Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum 2004 model pejo 307 xt model araba aldım rabada sıkıntım var 1500 2000 devire gelince arabaya pislik gelmişgibi tekleme yapıyor devir gükselince bir şey yok niye böyle bişey yapar iyi günler
  • Merhaba,

2013 çıkışlı zenith pack aracım var. Dün motora cam suyu doldurmak için kaputu açtığımda motor kapağının olmadığını farkettim. Bundan bir kaç ay önce babam aracı periyodik bakımı için servise götürmüştü. Bu modelin gerçekten motor kapağı mı yok? Ben var diye hatırlıyorum. Buna göre servis ile ufak bir görüşmemiz olacak.
  • Herkese merhabalar. 2 senedir araç bizdeydi bugün itibariyle modifikasyona başladım ve sizinle paylaşmak isteyip üye oldum aranıza katıldım. Ankara'dan 2010 partner tepee siyah aracımıza tampon altı lip , amerikan park , app plaka ve zenon far + sis taktık çokta hoş durdu bence. Paylaşımlara sık sık devam edicem İnşallah herkese hayırlı akşamlar. Fotoğrafın HQ Linki :http://i.hizliresim.com/wMAP3Q.jpg
     <<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SıvıEkmek -- 8 Mart 2014; 23:52:59 >

• Tebrikler kardesim yakismis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel olmuş gerçekten :)
  • Arkadaşlar herkese selam. Bende 2010 tepee var ön koltukların kolçakları kırıldı bunları nerde yaptırabilirim döşemeciler mi yapar yoksa aksesuarcılar felan halledebilir mi? birde fiyat olarak nekadar tutar yaklaşık ? bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
  • mrblar arkadşaalr bu tepelerde otomobil ruhsatlı iki yılda bir muayeneli oluyormu ?
  • mrblar arkadşaalr bu tepelerde otomobil
    ruhsatlı iki yılda bir muayeneli oluyormu

evet muayenesi iki yılda bir olur. ama otomobil başka hususi başka herhalde aradaki farkı biliyorsundur. kimisi ruhsatında hususi yazıyor diye ilana otomobil ruhsatlı yazıyor, tutturabilene...

• s.a arkadaşlar bende aranıza katılmak
    istiyorum ama bir konuda şüphelerim var yardımcı olur musunuz lütfen... 2010
    model 1.6 aracın mtv, trafik
    sigortası ve kaskosu ne kadar olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: SıvıEkmek

Herkese merhabalar. 2 senedir araç bizdeydi bugün itibariyle modifikasyona başladım ve sizinle paylaşmak isteyip üye oldum aranıza katıldım. Ankara'dan 2010 partner tepee siyah aracımıza tampon altı lip , amerikan park , app plaka ve zenon far + sis taktık çokta hoş durdu bence. Paylaşımlara sık sık devam edicem İnşallah herkese hayırlı akşamlar. Fotoğrafın HQ Linki :http://i.hizliresim.com/wMAP3Q.jpg

Bu aracın sahibi forum girmiyor sanırım sis ler için pm attım cevap alamadım.
    Bu sisler ne olarak geçiyor bileniniz var mı ? Direk xenon olarakmı geçiyor yoksa mavi sis takıp kapalı mavi folyo kaplamasımı yapıyorlar.

• ceho1903 C kullanıcısına yanıt
    kusura bakmayın pek sık giremiyorum , 30.000 mavi xenon olarak geçiyor far + sis taktırdım fiyatı 100 tl far 100 tl sis.

• +BBS'lerimiz takıldı , 205 55 16 lastiklerle. Önler 8 arkalar 9 offset. Kapılara sürtme yapmıyor arada 2 parmak kadar boşluk var merak edenler için.

https://store.donanimhaber.com/2e/f5/a9/2ef5a9e87922792d67403d11b0b18e09.jpg

https://store.donanimhaber.com/d8/a6/ee/d8a6ee276dc01ff49445418e91731716.jpg

https://store.donanimhaber.com/33/2b/95/332b95b32242b5c0062eb8f1cda92579.jpg

• Aracınızın maşallahı var. Allah kaza bela vermesin. Birde Tepee Premium Pack topiğine atarsanız orası daha aktif.
    Pm cevap verebilir misiniz ?

@SıvıEkmek
  • Merhaba arkadaşlar.
    sürekli bir takibin ardından üye oldum ben de. yaklaşık 40 gün önce premium pack 110 luk aldım 2011 model. yapacağım birkaç şey var sonrasında fotoları yükleyeceğğim. ama özellikle yakıt konusunda mükemmellll. görüşmek üzere.
  • Merhaba, ikinci el tepe bakmıyorum hangi modeli full yada full e yakın

• quote:

Orijinalden alıntı: alaguney 10

Merhaba, ikinci el tepe bakmıyorum hangi modeli full yada full e yakın

yüksek modelse 2013 almaya bak bende 92 bg e5 motor var 5.6 ortalamayla kasmadan geziyorum.... activ serisi otomatik farından 4hava yastığınıa kadar var.. 115 bg lerden 5-6 bin aşşağı ama kesinlikle aratmaz...yanlız 92 bg 2013 te çıktı bilgin olsun... 2011 modele 92 bg e5 motor deyip satmaya çalışanlar var..dikkat etmelisin...
  • herkese selam. ben 2012 model partner zenith pack sahibiyim. bu araçlarda bir özellik var ve ben bir türlü kullanamadım şu özelliği. araç kitlendiğinde açık olan camların kapanması özelliği. bilen varmı? nasıl oluyor? yorumlarınızı bekliyorum.
  • partner zenith pack sahipleri nasıl arabadan menmusunuz?
  • Merhaba arkadaslar 2015 basinda suan kullandigimiz 2000 1.9 partneri satip yeni kasa partner almayi dusunuyoruz ancak aklimda bi kac soru var bunlara burda cevap bulacagima inaniyorum ilk sorum 1.aracin mtv vergisi ne kadar?
    2.en son guncel kasko yapanlar ne kadara maal oldu
    3.Suan kullandigimiz partner hususi geciyo bu aracida hususi seklinde almamiz mumkunmu kamyonet geciyo diye biliyorum
    4.110 Hp full donanim versiyon yakit tuketimi nedir.
    5.110 Hp motorun tork yeterlimi
    6.Servis bakim maliyetleri yuksekmi

Simdiden cok tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.