Şimdi Ara

WD HD Player + SONY DZ360 MI DZ660 MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün western digital hd player aldım ve bugün de ses sistemi alacağım. İki modele baktım biri DZ360 450 TL, diğeri DZ660 600 TL. Hangisini alacağıma karar veremedim.
    Aslında cihazlar aynı sayılır, Z660 ayaklı olan modeli, Z360'da ayak yok fakat wireless var (5+1 speakerlat için değil ekstra evin diğer odalarında kullanılmak üzere S-AIR speaker var)

Arada 150 TL fark var. Ben ayaklı model almak istiyorum ama aradaki fark ve wireless nedeniyle karar veremedim Siz hangisini alırdınız. Yoksa dvd'li ev sistemine gerek yokmudur, Sony'nin ayaklı amfili bir ses sistemi yeterlimidir zaten player var?

• Ne yazık ki tavsiye vermek yerine soru soracağım size :). Ben de bu ürünü aldım ve ses sistemi almayı planlıyorum yanına, siz acaba neden bu iki modelde karar kıldınız ? Z5500 düşünüyorum da ben pek de anlamıyorum bunlardan :). Teşekkürler.

Bunun haricinde wireless özelliğinden yararlanacaksanız tercih edilebilir, ancak özellikler aynı ise ayak farkı vereceğiniz fiyat farkına değmeyecektir diye düşünüyorum. Ayrıca nereden aldınız acaba bu fiyatları ? Teşekkürler.
  • bende senin gibi ikilemde kalmıştım ve Dz660 da karar kıldım ayaklıklarından ve ses gücünden dolayı ve gayet memnunum çok güzel durdu tv nin yanında ben burdayım diye haykırıyor resmen..

quote:

Orjinalden alıntı: tspeedy

Dün western digital hd player aldım ve bugün de ses sistemi alacağım. İki modele baktım biri DZ360 450 TL, diğeri DZ660 600 TL. Hangisini alacağıma karar veremedim.
    Aslında cihazlar aynı sayılır, Z660 ayaklı olan modeli, Z360'da ayak yok fakat wireless var (5+1 speakerlat için değil ekstra evin diğer odalarında kullanılmak üzere S-AIR speaker var)

Arada 150 TL fark var. Ben ayaklı model almak istiyorum ama aradaki fark ve wireless nedeniyle karar veremedim Siz hangisini alırdınız. Yoksa dvd'li ev sistemine gerek yokmudur, Sony'nin ayaklı amfili bir ses sistemi yeterlimidir zaten player var?

• Hocam DZ360 450 TL yazmissin nerede bu fiyat?

Eger rakam dogru yazilmis ise, ben feci kaziklanmisim demektir.?

Ayrica bu fiyata wireless adaptoru dahil mi?

quote:

Dün western digital hd player aldım ve bugün de ses sistemi alacağım. İki modele baktım biri DZ360 450 TL, diğeri DZ660 600 TL. Hangisini alacağıma karar veremedim.

• DZ660 modelini aldım. Verdiğim fiyatlar teknomix mağazalarında geçerli.
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanmanız dileğiyle. İzlenimlerinizi de belirtirseniz düşünen arkadaşlar için yardımcı olacaktır.
  • Buldum hocamhttp://www.teknomix.com.tr/bolum.php?name=urunler&s_op=ushow&gurunid=2698

Ama bunda wireless hoparlor bulunmuyor, onuda morfare deki fiyatiyla ekleyince benim aldigim fiyata geliyor.

Ohhh. icime su serpildi valla. Neredeyse kalbime inecekti.

quote:

DZ660 modelini aldım. Verdiğim fiyatlar teknomix mağazalarında geçerli.
  • Kusura bakma üzüleceksin ama 360 modelinin özelliği wireless özelliğinin olması ve içinden extra wireless hoparlörün çıkması. Resmi ve özelliklerini yanlış yazmışlar.
    Mağazada inceledim.

quote:

Orjinalden alıntı: maxalanya

Buldum hocamhttp://www.teknomix.com.tr/bolum.php?name=urunler&s_op=ushow&gurunid=2698

Ama bunda wireless hoparlor bulunmuyor, onuda morfare deki fiyatiyla ekleyince benim aldigim fiyata geliyor.

quote:

• Kardes, DAV 360 WA modelini icinde Wireless hoparloru ile birlikte satmiyorlar anladigim kadariyla, buda beni mutlu eder (Odedigim fiyati dusunudugum icin) ki az once yine baktim DAV 360 modelini tamamen kaldirmislar sitelerinden.

Uzulmedim sevindim yani.

quote:

Kusura bakma üzüleceksin ama 360 modelinin özelliği wireless özelliğinin olması ve içinden extra wireless hoparlörün çıkması. Resmi ve özelliklerini yanlış yazmışlar.
    Mağazada inceledim.

quote:

Orjinalden alıntı: maxalanya

Buldum hocamhttp://www.teknomix.com.tr/bolum.php?name=urunler&s_op=ushow&gurunid=2698

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxalanya -- 10 Mart 2009; 21:11:17 >

• Herhalde çok az ürün vardı ellerinde onları da satınca çıkarmışlar sitede. Zaten satıcı bunların tv'lerle birlikte paket olarak avantajlı fiyata geldiğini, kendilerinin paketten çıkarıp bu şekilde ucuza sattıklarını söylemişti. Teknolijik ürünlerde fiyatlar zaten hep düşüş eğiliminde, moral bozmamak lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.