Şimdi Ara

ACİL YARDIM 700 YTL ALINABİLECEK SES SİSTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 700 ytl em var ses sistemi almayı düşünüyorum TDX, DOLBY DİGİTAL DECODER, SORROUND, 5+1 destekli birşey istiyorum önerilerinizi nerden bulabileceğimi fiyatlarını belirtirseniz sevinirim

saygılar

• Kullanılacak odanın büyüklüğünü ve kullanım önceliğini belirtirseniz iyi olur. Eğer sadece film için düşünüyorsanız Z5500 olabilir mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paramparca -- 8 Mart 2009; 23:23:18 >
  • bilgisayara bağlıcam filim müzik oyun vs için oda küçük ama dolgun bi ses istiyorum ilerde salona yani büyük bi alana da alabilirim
  • Bu fiyat aralığında senin tüm ihtiyaşlarını karşılayabilecek tr piyasasında sadece z5500 var müzikal anlamda kötü olsada dijital olarak çok başarılı bir set ...
  • yorumun için çok saol ama şimdi kafamı karıştırdın müzikal anlamda kötü diyorsun ne yapmalıyım
  • müzikal anlamda kötü falan değil , aego m ile yarışamaz ama hiçte kötü değil
  • Microlab x15 her yönde performansı iyidir.Biraz daha ekleyip aktif sublı bir denon ya da onkyo alabilirsiniz.
  • bilgisayarda kullanacaksanız solo7 + z2300 diebilirim... malum o civarda 5+1 olarak z5500 var sana uyumlu oda müzik kalitesi yüzünden şikayet edilen bir set... solo7 + z2300 ü 4+1 olarak bağlarsın güzel olur die düşünüorum... tabi bu konuda uzman biride bu 2 setin beraber kullanılmasındaki durumu bize bilgilendirirse iyi olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 10 Mart 2009; 12:13:31 >
  • HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YORUMLARI İÇİN
  • 4.1 hiçbir zaman 5.1'in yerini tutmaz. Özellikle filmlerde center hoparlörü önemlidir. Bu yüzden 4.1 gibi çözümler tatmin etmeyebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mawoix

bilgisayarda kullanacaksanız solo7 + z2300 diebilirim... malum o civarda 5+1 olarak z5500 var sana uyumlu oda müzik kalitesi yüzünden şikayet edilen bir set... solo7 + z2300 ü 4+1 olarak bağlarsın güzel olur die düşünüorum... tabi bu konuda uzman biride bu 2 setin beraber kullanılmasındaki durumu bize bilgilendirirse iyi olur...

Bence gayet uyumlu olur tabi solo7 nin sesleri çok çok daha gelcektir ama müzk bakımından çok hoş olcaktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

4.1 hiçbir zaman 5.1'in yerini tutmaz. Özellikle filmlerde center hoparlörü önemlidir. Bu yüzden 4.1 gibi çözümler tatmin etmeyebilir.

center ın müziklerdeki soldan sağa yada sağdan sola geçişlerde kapatma yaptığını unutmayalım... mesela bende bilgisayarda doğru dürüst hiç film izlemediğim için solo7 + z2300 ün birleşiminde center in olmaması benim için önemli olmaz... hem olmadı arkadaş tiz e önem veriyorsa microlab x15 (center ve arka uydular) + solo 7 ön uydular olarak, bass a önem veriyorsa microlab x15 (center ve ön uydular) + z2300 arka uydular olarak kullanabilir... önem verdiğin şeye göre seçenekleri çoğaltabilirsin... paran varsa illa belirli bir set kullanmana gerek yok... parana ve kulak zevkine göre set karışımı yapabilirsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 10 Mart 2009; 18:09:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: onuryildirim

quote:

Orjinalden alıntı: mawoix

bilgisayarda kullanacaksanız solo7 + z2300 diebilirim... malum o civarda 5+1 olarak z5500 var sana uyumlu oda müzik kalitesi yüzünden şikayet edilen bir set... solo7 + z2300 ü 4+1 olarak bağlarsın güzel olur die düşünüorum... tabi bu konuda uzman biride bu 2 setin beraber kullanılmasındaki durumu bize bilgilendirirse iyi olur...

Bence gayet uyumlu olur tabi solo7 nin sesleri çok çok daha gelcektir ama müzk bakımından çok hoş olcaktır

zaten amaçta z2300 ün bass gücü ve solo 7 nin tiz gücünü karıştırıp dehşet bir karışım elde etmek... inanın param olsa 2 solo 7 + z2300 kullanırım :D

• Param olsa bunu alırdım

• quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

Param olsa bunu alırdım

şimdi bu 1 milyar 799 milyonmu oluyo yoksa 17 milyar 999 milyonmu oluyo
    Şaka bi yana benim o kadar param olsa araba alırım

• arkadaşlar yardıma ihtiyacım var yeni bi konu açtım ama bdurayada kopyalayım dedim belki yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkbilir saygılar

arkadaşlar valla kafayı sıyıracam ses konusunun bu kadar karmaşık olacağını düşünmemiştim logitech z-5500 aldım ve bunu bilgisayarıma on board ses kartına normal stereo kablo ile bağladım (STEREO, STEREO *2, PL 2 MOVİE, PL 2 MUSİC ve 6 CH DİRECT) var, sonra direkt olarak iki ucu lale jack olan bi kablo ile COAX bağlantı yaptım (STEREO, STEREO *2, PL 2 MOVİE ve PL 2 MUSİC) vardı 6 KANAL DİYE BİRŞEY YOKTU

Soru: coax bağlantı sadece stereo mu destekler yoksa kullandığım kablodan dolaymı böyle ?

coax kablonun şekli nasıl iki ucu lale jack şeklinde birşey mi normal lale jacklı kablo ile arasındaki fark ne

normal bağlantıda PL 2 MOVİE ve PL 2 MUSİC bu ayarlara getirdiğimde ses sadece stereo olarak çalışıyor bunun nedenini anlamadım tam destek 6 ch özelliği varken buna neden gerek duymuşlar
    birde ses kartımda optik olarak bildiğim bir tane çıkış var dişi lale jack şeklinde birde optik çıkış var

ve optik bağlantı nasıl yapılır direk optik kablo alıp bilgisayarla ses sistemine bağlamam yeterli olurmu

arkadaşlar birde yorum yapacak arkadaşlar çok basit bir anlatım yaparlarsa çokkk sevinirim zaten anlamını bilmediğim bir çok terim var

• quote:

Orjinalden alıntı: John PHILIPS

quote:

Param olsa bunu alırdım

şimdi bu 1 milyar 799 milyonmu oluyo yoksa 17 milyar 999 milyonmu oluyo
    Şaka bi yana benim o kadar param olsa araba alırım

aynen katılıyorum,o kadar para olsa o set alacaklarım sırasında 3. veya 4. olurhatta daha arkalarda.

• dolby digital decoder önemli değil diyosan forumda satılık s750 var bir çift mt-1200 hoparlör standı da hediye bi bak istersen ürünü satan arkadaş seti 4-5 ay önce benden almıştı garantili faturalı ve temiz bir settir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre6128 -- 12 Mart 2009; 0:02:24 >
  • quote:

Param olsa bunu alırdım

o paraya bır araba ve o arabaya da 2000 rms lık sıstem kurarım

• boss,harman kardon,denon vs varken ucuza (18.ooo tl nin yanında ucuz) ne yapacaz bunu.ayrıca sesi fena değil eskişehir espark ta dinlemiştim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.