Şimdi Ara

Sony Türkiye ile PS3 hakkında konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
23.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ülkemizde oyun veya oyun konsolu dendiğinde 7'den 70'e ilk akla gelen ürün olan Playstation, 3. versiyonu ile tam bir eğlence merkezi halini aldı.

Bu röportajımızda Sony Türkiye Playstation 3 Ürün Müdürü Özgür Kirazcı, Sony'nin göz bebeği Playstation 3 ile ilgili merak ettiğimiz soruları sizler için cevapdı.

• Çok Pahalı Oldugu İçin Herkes Ps3 Sahibi Olamıyor Şu Dönemlerde
  • backward compatibility olmadıktan sonra ps3 lerde biraz zor..
  • Kim ne derse desin. Korsan oyunlar PS3 için çıkmadığı sürece Türkiye'de alıcısı çok çok az.
  • Şahsen almayi çok istiyorum ama sirf korsan oyun yok diye almaktan vazgeçtim.. oynamak istedigim her oyuna gidipte 200 tl VEREMEM BEN !
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shopar.

Şahsen almayi çok istiyorum ama sirf korsan oyun yok diye almaktan vazgeçtim.. oynamak istedigim her oyuna gidipte 200 tl VEREMEM BEN !

PS3 sahibi değilim fakat PS3 bölümde yurtdışından 70-80 ytl ye shopto.net adlı bir site aracılığı ile getirtiyor herkes oyunlarını
  • quote:

Şahsen almayi çok istiyorum ama sirf korsan oyun yok diye almaktan vazgeçtim.. oynamak istedigim her oyuna gidipte 200 tl VEREMEM BEN !

Araştırmadan neden fiyat biçilir anlamış değilim. Kaç kişi 200 TL den oyun almıştır çok merak ediyorum.
  • ne 200 ytl si be abiler takas diye bir şey var 30 ile 50 ytl arası rakamlara kadıköyde oyun alıyorum

ha yeni oyunlara 90 ile 110 ytl vermek zorundasınız mesela killzone 2
  • bize kredi kartından cıktı oyunları acayip pahalı yanında fifa 07 verdiler bi onu oynuyodum simdi hevesim gecti zaten satıldı :Ç
  • Ayrica şunu da eklememek benim ayibim oldu.. Bizlere sundugunuz bu güzel incelemeler, röportajlar için çok teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Farabî

quote:

PS3 sahibi değilim fakat PS3 bölümde yurtdışından 70-80 ytl ye shopto.net adlı bir site aracılığı ile getirtiyor herkes oyunlarını

Yine pahalı. Şahsen 10tl den fazla vermem. O yüzden PC'de bedavaya oynuyorum.

• 1.incisi YTL degil TL.

2.incisi 200 Tl e yakin fiyatlarda gördüm ben bence biraz siz araştirin.. ben isviçrede de euro bazinda o fiyatlari gördüm, Türkiyede'de TL bazinda...
  • quote:

1.incisi YTL degil TL. 2.incisi 200 Tl e yakin fiyatlarda gördüm ben bence biraz siz araştirin.. ben isviçrede de euro bazinda o fiyatlari gördüm, Türkiyede'de TL bazinda...

200TL ye yakın fiyatlarda mavishop,teknosa gibi yerlerde satılır.

Siteye girip bakın fiyatlara TL olarak çevirin ne kadar ediyor göreceksiniz zaten.
  • quote:

1.incisi YTL degil TL.

2.incisi 200 Tl e yakin fiyatlarda gördüm ben bence biraz siz araştirin.. ben isviçrede de euro bazinda o fiyatlari gördüm, Türkiyede'de TL bazinda...

Tamam araştıralım. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BhuraQe

bize kredi kartından cıktı oyunları acayip pahalı yanında fifa 07 verdiler bi onu oynuyodum simdi hevesim gecti zaten satıldı :Ç

Hmm Ps3 ve Fifa 2007 ilginç
  • bir oyuna 70-80 ytl istenirmi ya ayıptır. ps3 ü protesto ediyorum. crysis gibi bir oyun bile yanlış hatırlamıyorsam 40 küsür ytl ye satılıp babalar gibi kar yapılabiliyorsa tek diyebileceğim Allah gözünüzü doyursun. umarım yakın zamanda kırılır
  • quote:

1.incisi YTL degil TL.

Bence sen araştır,oralardan alanlar kusura bakmasın ama resmen kazık yiyiyorlar.ShopTo.net varken kim ne yapsın Mavibilgisayarı,bimeksi,teknosayı,en yeni çıkan oyunu 90 liraya alabiliyorum.
  • Arkadaşlar inanın bir oyuna böyle paralar verince insan oyunun değerini anlıyor.O anda sadece o oyuna kilitleniyorsun,pc de ki gibi birde fazla oyun indirip veya 3tl ye oyun alıp at kenara yapamıyorsun.

Sonuçta bir oyunun yapım aşaması 4 yıla kadar çıkabiliyor.Yani aslında 70,80tl fazla bir para değil....

Bu arada iyi haber playstation store un Türkçe'sini geliştiriyorlarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 5 Mart 2009; 21:02:33 >
  • Oyun fiyatlarını aşağı çekseler hiç shoptodan oyun almayız.Bi oyuna 180tl istiyorlar konsol pahalı olsun oyunları ucuz olsun yinede iyi.Şu anda konsol 1500tl olsa oyunlarıda shopto gibi 75-80tlye verseler iyi olmazmı.Kar vs demeyin.Shopto kar almıyormu alıyor.Ayrıca bide kargo ile alıyoruz düşünün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metin

bir oyuna 70-80 ytl istenirmi ya ayıptır. ps3 ü protesto ediyorum. crysis gibi bir oyun bile yanlış hatırlamıyorsam 40 küsür ytl ye satılıp babalar gibi kar yapılabiliyorsa tek diyebileceğim Allah gözünüzü doyursun. umarım yakın zamanda kırılır

Yanlış hatırlıyor olabilirim eğer öyle ise kusura bakmayın fakat Cevat Yerli nin Crysis 2 yi ancak yeterli kâr elde edilirse yapacağı aksi halde sadece online oyunlara yöneleceği tarzında bir metin hatırlıyorum.Bu da hiç babalar gibi kâr elde ettiğini göstermiyor yanılıyor muyum?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.