Şimdi Ara

<b>CeBIT Özel:</b> A-Data 512GB kapasiteli SSD modelini gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almanya'nın Hannover kentinde devam eden CeBIT fuarının katılımcıları arasında bellek ve depolama çözümleri üreticisi A-Data da yer alıyor. Çok sayıda yeni ürün sergileyen firmanın öne çıkan çözümlerinin başında 512GB kapasiteli SSD'si oldu. Firmanın 2.5" boyutundaki SATA-II ve USB 2.0 destekli yeni SSD modeli, 85 gram ağırlığında. Alümiyum kasaya sahip olan sürücünün 230MB/sn'lik okuma ve 160MB/sn'lik yazma hızlarını desteklediği belirtiliyor. 1.5 milyon saatlik kullanım ömrüne sahip olan NAND flash tabanlı depolama çözümünün fiyatı hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor.

• 230MB/sn'lik okuma ve 160MB/sn'lik yazma dehşet
  • fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmaması iyi olmuş biz bakıp bakıp gidecez zaten :)
  • kapasiteler artıyor.
  • bir de 100$ mertebesine düşşseler.

raid0 la sata2 sınırlarında gezeriz.
  • Fiyat tahmini olan varmı arkadaşlar?

1000$ civarında varmıdır?
  • 1000 dolar olcagını sanmam en kötü 999 dolar olabilir haber için teşekkürler
  • Vuze 04.03.2009 Saat: 10:34

1000 dolar olcagını sanmam en kötü 999 dolar olabilir haber için teşekkürler

Kopardın beni ya
  • toshibanın çıkaracağı modelin okuma ve yazma hızları 240 a 200 MB/sn bunun 230 a 160. rekabet kızışıyor...
  • Ucuza satan kazanır ama bunların kafası basmıyor denesin şanslarını 2 sene sonra 100$ a almayanı döverler. 85gr alet maliyeti 20$ yapmaz belki fikir hakkı maymun iştahlılık oldumu, Yeni teknoloji okadar emek verdik %2000 kar etmiyelimmi derler.
  • ben hala daha en az 2 yıl süresi var bunları kullanabilmemiz için diye düşünmekteyim. dediğiniz gibi 150$ altını görmeden yagınlaşmaları imkansız görünüyo
  • bu adamlar yüzünden parça alamıyoruz hergün başka birşey çıkartıyorlar :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: 575m

Vuze 04.03.2009 Saat: 10:34

1000 dolar olcagını sanmam en kötü 999 dolar olabilir haber için teşekkürler

Kopardın beni ya

Vuze gene dogru demis 999 yaparlar 1000 yapmazlar rakamlar göze cok gelir ozaman..
  • SSD Türkiye için biraz uzak hem kriz hemde son kullanıcılar için çok ama çok pahalı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: alito

fiyatı hakkında net bir bilgi bulunmaması iyi olmuş biz bakıp bakıp gidecez zaten :)

Çok güldüm bu yoruma. Çünkü yazma/okuma hızlarını ve kapasitesini okuyunca aynen ben de böyle düşündüm.
  • vav acaip bi hız acayip bi kapasite var ama çooook pahalı rüya olur bizim için
  • Ocz Vertex Modelide 160 mb yazma hızına sahip.Geçenlerde Sanalmarketimde görmüştüm,çok istiyorum bu icadı yaa.
  • Fiyat tahmini yurtdışı 585$..TR için getirtmek isteyenlere 599$+KDV.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KaraKanarya

Fiyat tahmini yurtdışı 585$..TR için getirtmek isteyenlere 599$+KDV.

turkıyede 128gb ı 499$+kdv ıken 512gb ı 1500$ cıvarı olur
  • 512gb ve 230mb/snlik değerler harika şimdi fiyat bekleyeceğiz ama daha çok bekleriz sanırım........
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.