postaları dağıtmak. [/font]

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 21:26:24 

Up.

3261 Mesaj
10 Mart 2009; 21:30:28 

havalı tüfek her av bayisinde vardır 100 ytl ye hatsan mod 80 öneririm sana.motordanda vazgeçmemiş olursun.o kadar pahalı değil bu tüfekler.

453 Mesaj
10 Mart 2009; 21:32:37 

@MuTLu. ile pm den detaylı konuştuk
Bu tüfeği alalı yaklaşık 3 ay oluyor.Bundan önce gamo cf-30 ve hatsan mod 125 kullandım
İkisinde de istediğim verimi alamadım diyebilirim
Gamo cf-30 4.5 mm idi ve pellet şarjörü çok fazla hava kaybı yaratıyordu.
Bu tüfeği kesinlikle tavsiye ederim
Adamlar 2 yıl garanti veriyor.Servisi ve müşteri hizmetleri çok kaliteli.
6 sıra yiv-sete sahip.
5.5mm
Gamo expander saçma ile çok iyi performans alabilrsiniz

0

Ekteki dosya (1)

"Siperler arasıdaki mesafe sekiz metre, yani ölüm muhakkak...
Birinci siperdekiler hiçbiri kurtulmamacasına kamilen düşüyor.İkinciler onların yerine geçiyor...
Fakat, ne kadar gıpta edilecek bir itidal ve tevekkülle biliyor musunuz?...
Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor, hiç ufak bir korku ve endişe göstermiyor, sarsılmak yok...
Okumak bilenlerin elinde Kur’an-ı Kerim cennete gitmeye hazırlanıyorlar.
Bilmeyenler kelime-i şehadet getirerek yürüyorlar.
Emin olunuz ki, Çanakkale Savaşlarını kazanan bu yüksek ruhtur.” M.Kemal ATATÜRK

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 21:35:38 

quote:

Orjinalden alıntı: :::KR@L:::

Bu tüfeği alalı yaklaşık 3 ay oluyor.Bundan önce gamo cf-30 ve hatsan mod 125 kullandım
6 sıra yiv-sete sahip.
5.5mm

0

Hocam bende beğendim gerçekten. Tutuşu, şekli şemali de önemli benim için. Gerçekten güzel. Hocam adı neydi tam olarak. Dolar üzerinden sanırım dediğin gibi. Av malzemesi satan yerlere bakacağım eminönü'nde. Ama büyük olasılık internetten alacağım. 2. el almayı düşünsem malum dolar tavan yaptı. 2. elde de geçerli mi dolar.

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 21:38:20 

PM'i okudum hocam. Uyarı gelmedi de yeni bir mesajınız var diye ondan bakamadım. Kusura bakma.

Hatsan mod 150 th ve safir t-14 kullanıyorum yazmışsın hocam. Hangisini tavsiye edersin. Yeni başlıyorsun ilk önce hafif al deme hocam. İleride değiştiremeyeceğim çünkü. Annemi ikna etmem zor olacak gibi.

Edit: Hocam baktımda safir dediğin otomatik m16 gibi bişi sanırım. Diğerini almamı mı önerirsin? Hatsan mod 150 th Yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuTLu. -- 10 Mart 2009; 21:35:31 >

337 Mesaj
10 Mart 2009; 21:49:53 

Hatsan tavsiye etmem.Eger 1500 Ytl butcenız varsa pcp bir silah dusunebilirsiniz.Ancak Safir T-14 için ruhsat vs işlemler gerekiyor sanırım.T-14 yarı otomatik sanırım.Eger havalı tüfek dusunursen;Biraz daha bilgi için:www.airgunturk.com

Satılık 2.el Line 6 Pocket Pod,ilgilenenler pm atsın...

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 21:52:18 

quote:

Orjinalden alıntı: Tjedrea

Hatsan tavsiye etmem.Eger 1500 Ytl butcenız varsa pcp bir silah dusunebilirsiniz.Ancak Safir T-14 için ruhsat vs işlemler gerekiyor sanırım.T-14 yarı otomatik sanırım.Eger havalı tüfek dusunursen;Biraz daha bilgi için:www.airgunturk.com

Teşekkürler hocam verdiğin siteye şimdi bakacağım. Yeni başlayacağım için 1500 Tl çok gibi geldi bana.

7043 Mesaj
10 Mart 2009; 21:52:42 

quote:

6 sıra yiv-sete sahip.
5.5mm

0

Ayaklı R700 bu:D

337 Mesaj
10 Mart 2009; 21:58:25 

Banada cok gibi geldi,yeni baslıyorsan cok pahalı birşey almanı onermem.İlerde değiştirmem diyorsan alırsın guzel birşeyler.

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 21:58:46 

quote:

Orjinalden alıntı: foreverkobe

Ayaklı R700 bu:D

Hocam emin misin bende siteden baktım aynısını buldum ama, ayağı falan yoktu + dürbünü. Onları sonradan aksesuar olarak alacağım zaten. Kaliteli bir şey.

