<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
4279 Cevap430096 Görüntüleme12 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     7 [9] 11 12 13 14 15 16      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1634 Mesaj
12 Mayıs 2009; 10:47:52 

Peugeottan biraz önce harici ses çıkışıyla ilgili olarak aradılar. Benim aracımda bu yokmuş. Nedeni ise, ben bluetooth cihazlı bir araç almışım o yüzden bu araçlara konmuyormuş.
Bahaneye bakın yahu. Neyse yazılı olarak gönderin dedim. Ben bu peugeotla biraz yazışayım.
Sabah sabah sinirimi zıplattılar. Peugeota bir kez daha

170 Mesaj
12 Mayıs 2009; 10:53:00 

doğru söylemişler
zaten klavuzdada aynısı yazıyor yani bluetooth varsa bu çıkış olmaz yazıyor.
peugeot'un sayfasında e-broşürlerden bakabilirsiniz.

1634 Mesaj
12 Mayıs 2009; 11:18:31 

Katalogları iyice inceledim. Sizin dediğiniz eğer bluetooth cihazı yoksa 5 li cd değiştirici olur diyor. O da opsiyonel.
Oysa harici ses çıkışını standart olarak gösteriyor.

0

Ekteki dosya (1)

50 Mesaj
12 Mayıs 2009; 12:51:41 

Geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ederim.

BU arada otobanlarda gaza- tuza gelmeyelim sakin olalım, arabamızın kalitesi ortada Rakipler bilecek duracağı yeri :) Allah korusun, yollarımız pek müsait değil bu işler için..

Rayen hocam belliki bir kataloglama hatası var, şöyleki bluetooth cihazı varsa zaten bağlantı kablo karmaşası yaşanmadan rahatça yapılıyor bu manada kablo bağlantısı fuzuli bir eklenti oluyor. Bahsi geçen cihazları bluetooth connection yaparak sisteme kolayca bağlaman mümkün.

Peugeot Tepee Premium Pack - 110 Hp / Metalik-AY Tozu

170 Mesaj
12 Mayıs 2009; 12:58:49 

doğru. aklımda öyle kalmış.

1140 Mesaj
12 Mayıs 2009; 17:47:34 

benim torpidodada bu çıkışlardan yoookk...

peuegot partner tepee premium pack 90 hp.... Siyah...+ iphone 5s gold 64 gb+silverstone 1500 watt psu+inwin dragon full tower kasa+samsung d8000+samsung SA 750d x3- logitech z905+Apple iPad 4.nesil retina+aprilia srv 850+sennheiser surround 7+1

12450 Mesaj
12 Mayıs 2009; 19:13:49 

arkadaşlar merhabalar herkese Mehmet kardeş bizim araç 90 lık premium pack biliyorsunuz ama bizde bu çıkıştan var resimlerini buraya atmıştım.anlamadığım birinde varken diğerinde olmaması çok farklı bir durum hiç anlaşılan tipte değil

12450 Mesaj
12 Mayıs 2009; 19:20:10 

Rasim abi eğer tanıdığın iyi bir oto elektrikçisi varsa işinin ehli bir tip bu teybi sökerek arkasından bir tos çıkış rahatlıkla alabilir oradanda torpidoya benim yaptığım gibi bir erkek bir stereo jacka bağlarsın.bazı konularda servisten yardım almak hem işkence hemde mümkün olamıyor.mesela xenonları takarken tanıdığım bir elektrikçi kısa sürede çok cüzi bir miktara işi bitirmişti.rutin bakımlar haricinde servis bazen yetersiz ve ilgisiz kalabiliyor.Mehmet kardeş aynı durum senin içinde geçerli.

1634 Mesaj
12 Mayıs 2009; 19:20:57 

Peugeot bu ses çıkışı konusunda kafaya göre takılmış sanırım.
Mehmet Peugeot'un sitesinde iletişim kısmından bu sorunu ilet. Aracın şasi numarasını yazmayı unutma. Bakalım sana ne diyecekler. Sonucu bana bildir ki, gerekli girişim için bir hazırlık yapayım.
Ayrıca senin bluetooth cihazın var mı araçta?

