<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
4279 Cevap430396 Görüntüleme12 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     63 64 65 [67] 69 70 71 72      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1344 Mesaj
27 Ocak 2011; 3:15:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

Tepe'nin 110 HP liğini en son kaç bin liraya alan var arkadaşlar?

Premium Pack - 1.6 HDi 110 hp - 5 ileri man. 39.290 Ocak Ayı Kampanyalı Fiyatı 37.550

Premium Zenith Pack (Cam Tavan) - 1.6 HDi 110 hp - 5 ileri man. 41.840 Ocak Ayı Kampanyalı Fiyatı 40.480
Liste Fiyatları Bunlar Ama Bu Aralar En Son Bayiden Ne Fiyat Alındı Haberim Yok

2. El Fiyatları İse Modeline Ve Özelliklerine Göre 110 hp ler İçin 26.500 den Başlayıp 38.500 e Kadar Çıkıyor ( Cam Tavan Zenith Packler Hariç )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 27 Ocak 2011; 3:21:43 >

Partner Tepee Team
2011 Tepee Outdoor Pack / Aytozu Gri
Nokia Lumia 920 / Beyaz

2317 Mesaj
27 Ocak 2011; 17:59:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

Premium Pack - 1.6 HDi 110 hp - 5 ileri man. 39.290 Ocak Ayı Kampanyalı Fiyatı 37.550

Premium Zenith Pack (Cam Tavan) - 1.6 HDi 110 hp - 5 ileri man. 41.840 Ocak Ayı Kampanyalı Fiyatı 40.480
Liste Fiyatları Bunlar Ama Bu Aralar En Son Bayiden Ne Fiyat Alındı Haberim Yok

2. El Fiyatları İse Modeline Ve Özelliklerine Göre 110 hp ler İçin 26.500 den Başlayıp 38.500 e Kadar Çıkıyor ( Cam Tavan Zenith Packler Hariç )

110 luklarının fiyatı yüksek değil mi sizce?Berlingo daha uygun mu yoksa aynı fiyata mı?

1344 Mesaj
27 Ocak 2011; 18:19:33 

quote:

110 luklarının fiyatı yüksek değil mi sizce?Berlingo daha uygun mu yoksa aynı fiyata mı?

Fiyatlar Yükseldi Evet... Berlingonun 92 likleri Tepeenin 90 lıklarına Göre Daha Mantıklı ( Görsellik Açısından ) Ama 110 luklarda Tepee Donanım Olarak ve Pazar Açısından Daha İyi Zaten Peugeot ve Citroen Arasında Her Zaman Fiyat Farkı Oluyor... Aynı Özellikte 110 luk Alınmak İstese Fiyatlar Aşağı Yukarı Aynı Oluyor...

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

2317 Mesaj
27 Ocak 2011; 19:03:17 

quote:

Fiyatlar Yükseldi Evet... Berlingonun 92 likleri Tepeenin 90 lıklarına Göre Daha Mantıklı ( Görsellik Açısından ) Ama 110 luklarda Tepee Donanım Olarak ve Pazar Açısından Daha İyi Zaten Peugeot ve Citroen Arasında Her Zaman Fiyat Farkı Oluyor... Aynı Özellikte 110 luk Alınmak İstese Fiyatlar Aşağı Yukarı Aynı Oluyor...

Kaç km'dir Partner Tepe'yi kullanıyorsunuz?

1344 Mesaj
27 Ocak 2011; 19:13:51 

2005 den Beri Peugeot Kullanıyoruz Daha Önce Partner Vardı ... Şimdi Kullandığımız Outdoor Packi Daha Yeni Aldık 450 Km de...

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

2317 Mesaj
27 Ocak 2011; 20:02:27 

quote:

2005 den Beri Peugeot Kullanıyoruz Daha Önce Partner Vardı ... Şimdi Kullandığımız Outdoor Packi Daha Yeni Aldık 450 Km de...

