Şimdi Ara

2 Küs arkadaşı barıştırmak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 Arkadaşım kavga ettiler 2 aydır Küsler.Bir tanesi diğerine bişey dedi diğeride alındı.Kucuk bı olaydan 2 aydır küsler.Alınan arkadaşım diğerinin özür dilemesini istiyor.Diğeride gurur meselesi yapdı özür dilemiyor.İkisi yanyana gelmiyorlar biriyle bişeyler yapıyoruz 4-5 kişi diğeri gelmıyor felan nasıl barışır bunlar.Daha önce arkadaşlarınızla küstüyseniz nasıl barışdınız belki bizimkilerdede işe yarar.

• zamanında küs olan arkadaşıma, birileri sataşmıştı okul çıkışında... çocuğu araya alacaklardı, kurtarmıştım... diğer grubu tanıdığım için. öyle barışmıştık.
  • Ben en yakın arkadaşımla 1,5 yıldır küsüm sınıftaki bi itin yüzünden.Ancak gidip özür dileyecek yüzüm kalmadı 1,5 yıldır küsüs.
  • quote:

Orjinalden alıntı: crafty25

zamanında küs olan arkadaşıma, birileri sataşmıştı okul çıkışında... çocuğu araya alacaklardı, kurtarmıştım... diğer grubu tanıdığım için. öyle barışmıştık.

Benzer bir durum var bızımkılerdede kız meselesi yüzünden birileriyle tarışıyor.Buyuk bir kavga olursa muhakkak yardım eder 4 senelık arkadaşlık.
  • Benden sana tavsiye. Ara yapan arada kalır. Sen onları barıştırmak için uğraşırsın kötü sen olursun. Bırak kendileri ne halleri varsa görsün. Eninde sonunda barışırlar...
  • herkez toplansın çekin 2 sinide bi yere.. karşılaştırın bu arada arkadan eko yaparsanız gzuel gunleri vs. sarılır barışırlar..
  • olm avatar harika ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.