392 Mesaj
12 Mayıs 2009; 20:41:48 

abiler merhabalar bende allahın izniyle partnerr tepe sahibi oluyorum ayın 20 sinde ancak ben daha cok caddy istiyordum ancak babam yetkili servis arkadaşı oldugu için tepee aldı aytozu grisi 33 bin tl para verdi ben arabayı görmedigim için içimde biraz pişmanlık var keşke 2 el caddy mi alsaydık die ama tepee nin özelliklerini okuyounde ve tes surusunu katılınca biraz olsun içim rahat degil sizce hata yapıyormuyum birde aytozu giri nasıl güzel bir renkmi tepee de temin birinde baktım ama ısık vurdugu için ve tek resim oldugu için anlayamadım lütfen yardımcı olununz cok sıkıntılıyım acaba hatamı yaptık diye

1634 Mesaj
12 Mayıs 2009; 21:59:57 

quote:

Orjinalden alıntı: eypskry

abiler merhabalar bende allahın izniyle partnerr tepe sahibi oluyorum ayın 20 sinde ancak ben daha cok caddy istiyordum ancak babam yetkili servis arkadaşı oldugu için tepee aldı aytozu grisi 33 bin tl para verdi ben arabayı görmedigim için içimde biraz pişmanlık var keşke 2 el caddy mi alsaydık die ama tepee nin özelliklerini okuyounde ve tes surusunu katılınca biraz olsun içim rahat degil sizce hata yapıyormuyum birde aytozu giri nasıl güzel bir renkmi tepee de temin birinde baktım ama ısık vurdugu için ve tek resim oldugu için anlayamadım lütfen yardımcı olununz cok sıkıntılıyım acaba hatamı yaptık diye

Şimdi kurduğun cümlelere bakınca genç ve heyecanlı olduğunu anlıyorum. Önceki sayfalarımızı bir incele. Katalog resimlerine benzemez, bunlar bizim araçlarımız.
Hata mı? yaptın konusuna gelince. Eğer aklın Caddy'de kaldıysa elbette hata yaptın. İnsanın gönlünden geçen, yaşamında gerçekleşmiyorsa hata yapmış demektir.
Yok gerçek hayattaki durum beni ilgilendiriyor diyorsan, hata yapmadın çünkü, Tepee'nin sahip olduğu özellikler ile fiyatını kıyasladığında, Caddy'e göre ne kadar ekonomik olduğunu fark edebilirsin.
Kendi adıma şimdiye kadar hiç bir marka fanatikliği yapmadım. Benim ihtiyaçlarımı hangisi karşılıyorsa ve hangisi benim için ekonomikse onu satın aldım.
Yanılmıyorsam 2004 yılından bu yana piyasada olan bir araç ile 2008 Haziranından sonra piyasaya çıkmış bir aracı kıyaslamaya kalkar isek yanılırız.
Tepee için biraz daha beklemek gerekiyor. Kronik arızaları nelerdir? Hangi aksamlarında sorun çıkar? vs. vs.
Şu ana kadar sorun yaşamadığımız için bizim için en iyi araç gibi duruyor.
Caddy için baskı balata sorunu var, insanlar bundan muzdarip diyeceğim ama Caddy sevenler hemen her araçta bu sorunlar olabilir diyecekleri için demiyorum. Keşke çok param olsa da, Tepee'nin yanına dsg şanzumanlı bir Caddy koysam diyorum.
Tabi suntaları olmayan life gibi...

1634 Mesaj
12 Mayıs 2009; 22:27:39 

quote:

Orjinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Rasim abi eğer tanıdığın iyi bir oto elektrikçisi varsa işinin ehli bir tip bu teybi sökerek arkasından bir tos çıkış rahatlıkla alabilir oradanda torpidoya benim yaptığım gibi bir erkek bir stereo jacka bağlarsın.bazı konularda servisten yardım almak hem işkence hemde mümkün olamıyor.mesela xenonları takarken tanıdığım bir elektrikçi kısa sürede çok cüzi bir miktara işi bitirmişti.rutin bakımlar haricinde servis bazen yetersiz ve ilgisiz kalabiliyor.Mehmet kardeş aynı durum senin içinde geçerli.

