Şimdi Ara

29 Mart Yerel Seçimlerinden Sonraki Gün okullar Tatil mi=

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu konu aklıma takıldı da biraz
    okullar 30 Mart günü tatil olacak mı?

• olmıycak
  • 2004 seçimlerinde olmuştu
    büyük ihtimalle yine tatil
  • evet resmi tatil
  • oh 3 gün combo çekicez .. yeah
  • bazı okullar tatil bazı okullar değil diye duydum ben oy toplanacak olan kaymakamlıklara yakın olan okullarda tatil olacakmış diye duydum yanlıs olabilir ama söyleyende bir oğretmen
  • tatil değil
  • Okullara pazartesi günü seçim tatili

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik 29 Mart Pazartesi günü okulların tatil olacağını söyledi. Yerel seçimlerin 3 Kasım'da yapılan seçimlerden daha komplike bir seçim olduğunu belirten Bakan Çelik, " 3 Kasım'da 1 oy pusulası söz konusuydu. Bu seçimde 4 ayrı oy pusulası kullanılacak. Tasnif ve oy kullanma süresi uzayabilir. Okullarımızı pırıl pırıl teslim etmek için Pazartesi gününü tatil ilan ediyoruz"dedi.

2004 te yapılmış
    http://arsiv.sabah.com.tr/2004/03/24/siy115.html
  • İnşallah olmaz tatil.

Ne bu be Kar yağdı tatil,Güneş açtı tatil,Yağmur yağdı tatil.
  • seni mi gırcam yaptım gitti. yat ulen uyu akşama kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

seni mi gırcam yaptım gitti. yat ulen uyu akşama kadar

Hey Allahim ya süper
  • Tatil olursa süpper olur
  • Oy verdim çok yoruldum bu ne ya? oy tatili,yağmur tatili,kar tatili ...
  • Ooo ne tembel bir milletiz ya seviyorum bu işleri.
  • evet tatil

• cnn türk de alt yazı geçti pazartesi okullar tatilllllllllllllllllllll
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemertem

bizim devletten hiçbir şey olmaz! yemin ediyorum olmaz. ulan dünyada bizim kadar tatili olan kaç ülke var! 0 tabikide. elin namibyasında bile bu kadar tatil yok. bizdde maşallah. kar yağar tatil oy ver tatil bayram var ver 10 günü diğer bayram bi 10 gün daha. arife günü ver yarım günü, yazık ya. valla yazık. öğrenciler idrak edemez bu olayı. ama devlete ne kadar ağır faturalar ödettiği görünen bir gerçek. ne zaman düzeleceğiz biz.

Bence hiçbir zaman. ve umudum da yok.

yurtdışında okullar haftada 2.5 gün tatil bizde ise 2 gün... sence 9 aylık zaman diliminde o yarım günler birleşe birleşe kaç gün olur???
  • quote:

nerde 2.5 ? arkadaşım öyle birşey yok kim diyor size bilmiyorum. bizim okullarda da ona bakarsanız çoğu zaman çarşamba günleri öğlene kadar ders yapılır. bu da düzensizliktir.

fransada kuzenlerim var... pazartesi tüm gün
    salı tüm gün
    çarşamba yarım gün
    perşembe tam gün
    cuma yarım gün
    cumartesi yarım gün
    okul varmış onlarda... yani bilerek konuşuyorum burda midemizden konuşmuyoruz arkadaşım ;) hem sizin 9 günlük dediğiniz bayram tatilleri normalde 5 gündür ama haftasonlarınıda sayıyorsunuz siz... malum haftasonları her zaman tatil...

ben sizin okulların kafasına göre verdiği tatilide ben bilmem... o sizin okulun düzensizliği türkiyedeki okulların deil ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mawoix -- 26 Mart 2009; 18:55:31 >

• quote:

bizim devletten hiçbir şey olmaz! yemin ediyorum olmaz. ulan dünyada bizim kadar tatili olan kaç ülke var! 0 tabikide. elin namibyasında bile bu kadar tatil yok. bizdde maşallah. kar yağar tatil oy ver tatil bayram var ver 10 günü diğer bayram bi 10 gün daha. arife günü ver yarım günü, yazık ya. valla yazık. öğrenciler idrak edemez bu olayı. ama devlete ne kadar ağır faturalar ödettiği görünen bir gerçek. ne zaman düzeleceğiz biz.

Bence hiçbir zaman. ve umudum da yok.

namibya da mı yaşıyorsun ?

o değilde bizim insanımız çok kültürlü maşaAllah elin Namibyasında ki tatil günlerini biliyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.