İç mekan konsol vs.çatırtı tıkırtı gibi sesler duydunuz mu hiç?100 bin km'yi geçmiş partneri olan arkadaşlar varsa onlarda yazsınlar.Lastik sesini kabine verme rüzgar sesini içeri alma motor sesi vs.gibi çok yönlü incelerseniz sevinirim.Ayrıca 92 HP olanlarının çekişi nasıl?

196 Mesaj
27 Ocak 2011; 20:56:19 

Ben OUTDOOR ile 5000 km yi geride bıraktım. Rüzgar belirli bir sürati (90-100 km/s ) geçmeyince hissedilmiyor. Ama yol sesi maalesef mıcırlı asfaltlarımızdan dolayı belirgin biçimde giriyor. Ben bu sesten rahatsız olsam da aracıma binen arkadaşlar ve eşim bu derece rahatsız etmediğini belirtiyor. Tıkırtı ve cızırtılar da doğal olarak bu tip yollarda belirginleşiyor. Bozuk yolda yavaş gittiğiniz sürece takırtı çok yok. Yakıt tüketimi de 190-ile 220 arasında değişiyor sakin kullanımda. Koltukların fonksiyonelliğini içindeki göz sayısını anlatmaya gerek yok. Bu arada araç yazılı olarak düşük yakıt seviyesi, buzlanma riski, el freni çekili unutuldu uyarısı veriyor. Bip sesi ile de dikkat çekiyor. Bunları da yeni keşfettim

OPEL ASTRA 1. 6 ENJOY PLUS SEDAN

5 Mesaj
28 Ocak 2011; 21:46:44 

İyi Forumlar arkadaşlar daha 3 gün önce partner tepee 110hp premium pack almaya karar verdim işlemlerim tamam bu hafta içinde arabayı çıkartacağım tavsiye edebileceğiniz şeyler varsa ögrenebilirmiyim ? ...

1344 Mesaj
28 Ocak 2011; 23:11:25 

quote:

İç mekan konsol vs.çatırtı tıkırtı gibi sesler duydunuz mu hiç?100 bin km'yi geçmiş partneri olan arkadaşlar varsa onlarda yazsınlar.Lastik sesini kabine verme rüzgar sesini içeri alma motor sesi vs.gibi çok yönlü incelerseniz sevinirim.Ayrıca 92 HP olanlarının çekişi nasıl?

Vallaha İç Mekan Falan Gayet Hoş ve Kullanışlı Ses Olayı Falan Bende Yok ( Bozuk Yollarda Kullanmama Rağmen ) 100.000 i Geçen Varmı Bilmem Ama Uzun Yıllardır Kullananlarımız Var... Ayrıca Bizdeki Araç OUTDOOR PACK Yani 90 Hp Çekişi Falan Gayet İyi Ara Hızlanmaları Gayet Güzel ( Aracımızın En Çok Bu Yönünü Sevdim ) Bildiğim Kadarıyla Tepee Kullanıcılarının Hiç Birinde Çekiş Problemi Yok 75 Bglikler Dahil Yada En Azından Ben Duymadım...

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

196 Mesaj
29 Ocak 2011; 15:04:06 

Arkadaşlar ( özellikle OUTDOOR kullananlar. ) Bu grip control ne iş görür deneyen var mı? Karda çamurda kumda arabanın rahat yol alacağını iddia ediyor. Fakat ben bi numara görmedim. Dün kar yağışlı bir yoldaydım. Sıkışmış karda ( Grip Control ASR KAR konumunda ) patinaj çekerek başta ilerlemek istemedi. Ama gaza daha az basınca araç yürüdü. Geçen çamurlu bir yolda da benzeri durum olmuştu. Bu sitem nasıl çalışıyor?

1344 Mesaj
1 Şubat 2011; 2:33:59 

quote:

Orijinalden alıntı: turuncude

Arkadaşlar ( özellikle OUTDOOR kullananlar. ) Bu grip control ne iş görür deneyen var mı? Karda çamurda kumda arabanın rahat yol alacağını iddia ediyor. Fakat ben bi numara görmedim. Dün kar yağışlı bir yoldaydım. Sıkışmış karda ( Grip Control ASR KAR konumunda ) patinaj çekerek başta ilerlemek istemedi. Ama gaza daha az basınca araç yürüdü. Geçen çamurlu bir yolda da benzeri durum olmuştu. Bu sitem nasıl çalışıyor?