Gökhan mesele o değil ki. Diyelim harici ses çıkışı benim araçta oldu, ben kullanacak mıyım? Hiç sanmıyorum. Belki bizim delikanlı arada sırada kullanır. Olmasa umrumda değil ancak var deyip de koymadılar mı? kendimi tuhaf hissederim. Aldatılıyorum hissine kapılırım. Böyle olunca haliyle pire için yorgan yakarım.
Benim önceki aracımda teybin ekran lambası yanmıştı onu bile değiştirmedim. Demem o ki, neyi taahhüt ettilerse, yerine getirecekler. Kullanırım kullanmam onları ırgalamaz.

392 Mesaj
12 Mayıs 2009; 22:43:22 

hu araç acaba kum bejimi ve neden burdaki araçlar buna benzemiyor

0

Ekteki dosya (1)

392 Mesaj
12 Mayıs 2009; 22:45:39 

kum beji degil ay tozu gri

1634 Mesaj
12 Mayıs 2009; 22:52:09 

Yoldaki araçlar elbette showroom daki araçlara benzemez. Işık faktörü var, araca uygulanan malzemelerin faktörü var. Herşeyden önemlisi psikolojik faktörler var. Orda gördüklerimizi daha çok beğeniriz. Doğal ortamda aynı araç çok cazip gelmeyebilir.
Ayrıca fotodaki tepee'nin cantlarını çok beğendim, şurda gördüm diyen haber versin.

392 Mesaj
12 Mayıs 2009; 22:57:17 

abi o jantları ben sordum servise hatta interneete resimlerini gösterdim aracı satan arkadaşa bizde orjinal jant yok dedi daha sonra lyondaki amcama yolladım jantın resmini baktı orada bulmuş gelirken bi sorun olmassa getirecegini söyledi ama fiyatını soylemedi hediyem dedi egerki istersen sanada baktırabilrim abi 205*60*15

392 Mesaj
12 Mayıs 2009; 22:59:23 

http://www.sahibinden.c...72105WQQpXQQdisplayitem
abi ben birde bu jantı kendimce cok yakıştırdım irde buna bakmanı istiyorum

1634 Mesaj
12 Mayıs 2009; 23:00:14 

quote:

abi o jantları ben sordum servise hatta interneete resimlerini gösterdim aracı satan arkadaşa bizde orjinal jant yok dedi daha sonra lyondaki amcama yolladım jantın resmini baktı orada bulmuş gelirken bi sorun olmassa getirecegini söyledi ama fiyatını soylemedi hediyem dedi egerki istersen sanada baktırabilrim abi 205*60*15

Önce fiyatı duysak süper olur. Malum memurun canı cüzdanının ucunda...

1634 Mesaj
12 Mayıs 2009; 23:04:38 

Bizim araçlara beş kollu jant daha çok yakışıyor. Senin verdiğin linkte araya kol atmışlar olmuş on kollu. Keşke o aradakiler olmasaymış. Daha şık durur diye düşünüyorum.

1634 Mesaj
13 Mayıs 2009; 11:09:57 

Arkadaşlar harici ses çıkışı konusunda Peugeot'un temsilcisi bayanın beni ikna edemeyen açıklamasından sonra, konuyu elektronikci bir öğretmen arkadaşla paylaştım.
Basit ve yalın olarak anlattı. Eğer, teypde bir tane harici çıkış varsa ve bu çıkışda bluetooth cihazı ile doldurulduysa doğal olarak ikinci bir cihazın takılması mümkün değil dedi.
Bu kadar basit bir cümleyi kataloglarına koymuş olsalardı, bizde kandırıldık mı? hissine kapılmazdık.
Şimdi de acaba teypde ikinci bir harici çıkış var mı? diye düşünüyorum.
Neyse ben ikna oldum arkadaşın açıklamasından. Ama yinede yazılı olarak ne açıklama gönderecekler merak ediyorum.