453 Mesaj
10 Mart 2009; 22:08:51 

@MuTLu safir t-14 m16 görünümlü 36.cal fişek veya saçma atabilen otomatik yivsiz av tüfeğidir.Ruhsat gerektirir.20 günde alabilirsin ruhsatı.Ama süper bir şey 10+1 kapasite
manyak bir alet 1200 tl ye almıştım 5 ay önce fabrikasında tanıdık bir abi vardı o tavsiye etmişti.
1500 tl bütçen varsa safir t-14+ruhsat o rakama denk geliyor onu al derim. Zaten havalı tüfeğe o kadar para verilmez
Ama bütçem 400 tl diyorsan HATSAN

Tüfeklerde PCP kesinlikle tavsiye etmem 3-4 atışda yediden doldurmanız gerekiyor.Bu da çok zahmetli
co2 tüpü kullanayım derseniz o da masraflı.30 gr co2 tüpü 1.35 tl olmuş.
Yani 5 atışta cebinizden 1.35 tl çıkacak ki masraflı bir olay.

@foreverkobe ayak ayrılabiliyor.O zaman aradaki farkı uzaktan anlayabilmen çok zor.
Cep telefonunda resmini gören hocamı inandırana kadar göbeğim çatlamıştı.Adam polise şikayet edecekti beni.

Birinci siperdekiler hiçbiri kurtulmamacasına kamilen düşüyor.İkinciler onların yerine geçiyor...
Öleni görüyor, üç dakikaya kadar öleceğini biliyor, hiç ufak bir korku ve endişe göstermiyor, sarsılmak yok...
Emin olunuz ki, Çanakkale Savaşlarını kazanan bu yüksek ruhtur.” M.Kemal ATATÜRK

453 Mesaj
10 Mart 2009; 22:12:11 

quote:

Orjinalden alıntı: MuTLu.

Hocam emin misin bende siteden baktım aynısını buldum ama, ayağı falan yoktu + dürbünü. Onları sonradan aksesuar olarak alacağım zaten. Kaliteli bir şey.

Paketin içinden dandik bir dürbün+dandik bir ayak+dandik bir gözlük çıkmıştı.
ben 40 tl ye optima 2.5-4x-32x dürbün aldım.

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 22:15:11 

Hocam ucuz yırtmışsın. Hoca gerçek sanıp polise şikayet etseydi...

Hocam baktım, pm'e de baktım. Dürbün'ü iyi değilse kendim almayı düşünüyorum. Ayaklıkta sorun olur mu? Yani kendim alayım mı? Hocam bunu nerede kullanacağız acaba. Bizim mühit müsait değil. Malum sokak arası. Evde kullansam buzdolabını falan delerim annemle papaz olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuTLu. -- 10 Mart 2009; 22:18:37 >

337 Mesaj
10 Mart 2009; 22:22:40 

Arkadaşım,bu bir hobidir veren verir vermeyen vermez.Ayrıca Hatsan tufeklerin hepsi aynı standartta degıl,kimi iyi cıkıyor kimisi ile tam tersi.Hatsanın servisi gayet iyi ama..Arkadaşa arastırmadan kesınlıkle almamasını tavsiye ediyorum.

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 22:25:59 

quote:

Orjinalden alıntı: Tjedrea

Arkadaşım,bu bir hobidir veren verir vermeyen vermez.Ayrıca Hatsan tufeklerin hepsi aynı standartta degıl,kimi iyi cıkıyor kimisi ile tam tersi.Hatsanın servisi gayet iyi ama..Arkadaşa arastırmadan kesınlıkle almamasını tavsiye ediyorum.

Hocam haklısın. Alan alır ama yeni başlayacağım için bana fazla geldi. Biraz alışınca daha yüksek bir tüfeğe geçerim.

453 Mesaj
10 Mart 2009; 22:32:50 

Hatsanın istanbul imesde deposu var
geçen sene mod 125 kullanırken 2-3 defa nemlu tıkandı
araştırdım imese gittim.
Adama şikayetimi anlattım.Aldı tüfeği elimden büyükçe varil gibi bir şeye attıı.
İçeri gitti elinde sıfır ambalajı açılmamış mod 125 ile geldi.(getireceğini tahmin etmiştim )
Rapor tuttu attım imzayı .Bir çaylarını içtim
Yani kısacası müşteri hizmetleri çok iyi

1576 Mesaj
10 Mart 2009; 22:39:53 

quote:

Hatsanın istanbul imesde deposu var
geçen sene mod 125 kullanırken 2-3 defa nemlu tıkandı
araştırdım imese gittim.
Adama şikayetimi anlattım.Aldı tüfeği elimden büyükçe varil gibi bir şeye attıı.
İçeri gitti elinde sıfır ambalajı açılmamış mod 125 ile geldi.(getireceğini tahmin etmiştim )
Rapor tuttu attım imzayı .Bir çaylarını içtim
Yani kısacası müşteri hizmetleri çok iyi