Şimdi Ara

Köpek Kovucu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
3
Favori
70.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne şans bende google'da ararken buldum. bende senin dediğin gibi çok güldüm bazı bölümlerde. hızlıal.com sitesindeki ve hepsiburada.com'da yorumları okudum, çoğu insan güzel diyor bende hızlıal.com'dan almayı düşünüyorum alınca yorumu buraya yazarım.
  • bu topik konusunu aşip kopek piskolojisine girmiş ... :) hayvan beni aletsiz yakalarsa daha kötü yapmasin gibi d:
  • GEceleri bisikletle gezen biri olarak böyle bi alete ihtiyacım var ama tam da güvenemiyorum... :)
  • ÇALIŞMA PİRENSİBİ NEDİR BUNUN YAHU
  • quote:

Orjinalden alıntı: BİLÂL85

ÇALIŞMA PİRENSİBİ NEDİR BUNUN YAHU

çok yüksek mi çok düşükmü frekanslı ses dalgası yolluyo...
    insan duymuyo hayvan duyuyo...
  • YA BEN KONU YENİ AÇILDI SANDIM YA KONU MEGERSEM 2, SAYFADAYMIŞ YA NE TONGOYA DÜŞTÜM KUSURA BAKMAYIN
    quote:

Orjinalden alıntı: pirekare

quote:

• quote:

YA BEN KONU YENİ AÇILDI SANDIM YA KONU MEGERSEM 2, SAYFADAYMIŞ YA NE TONGOYA DÜŞTÜM KUSURA BAKMAYIN
    quote:

Orjinalden alıntı: pirekare

quote:

• arkadaşlar böle birşeyin devresi şeması birşeyi varmı yaa cok pahallı bizim burası gece sokaga cıkamıyoz köpek kaynıyo
  • Yav arkadaşlar sizde aslan kaplan yaptınız köpekleri.. Köpeğin ağzından başka silahı yok. xpençeleri bile yok bunların. Köpeklerin en hassas yeri kulakları ve bilhassa burunlarıdır. Burnuna sert bir tekme veya yumruk ve köpek aynen nakavt..Ya da kulaklarını tutup büktüğünüz zaman iyyyk iyyyk diye bağırır. Yalnız biraz cesaretli ve atak olun yeter. Bir köpeğin yetişkin bir insanı öldürdüğünü hiç duydunuz mu.. Pitbull dediğiniz köpeğin bile ancak çocuğa bebeğe gücü yetiyor..Allah at çiftesinden korusun
  • Arkadaşlar siz nerde yaşıyorsunuz ya? Herkesi bisikletle gezerken köpek kovalıyor. Ben izmir'de Karşıyaka'da yaşıyorum doğrudürüst bitane bile köpek yok.
  • command 4 arkadaşım, elimden gelse bornova da bizim parktaki yaklaşık 12 adet sokak köpeğini karşıyaka ya bulunduğunuz yere getirir bırakırdım. sizde o zaman gece park ta dolaşmak isteyen ailelerin, sabah okula yada fırına gitmek isteyen çocukların ya da akşam vakti işinden dönen bayanların bu köpekler sebebiyle nasıl kaçıştığını gözlerinizle görebilirdiniz. Ne yazık ki her şeye rağmen arkadaşlarında dediği gibi vicdanımız bu hayvanları zehirlemeye izin vermiyor. Ama belediyenin de bu konuda bir çalışması yok. Hayvanları kısırlaştırmak tan başka bir şey yapmıyorlar. tabii buda yukarıda verdiğim örneklere çözüm olmuyor.
    Her neyse aşağıdaki link devre yi yapmak isteyen arkadaşlara yardımcı olacaktır. ama işe yarar mı bilmiyorum.

http://www.biltek.tubitak.gov.tr/merak_ettikleriniz/index.php?kategori_id=20&soru_id=3267

• bu alete sahıp bır arkadasım bu cıhaza bır vıdeo ceksede buraya koysa cok guzel olur cok basıt bır vıdeo ınsanların aklındakı soru ısaretlerını kaldırır cep telefonuyla kayıt bıle yeterlı olur dıye dusunuyorum aman cekım esnasında dıkkat etsın cıhaz calısır durumda olsun yoksa kopek saldırır fılan Allah muhafaza..yardımlarınız rıca olunur.
  • Ne istersiniz ki köpeklerden? Bizim buralarda köpek kalmadı! Artık önüme bir köpek çıksada sevsem diyorum ama nerde... Yazık günah değil mi? Zaten ne zaman bir köpek görsem ya birisi onu taşlıyor ya da birkaç çocuk köpeğin üstüne oturmuş zıplıyor. Hayvanın yerde o zavallı inlemesini duyunca kimsenin mi yüreyi parçalanmıyor benden başka???
  • Eskiden oturduğum yerde bir köpek vardı beni ne zaman görse benimle birlikte gelir ve öyle de eve bırakırdı. Arasıra da üstüme atlar kendini sevdirirdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerege -- 19 Kasım 2008; 20:18:27 >
  • bir süredir bisikletle izmir ilçelerine geziler yapıyorum, ve bugünkü foça gezimden sonra, bu aletlerden bir tane almadan bir geziye daha çıkmamaya karar verdim, 3 köpekten birinde çalışsa yeter ya, en az 5 6 kere kovalandık, bazısında 5ten fazla köpek vardı.
  • Serum lastiği, çatal ağaç dalı ve bir parça deri = Sapan ve tabiki bir avuç çakıl :D en etkilisi sahipsiz köpeklerin ve bir çok sahipli köpeğin en büyük korkusu taştır.Elinizde taş varmış atmaya hazırlanıyormuş gibi bile yapsanız birçoğu kaçar.Küçük bir çakıl bile yeter.
  • bisiklet tepesinde?
  • kopek kovucu alacaktım cevapları okuyunca silah alasım geldi
  • ben de böcek kovucu almıştım 160 tlye ama pek bi işe yaramadı o da güya sesle falan çalışıyor.. 3hoparlörlü olanı.....
  • oyuncak tabanca ses çıkaranlardan alacaksınız köpekler patlama sesinden korkuyorlar.ben iş yerine bisikletle gider gelirdim önceleri üç köpek hep ayni yerde koavalıyor beni sonunda oyuncak tabanca aldım sadece ses çıkaran yuvarlak bir şeyin içinde nokta nokta ses çıkaran barutlar.atış yaptık sıra dönen mermili tabancalardan.köpekler ayni yerde kovalamaya başladılar bende oniki olmaı gerekiyor başladaım ateş etmeye köpekler havlıyarak kaçtılar arkadan gelen arabacı ne oluyor diye bön bön bakıp kalmıştı.dikkat edin köpekler tabancanın sahte olduğunu anlarsalar gerisini siz düşünün

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.