1140 Mesaj
13 Mayıs 2009; 11:58:57 

rasim abi bende bluetooth yok, zaten önemli değil benim için.. torpidoda bu çıkışların olmasıda aslında o kadar önemli değil, sonuçta ben cd bile fazla dinlemiyorum, arabada giderken radyo dinlemek bana daha çok keyfi veriyor.. best fm alem fm yetiyo bana walla:) ah bide bandırmada radyo hitmix çekse başka bişiy istmiycem:)

peuegot partner tepee premium pack 90 hp.... Siyah...+ iphone 5s gold 64 gb+silverstone 1500 watt psu+inwin dragon full tower kasa+samsung d8000+samsung SA 750d x3- logitech z905+Apple iPad 4.nesil retina+aprilia srv 850+sennheiser surround 7+1

50 Mesaj
13 Mayıs 2009; 16:08:39 

quote:

kum beji degil ay tozu gri

Verdiğin resim ay tozu gri dir, aynısı bende var

170 Mesaj
13 Mayıs 2009; 16:23:38 

aynı renkten bende de olacak inşallah 22-25 i arası evliya oldum erdim beklemekten ruhani alemlere gittim geldim..

392 Mesaj
13 Mayıs 2009; 16:50:45 

bizim araba için 19-ila 20 arasında gelir dediler şimdide gemide diyorlar acaba gemideki araçlar kaç günde geliyor bileniniz varmı

392 Mesaj
13 Mayıs 2009; 16:52:49 

Black Snow hocam aracın resimleri varmı acaba ben arabanın rengini görmeden aldı babam onun için içimde biraz şüphe var

50 Mesaj
13 Mayıs 2009; 18:21:49 

quote:

Black Snow hocam aracın resimleri varmı acaba ben arabanın rengini görmeden aldı babam onun için içimde biraz şüphe var

Aldığınız araba

Peugeot Tepee Premium Pack - 110 Hp

ise

verdiğin resimdekinin jantlar hariç bire bir aynı (tavan ray/bar opsiyoneldir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Snow -- 13 Mayıs 2009; 18:22:59 >

12450 Mesaj
13 Mayıs 2009; 18:24:59 

arkadaşlar araçlarınız hayırlı olsun yakın zamanda gelir inşallah

12450 Mesaj
13 Mayıs 2009; 18:29:52 

eypskry
kardeş aramıza hoşgeldin aracın hayırlı olsun ayrıca resimdeki jant bu aracın avrupa versiyonlarında olan ve bu araca çok yakıştığını düşündüğüm modeldir.Rasim abininde dediği gibi bizim arac beş kollu çok iyi gidiyor bence diğer çok kollu olanı bende tutmadım açıkcası.dayından rica etsen bu jantın bize maliyeti ne olur acaba bilgi verirsen seviniriz kazasız belasız sürüşler hepinize.

12450 Mesaj
13 Mayıs 2009; 18:48:26 

eypskry arkadaşım bizde senin gibi önce bu markaya mesafeli hatta ön yargılı bakmaktaydık.acaba diye fakat sonra inceledik araştırdık test ettik ve gördükki kalite standartını çok yükseltmiş teknik donanım yapısı en üst seviyede sınıfında çığır açan yeniliklere imza atan bir araç yapılmış ve fiyatıda makul olunca bir tüketici olarak marka ve amblem fanatikliği yapmamız söz konusu bile olamaz.dediğim gibi ben bu aracımı alırken bir tek caddy ile bir mukayese yapma gereği duydum fakat bu araçta olupta caddy de olmayan bir çok özellik mevcut ayrıca onun fiyatıda bu araçtan 7 ila 9 bin arası pahalı bu da ciddi bir rakam herkes için.ayrıca caddy ve diğer birçok marka hala makas kullanırken tepee helezon ve amortisör kullanmakta.ilk hız sabitleyici.ilk esp li araç.ilk 205 taban lastik.ilk çift taraflı dijital klima.ilk soğutmalı torpido gözü.ilk 1.6 hdi 16 valfli dizel motor diğerlerinin bir çoğu hala 8 valf tek eksantrikli motoru kullanmakta.bizim aracın motoru volvo nun bazı araçlarında c4,c5,307,407,ford focus,c max,berlingo ve tepee kullanmakta bu saydıklarım hayal ürünü değil evrensel birer gerçektir içinde zerre kadar kuşku kalmasın bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.dikkat çekilmeye hazır ol tüm gözler sokakta üzerinde olacak ilk tavsiyem mavi bir nazar boncuğu olsun saygılarımla.

