2 Küs arkadaşı barıştırmak.
6 Cevap4320 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3640 Mesaj

[26 Temmuz 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

6 Mart 2009; 0:03:24 

2 Arkadaşım kavga ettiler 2 aydır Küsler.Bir tanesi diğerine bişey dedi diğeride alındı.Kucuk bı olaydan 2 aydır küsler.Alınan arkadaşım diğerinin özür dilemesini istiyor.Diğeride gurur meselesi yapdı özür dilemiyor.İkisi yanyana gelmiyorlar biriyle bişeyler yapıyoruz 4-5 kişi diğeri gelmıyor felan nasıl barışır bunlar.Daha önce arkadaşlarınızla küstüyseniz nasıl barışdınız belki bizimkilerdede işe yarar.

EU-WEST Jungler Carry

119 Mesaj
6 Mart 2009; 0:06:07 

zamanında küs olan arkadaşıma, birileri sataşmıştı okul çıkışında... çocuğu araya alacaklardı, kurtarmıştım... diğer grubu tanıdığım için. öyle barışmıştık.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Mart 2009; 0:07:49 

Ben en yakın arkadaşımla 1,5 yıldır küsüm sınıftaki bi itin yüzünden.Ancak gidip özür dileyecek yüzüm kalmadı 1,5 yıldır küsüs.

3640 Mesaj

[26 Temmuz 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

6 Mart 2009; 0:08:26 

quote:

Orjinalden alıntı: crafty25

zamanında küs olan arkadaşıma, birileri sataşmıştı okul çıkışında... çocuğu araya alacaklardı, kurtarmıştım... diğer grubu tanıdığım için. öyle barışmıştık.

Benzer bir durum var bızımkılerdede kız meselesi yüzünden birileriyle tarışıyor.Buyuk bir kavga olursa muhakkak yardım eder 4 senelık arkadaşlık.

EU-WEST Jungler Carry

3924 Mesaj
6 Mart 2009; 0:30:32 

Benden sana tavsiye. Ara yapan arada kalır. Sen onları barıştırmak için uğraşırsın kötü sen olursun. Bırak kendileri ne halleri varsa görsün. Eninde sonunda barışırlar...

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX

2382 Mesaj
6 Mart 2009; 0:35:40 

herkez toplansın çekin 2 sinide bi yere.. karşılaştırın bu arada arkadan eko yaparsanız gzuel gunleri vs. sarılır barışırlar..

__Türkiye__

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 3 sa. 44 dk. kadarı kaldı.
6 Mart 2009; 0:44:54 

olm avatar harika ya
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » 2 Küs arkadaşı barıştırmak.
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.250