Cevap Biraz Geç Oldu Yeni Gördüm Ben Kısaca Anlatayım

Geçen Gün Ankarada Kar Vardı ( Tutmuş Yaklaşık 10 cm ) Aracı Çalıştırdım Ve Karlı Yol Moduna Aldım Şöyle Söyleyim Diğer Araçlara Göre Daha Rahattım Ama Benim Araçta Grip Control Var Bana Bir Şey Olmaz Dersek Yanılırız... İşe Yarıyormu Evet Yarıyor Çünkü Bizim Burda Bir Rampada 2 3 Tane Araç Çıkmaya Çalışıyolardı Tam Rampanın Ortasında Kalmışlardı Ben Kalmadım Gayette Rahat Çıktım... Kalkış İçin İse Çok Aşırı Gaz Vermeden Hafif Gazla Çok Az Bir Patinaj Çekerek Kalktım Bildiğim Kadarıyla Onuda Zaten Araç Lastikte Kalan Karları Atmak İçin Yapıyor...

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

288 Mesaj
11 Şubat 2011; 23:24:47 

selam arkadaşlar

10.02.2011 itibariyle partner tepee 110 luk tüm opsiyonlar dahil sadece 16 ' inch jant yok araç için anlaştik.tahmıni 15 i 16 si gibi teslim edecekler.

araç tr ye 2010 10 . ayinda gelmiştir. bayide 3 aydir satilmayi beklemiş.araç deri direksiyonlu ve arka bagaj kumaş kaplidir.

bu olayi çok araştirdim yeni gelen partilerin hiç birinde deri direksiyon ve kumaş kaplamali değildir.

pejo hem int sitelerinde hemde kataloglarını düzenlememiştir.Veya dip not düşmemiştir.
MALİYET OLABİLİR tüm kataloglari yenilemek die düşünmekdeyim.

Bu konuyla ilgili bayilerde inanın acaip yanıtlar vermişlerdir bana.

bi bayi de yetkili satici ben pejonun sahibi değilim int. sitesinden sorumlu değilim demiştir.aslında haklı bencede .elinde değilki düzeltmek.
Yeni gelen araçlar böyle deyip geçiştiriyolar.

Kİ ellerinde hala satamadıklar deri direksiyonlu araçlarda var gidip gördüm vede fiyat olarakda daha uygun söylüyolar sonuçda 3 ay önce daha uygun şartlarda aldiklari için olduğunu düşünüyorum.

BELKİ 5 6 bayiden ciddi teklifler aldım hepsi farkli fiyat verdiler.35200 den 36500 e kadar ayni özelliklerdeki araç lar için.

35200 tl sahra gri içi bej renkli araç fiyati aldım BU araçda deri direksiyon ve kumaş kaplama değildir bagaj.Yani yeni gelen bi araç

en sonun da araç aldiğim bayi 34600 tl ye deri direksiyonlu kumaş kaplamali araci aldım.tabi araç 3 aydir kapida beklemekden dişi inanin toz lu hatta içinde ayak izleri kalmiş ti.insanlar grip bakmişlar incelemişler.
Bayi ye güvenmek zorundayiz araç in 0 km olduğuna
showroom araci olmadiğini söylediler sürücü koltuğunda poşetleri vardi sadece.

yol Testine çiktiğimiz araç 110 lukdu ve lastikleri michelindi aldiğimiz araçda continental lastik vardi.

sanirsam bu lastiği kullanarak yol sesini içeri az aldiriyolar bilinçli bi hareketleri var.

continantal lastik serttir die bilioyrum bi araçimda vardi yol sesi fazla yapar..