392 Mesaj
13 Mayıs 2009; 22:01:56 

quote:

Orjinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

eypskry arkadaşım bizde senin gibi önce bu markaya mesafeli hatta ön yargılı bakmaktaydık.acaba diye fakat sonra inceledik araştırdık test ettik ve gördükki kalite standartını çok yükseltmiş teknik donanım yapısı en üst seviyede sınıfında çığır açan yeniliklere imza atan bir araç yapılmış ve fiyatıda makul olunca bir tüketici olarak marka ve amblem fanatikliği yapmamız söz konusu bile olamaz.dediğim gibi ben bu aracımı alırken bir tek caddy ile bir mukayese yapma gereği duydum fakat bu araçta olupta caddy de olmayan bir çok özellik mevcut ayrıca onun fiyatıda bu araçtan 7 ila 9 bin arası pahalı bu da ciddi bir rakam herkes için.ayrıca caddy ve diğer birçok marka hala makas kullanırken tepee helezon ve amortisör kullanmakta.ilk hız sabitleyici.ilk esp li araç.ilk 205 taban lastik.ilk çift taraflı dijital klima.ilk soğutmalı torpido gözü.ilk 1.6 hdi 16 valfli dizel motor diğerlerinin bir çoğu hala 8 valf tek eksantrikli motoru kullanmakta.bizim aracın motoru volvo nun bazı araçlarında c4,c5,307,407,ford focus,c max,berlingo ve tepee kullanmakta bu saydıklarım hayal ürünü değil evrensel birer gerçektir içinde zerre kadar kuşku kalmasın bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.dikkat çekilmeye hazır ol tüm gözler sokakta üzerinde olacak ilk tavsiyem mavi bir nazar boncuğu olsun saygılarımla.

hocam verdigin bilgiler için cok teşkkür ederim içim ii ce rahatlamış oldu. amcama mesaj attım nerede ve nekadara buldugu cevap attı gı zaman sizlerle palaşacagım

392 Mesaj
13 Mayıs 2009; 22:49:57 

aracı siyah olanlar için bu jantın cok yakışacagını düşünüyorum

0

0

0

Ekteki dosya (3)

12450 Mesaj
13 Mayıs 2009; 23:25:47 

rica ederim tüm açıklığıyla gerçekleri anlatmaya çalıştım hiç birisinde gram yanlış ve kuşkuya yer olmayan cümlelerdi aracı kullanmaya başlayınca dediklerime hak vereceksin.bu jantlar da güzel fakat ben illada senin aracın üstündeki beş kollu ya takılmış durumdayım sevgili apo(xa- pox) da bu jantı önermişti.amcandan haber alır almaz bize bildirebilirsen seviniriz.

12450 Mesaj
13 Mayıs 2009; 23:27:47 

arkadaşlar sizlere bol sabır diliyorum hakikaten ve en az sizler kadar heyecanlıyım desem...

12450 Mesaj
13 Mayıs 2009; 23:33:44 

'şurda gördüm diyen haber versin' Rasim abi olayı bitirmişsin ya bende senin gibi bu jantlara takılmış vaziyetteyim bu jantı duyan ve gören bana da haber versin arakadaşlar

0

Ekteki dosya (1)

12450 Mesaj
13 Mayıs 2009; 23:39:25 

Rasim abi (Rayen) hassasiyetini anlıyorum taahhüt bütünlüğündeki donanım hallerindeki en ufak şey insanın canını sıkmaya yetiyor personel ve servistekilerin konuya bilgisiz kalması ve acemilikleride eklenince pire için yorgan ve hatta ev bile yakılıyor.mesela ben o çıkışı aktif olarak kullanıyorum cep telefonumu bağladım 4 gb müzik keyfi yapıyorum kesintisiz sana bir baktır demem deki durum oydu belki teybin arkasında bir boş yedek çıkış daha mevcut varsa neden kullanılmasın değilmi.

4 Mesaj
14 Mayıs 2009; 0:36:14 

merhaba arkadaşlar. artık bende tepee sahibi olucam inşallah. aracın mayıs sonu haziran başı geleceği söyleniyor. umarım çok beklemem. forumda yazılan hemen hemen herşeyi okudum. oldukça etkilendim. aranıza katılmak güzel.

partner tepee premium /90 hp/aytozu/asr/esp/hill holder

12450 Mesaj
14 Mayıs 2009; 1:02:27 

ceys35
aramıza hoşgeldin aracın şimdiden hayırlı olsun hangi model ve hangi renk.

