Şimdi Ara

PowerColor, Radeon HD 4870 modelleriyle birlikte S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky oyununu hediye ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AMD-ATi'nin önde gelen iş ortaklarından PowerColor, Radeon HD 4800 serisinin tek grafik işlemcili en hızlı temsilcisi olarak dikkat çeken Radeon HD 4870 modelini baz alan ekran kartlarıyla birlikte kullanıcılarına yeni bir oyun hediye etmeye hazırlanıyor.

DirectX 10.1 destekli en popüler oyunlardan birisi olan S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky'ı Radeon HD 4870 temelli modelleriyle birlikte verecek olan PowerColor, bu girişimiyle birlikte yeni bir ekran kartı alma arefesindeki kullanıcıların dikkatini çekerek satışlarını arttırmayı hedefliyor.

PowerColor'ın Radeon HD 4870 temelli ekran kartlarına yönelik detaylara aşağıdaki tablo aracılığı ile ulaşabilirsiniz. LCS uzantılı modelin sıvı soğutma destekli olduğunu ve Bakır tabanlı özel bir blok ile donatıldığnı hatırlamakta da fayda var.

http://www.donanimhaber.com/images/image.aspx/haber/stalker_powercolor_4870_2_dh_Fx57.jpg" width="621" height="247">

• Stalker Clear sky gördüğüm en bug lu oyundur... Son patchine kadar yapmama rağmen oyun tamamen "BUG" lardan oluşmaktadır...

Satılmayan bir oyunu vermesi çok normal... 5 para etmez çünkü o oyun.
  • oyun gerçekten kötü ama fiyatda yansırsa hiç şansı yok
  • buglar ne mesela grafikleri nasıl
  • Bugler oyundaki hatalar. Mesela bi yerde eğildiğin zaman hareket edemez ölece kalakalırsın.. Bu bir bugdur..
  • Aldığınız Stalker orjinal mi arkadaşlar,bugluysa da ücretsiz istemeyen almaz yalnış bilgi vermeyelim...
  • fabrika çıkışı oc 'lu kartları para tuzağı olarak görüyorum
  • oc li olması tabikide bir avantaj haber için teşekkürler
  • bu oyunu bilmiyorum ama fabrika çıkış OC tamamen para tuzağı katılrım
  • Soğutucusu güzelmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V1CT0RY -- 9 Mart 2009; 9:19:55 >
  • hiç tutulmayan bir oyundu kartın yanında vermesine şaşırmadım herhalde oyun firmasına çok az ödemiştir :)
  • Krizde çare tükenmez, ürünün yanında daha pahalı bi parçayı hediye ederler yine satarlar (:
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.