622 Mesaj
19 Şubat 2011; 15:35:16 

Arkadaslar birşey merak ettiğim için soruyorum premium model arabam var acaba buna hız sabitleyiici ve elektrikli katlanan yan aynalar sonradan takılması mümkünmü

Origin: densa44
Steam: savior44
PSN: SaviorFenix

1344 Mesaj
19 Şubat 2011; 16:37:43 

quote:

Orijinalden alıntı: MiC

Arkadaslar birşey merak ettiğim için soruyorum premium model arabam var acaba buna hız sabitleyiici ve elektrikli katlanan yan aynalar sonradan takılması mümkünmü

Hız Sabitleme Taktıranlar Var Ama Serviste Aracın Uygun Olup Olmadığına Bakıyorlar Uygun İse 250 lira Karşılığında Takılıyor... Aynalar Hakkında Bilgim Yok...

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

17520 Mesaj
19 Şubat 2011; 16:47:08 

quote:

Hız Sabitleme Taktıranlar Var Ama Serviste Aracın Uygun Olup Olmadığına Bakıyorlar Uygun İse 250 lira Karşılığında Takılıyor... Aynalar Hakkında Bilgim Yok...

Tüm modeller uygundur 90ps ve 110pslere altyapı var yani ama 75pslerde durum nedır bılmıyorum

fakat 90ps araçların hepsine takılabılır yabi ...

elektirikli katlanan ayna pahalıya patlar siz (750-1000tl ) arası bi mevla tutuyor.

93/4 KASIM TERTİPLER
Acemi Birlik; 10.Uncu Jandarma Egitim Alay Komutanlığı Bornova
Usta Birlik ; Destek Kıta Grup Komutanlıgı Ankara (Şoför)

196 Mesaj
22 Şubat 2011; 11:03:16 

Zamanında katlanan ayna ve mesafe gösterir park sensörünü donanım olarak istemiştim ama ellerinde yoktu. Hız sabitleyiciyi düşünmek gerekiyor. Ama 250 daha verip yalıtım yaptırsak daha mı iyi olur bilmiyorum? Bu arada aracımız 8000 km yi geçti. Tıkırtılar ( bozuk yolda ) dışında sorunumuz yok. Hızlanması tüketim değerleri yol konforu yeterli seviyede. özellikle sıcak asfalt kaplamada kullanmak keyif veriyor. Ama ülkemin yollarının hepsi böyle değil maalesef.

18 Mesaj
22 Şubat 2011; 21:46:28 

arkadaşlar 2005 model 1.9 dizel 110.000 km'de 14750 tl.
sol çamurluk ve kapısında boya var değişeni yok
fiyatı uygun mudur ve tavsiye ediyo musunuz,yardımcı olursanız sevinirim

54 Mesaj
12 Mart 2011; 23:36:00 

Selam arkadaşlar 2009 model doblomu satıp yenilemek istiyorum ama tam karar veremedim ne alacağıma. Peugeot kullanıcıları olarak sizlerden bilgi almak istedim hangi paketi önerirsiniz yada peugeot tepee lerinizden memnun musunuz ? Şimdiden teşekkür ederim herkeze.

2009 1.3 Multijet Fiat Doblo Carioca Mistik Gri

Tv : Panasonic TX-L42S20E
AVR : Sony STR-DA1200ES Speaker: Goldmaster S-4500 Player : Sony DVP SR700H Konsol : Sony Playstation 3 Slim
Android : Samsung Galaxy Note 3
DSLR: Canon 60D 18-135 USMII

1142 Mesaj
13 Mart 2011; 10:11:10 

eski kasa doblodan tepee ye geçerseniz sınıf atlamış olursunuz. bizde eski kasa partner vardı ordan biliyorum Ben zenith pack ( cam tavan ) sahibiyim. İmkanınız varsa ve araç bulabilirseniz bu aracı tavsiye ederim. Diğer seçeneğiniz ise 110 hp emniyet paketli premium pack olabilir. Fiyat / performans olarak tepee en üst sırada. Caddy comfortline 44100 tl olduğunu unutmayalım bu arada.

PEUGEOT PARTNER TEPEE ZENİTH PACK / 2011 / ALP BEYAZI
TÜRKLÜK BEDENİMİZ , İSLAMİYET RUHUMUZDUR. RUHSUZ BEDEN CESET OLUR....