209 Mesaj
14 Mayıs 2009; 10:55:37 

quote:

Orjinalden alıntı: ceys35

merhaba arkadaşlar. artık bende tepee sahibi olucam inşallah. aracın mayıs sonu haziran başı geleceği söyleniyor. umarım çok beklemem. forumda yazılan hemen hemen herşeyi okudum. oldukça etkilendim. aranıza katılmak güzel.

Aramıza hoşgeldin hayırlı olsun arkadaşım
Rasim abi gurubun kurucusu olarak artık araç sahiplerimizi listeleme yapsak ,kaç kişiyiz?, kimde hangi model var ?,hangi şehirlerdeniz? ,güzel olur..
Bütün araç sahibi arkadaşlar tekrar bilgilerini yazsın daha rahat liste oluşturulur.

agates / 2009 Tepee Premium Pack 1.6Hdi 110Hp / Aytozu Gri / Bursa / Serbest Meslek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agates -- 14 Mayıs 2009; 12:20:35 >

2013 Kron XC 250 V
2010 Peugeot 3008 Premium Pack / Siyah

1634 Mesaj
14 Mayıs 2009; 11:04:08 

ceys35 , aramıza hoş geldin. İnşallah, en kısa sürede aracına kavuşursun.
agates, haklısın bir liste yapsak fena olmaz. Ama ben bugünlerde o kadar yoğunum ki, buraya bile şöyle bir bakıp geçiyorum.
O zaman şimdi duyuralım arkadaşlara. Listeleme başlasın.

1634 Mesaj
14 Mayıs 2009; 11:12:03 

Aşağıdaki örneğe göre sıralama yapalım.

rayen/Tepee Premium Pack 110 Hp/Siyah/Ankara/Öğretmen

Meslek kısmı isteğe bağlı olsun. Yazarsak kullanıcı profilini belirlemede yardımcı olur. Daha çok ticari amacla mı? kullanılıyor, yoksa binek amacıyla mı? böylece bir fikir edinmiş oluruz.

170 Mesaj
14 Mayıs 2009; 11:54:00 

pharatlil/Tepee Premium Pack/Aytozu Gri/Afyon/Eczacı

392 Mesaj
14 Mayıs 2009; 13:35:59 

[font="Times New Roman"]
EYPSKRY/PREMİUM PACK/AYTOZUGRİ/SAKARYA/ÖGRENCİ 1,6 110 HP

392 Mesaj
14 Mayıs 2009; 19:49:41 

bu jantlarda cok yakışmış bu arabaya birde jantların fiyarı 1472 euro muş

0

Ekteki dosya (1)

1140 Mesaj
14 Mayıs 2009; 20:49:35 

darkboys/pramium pack/siyah/bandırma/muhasebeci/ bu sitede ilk tepee sahibi:)

2303 Mesaj
14 Mayıs 2009; 22:55:59 

Bugün peugeot nun tırı Erzurumday dı ve bizde arkadaşlarla
hem test sürüşü yapmak hemde çelilişe katılmak için gittik bayiye
aslında Tepee yi deneyecektim şahsen
fakat 407 executive i görünce dayanamyıp ona atladım hemen
arabann hızlanması,ses yalıtımı, frenleri gerçekten süper
ama 190 a yaklaşnca ibre ,direksiyon titremeye başladı ve arkadaki arkadaşlarda arabanın titrediğini söyledi.
Yandaki görevliye sorduğumda niye böyle oluyo diye
daha 15000 de bile değildi çünkü araç.O da test aracı olduğu için pek doğru kullanım olmadığından böyle olabilmekte gibi bir açıklama yaptı.
Birde showroom da 4007 yi inceledik ve yan aynaları ayarlama yerinin bozuk olduğunu görünce bayağı şaşırdık.Belki bilinçsiz birisi kurcalarken kırdı ama
Sonuçta 110 bin tllik bir arabayı böyle görmek hiç te hoş olmadı pejo açısından