1344 Mesaj
13 Mart 2011; 13:06:58 

quote:

Orijinalden alıntı: ByDestroyer

Selam arkadaşlar 2009 model doblomu satıp yenilemek istiyorum ama tam karar veremedim ne alacağıma. Peugeot kullanıcıları olarak sizlerden bilgi almak istedim hangi paketi önerirsiniz yada peugeot tepee lerinizden memnun musunuz ? Şimdiden teşekkür ederim herkeze.

Aynen Bizde Eski Kasa Partnerden Tepeeye Geçiş Yaptık :) Size Şu Kadarını Söyleyim Verdiğiniz Paranın Fazlasınımı İstiyorsunuz O Zaman Bu Sınıfta alınıcak Tek Araç Tepee... Outdorr Yada Premium Pack 110 hp Emniyet Paketli Süper Olur...

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

196 Mesaj
13 Mart 2011; 13:11:13 

Ben hafif arazi işim olduğu için OUTDOOR'u tercih ettim. Ama normal yol kullanımı için en ideal olanı 110 hp gücünde olan 1.6 P.pack modeli.

360 Mesaj
14 Mart 2011; 22:11:01 

quote:

Esp sisteminin tepkilerini nasıl buldunuz?

2006 Mercedes-Benz Axor 1840-Kögel Maxx-Auris(Special Edition)*Vitesi Çatt! Diye 4'e Atanlar Klübü
DH Trakyalılar Club

100 km 5.7 lt.

1344 Mesaj
15 Mart 2011; 0:48:38 

quote:

Orijinalden alıntı: MustafaEmre415

Esp sisteminin tepkilerini nasıl buldunuz?

Her Araçta Mutlaka Olmalı Güvenlik Açısından... Ben Sadece Karlı Yolda Özellikle Deneyerek Sokabildim Devreye ve Gayet Başarılıydı...

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

360 Mesaj
18 Mart 2011; 17:26:33 

quote:

Her Araçta Mutlaka Olmalı Güvenlik Açısından... Ben Sadece Karlı Yolda Özellikle Deneyerek Sokabildim Devreye ve Gayet Başarılıydı...

Teşekkürler cevabınız için.

2006 Mercedes-Benz Axor 1840-Kögel Maxx-Auris(Special Edition)*Vitesi Çatt! Diye 4'e Atanlar Klübü
DH Trakyalılar Club

100 km 5.7 lt.

209 Mesaj
19 Mart 2011; 0:58:54 

Arkadaşlar peugeot nun mart ayı kampanyası dikkatimi çekti. 1.6 HDi 75 hp 27.900 tl sizce nasıl alınır mı? Yada bipper 1.4 HDi 70 bg 25.100 sizce bu nasıl arkadaşlar fikirlerinizi alabilirimiym?

288 Mesaj
19 Mart 2011; 13:35:32 

selamlar

bence motor en az 90 beygir olmali .75 liği o ağir kasayi nasil kaldirir görmek lazım hızlanmasi da ona göre yavaş oluyor ii düşünmek lazım.

Birde aracinizi satarken 75 beygir dediğinizde satamazsiniz çünkü 90 liklariyla ikinci el fiyatlari yakındır.insanlar 300 500 tl farkla 90 liğini tercih ederler.
satarken bence zor satarsiniz partner tepee ler için .

2397 Mesaj
24 Mart 2011; 18:11:54 

gülmezseniz bişi soracam bu tepeelerde el freni nerede orta konsolda yok nerede

1721 Mesaj
29 Mart 2011; 13:12:18 

Arkadaşlar hafif bir ticari bakıyorum, aile için kullanımlık, ki dizel ve aile için uygun fiyatlı araçlar bir tek hafif ticariler

Bilmediğimden soruyorum 90 hp ile 110 hp lik olanı arasındaki fark ne kadardır ne durumdadır?