4 Mesaj
15 Mayıs 2009; 1:12:37 

ceys35/premium 90 hp aytozu gri metalik (kp-mp-gp)/ İzmir/öğretmen

partner tepee premium /90 hp/aytozu/asr/esp/hill holder

12450 Mesaj
15 Mayıs 2009; 14:29:54 

TEPEE PREMİUM PACK(GÖKHAN)/TEPEE PREMİUM PACK 90 BEYGİR ONYX SİYAH/TEKNİSYEN/İSTANBUL

12450 Mesaj
15 Mayıs 2009; 14:31:54 

arkadaşlar jantlar bencede hiç hoş olmamış ayrıca fiyatıda bir o kadar kallavi.

2799 Mesaj
15 Mayıs 2009; 15:20:58 

Selam arkadaşlar nasılsınız....
Bende yorum yapayım jantlara, bu tarz araca gitmemiş.5/6 kollu jantlar daha uygun gider die düşünüyorum.

209 Mesaj
15 Mayıs 2009; 16:27:41 

quote:

Orjinalden alıntı: shelby_88

Selam arkadaşlar nasılsınız....
Bende yorum yapayım jantlara, bu tarz araca gitmemiş.5/6 kollu jantlar daha uygun gider die düşünüyorum.

Saol shelby_88 ; bencede yakışmamış bu jantlar fazla kollu olmaması iyi olur 5 liler güzel..

2013 Kron XC 250 V

209 Mesaj
15 Mayıs 2009; 16:31:41 

Jant alırken dikkat edilmesi gerekenler
http://www.otohaber.org...e-dikkat-edilmeli-.html

2013 Kron XC 250 V

209 Mesaj
15 Mayıs 2009; 16:54:41 

7 kişi olmuşuz şimdiye kadar hadi arkadaşlar başka yazmayan varsa ekliyelim kalabalıklaştıkça güzelleşir sayfamız

1 - rayen/Tepee Premium Pack 110 Hp/Siyah/Ankara/Öğretmen
2 - darkboys/pramium pack/siyah/bandırma/muhasebeci
3 - agates/2009 Tepee Premium Pack 1.6Hdi 110Hp/Aytozu Gri/Bursa/Serbest Meslek
4 - pharatlil/Tepee Premium Pack/Aytozu Gri/Afyon/Eczacı
5 - EYPSKRY/PREMİUM PACK/AYTOZUGRİ/SAKARYA/ÖGRENCİ 1,6 110 HP
6 - ceys35/premium 90 hp aytozu gri metalik (kp-mp-gp)/ İzmir/öğretmen
7 - TEPEE PREMİUM PACK(GÖKHAN)/TEPEE PREMİUM PACK 90 BEYGİR ONYX SİYAH/TEKNİSYEN/İSTANBUL

Rasim abi sen bunu ilk mesajına editlersen iyi olur.Eklendikçe güncellersin..

2013 Kron XC 250 V

1634 Mesaj
15 Mayıs 2009; 16:59:35 

Listeyi yayınlamak için bir iki gün daha bekleyelim diye düşünmüştüm. Bir ara koyayım ilk mesaja.

1634 Mesaj
15 Mayıs 2009; 17:11:24 

Şu ana kadar oluşan liste 1. sayfaya eklenmiştir.
Bilginize...

12450 Mesaj
15 Mayıs 2009; 18:22:11 

Rasim abi ellerine sağlık tüm katılan herkese teşekkürler arkadaşlar bayağı bir şenlendi sayfamız katılımlara devam..

209 Mesaj
15 Mayıs 2009; 18:25:38 

Araç bekleyen arkadaşlar vardı sanırım onlarda parmak kaldırsın

2013 Kron XC 250 V

12450 Mesaj
15 Mayıs 2009; 18:30:16 

shelby_88
iyiyiz hoşgeldin her zaman bekleriz düşüncelerine bende katılıyorum bu jantlar hiç yakışmamış.

2303 Mesaj
15 Mayıs 2009; 19:08:55 

arkadaşlar bugün denk geldim 5 kollu kantlı bir tepeeye
tam karşıdan olamasada yine de çekmeye çalıştım idare edin.
yakalrsan bi daha daha iyisini çekerim inş.
0

0

12450 Mesaj