90HP PREMİUM PAKET 32.500
110HP Premium pack 36.000

aradaki farka değer mi, yada 90 ile 110 arasındaki fark ne kadardır somut verilerle konuşacak olursak?

Ve bir de outdoor ile premium arasındaki fark tam olarak nedir ön tampon dışında?

Teşekkürler

1344 Mesaj
29 Mart 2011; 14:56:53 

quote:

Orijinalden alıntı: _panzerschreck_

Arkadaşlar hafif bir ticari bakıyorum, aile için kullanımlık, ki dizel ve aile için uygun fiyatlı araçlar bir tek hafif ticariler

Bilmediğimden soruyorum 90 hp ile 110 hp lik olanı arasındaki fark ne kadardır ne durumdadır?

90HP PREMİUM PAKET 32.500
110HP Premium pack 36.000

aradaki farka değer mi, yada 90 ile 110 arasındaki fark ne kadardır somut verilerle konuşacak olursak?

Ve bir de outdoor ile premium arasındaki fark tam olarak nedir ön tampon dışında?

Teşekkürler

Ben Bildiğim Kısmını Cevaplıyım :)

Bizde Tepee Outdoor Var Premium Packde Hız Sabitleme ve Dijital Klima Var Outdoorda Hız Sabitleme Yok ( Serviste Taktırabilirsiniz 250 tl ye ) ve Dijital Klima Yerine Normal Klima Var

Outdoorda İse Grip Control Var Premium Pack ve Diğer Hiç Bir Tepee de Bu Özellik Yok...

Grip Control Nedir

Peugeot Partner Tepee Outdoor modelinde standart olarak sunulan Grip Control Sistemi, ESP ile birlikte çalışıyor ve aynı zamanda anti-patinaj sistemine de sahip. Sistemde sürücüye ön konsolda bulunan kumanda yoluyla erişilebilen beş mod öneriliyor: Standart, Kar, Arazi, Kum ve ESP off.

Beş moddan biri seçiliyor

Standart modda, standart (engebesiz ve kuru asfalt) yol koşulları seçilmiş oluyor. Kar modunda, aracın kalkışında ön lastiklerin çekiş gücü ayarlanıyor. Arazi modunda (çamur, toprak yol, ıslak ot vb.), aracın kalkışı sırasında çamurun tahliyesini kolaylaştırmak ve tutunmaya yeniden dönmek için en az tutunma gösteren lastik üzerinde fazla patinaja izin veriliyor. Buna paralel olarak, sistem en fazla tutunan lastiğe mümkün olan en yüksek torku veriyor. Ön lastikler arasındaki tork transferi sınırlı kaymalı (LSD) bir diferansiyel için saptanmış eşik değerlerinin çok ötesinde, yüzde 100’e kadar gidebiliyor. Kum modunda, aracın ilerlemesi ve kuma saplanma riskinin azaltılması için gerekli çekiş ve kontrollü patinaj sağlanıyor. ESP Off modunda ise; sürücüye tam bir kullanım serbestliği sağlamak üzere, 50 km/s hıza kadar dinamik denge kontrolü (ESP) ve çekiş yardımı (Grip Control) fonksiyonları hizmet dışı bırakılıyor.

Ve Unutmadan

Premium Pack : 110 hp
Outdoor Pack : 90 hp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 29 Mart 2011; 15:04:01 >

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

196 Mesaj
30 Mart 2011; 17:31:16 

quote:

Ben Bildiğim Kısmını Cevaplıyım :)

Bizde Tepee Outdoor Var Premium Packde Hız Sabitleme ve Dijital Klima Var Outdoorda Hız Sabitleme Yok ( Serviste Taktırabilirsiniz 250 tl ye ) ve Dijital Klima Yerine Normal Klima Var

Outdoorda İse Grip Control Var Premium Pack ve Diğer Hiç Bir Tepee de Bu Özellik Yok...

Grip Control Nedir

Peugeot Partner Tepee Outdoor modelinde standart olarak sunulan Grip Control Sistemi, ESP ile birlikte çalışıyor ve aynı zamanda anti-patinaj sistemine de sahip. Sistemde sürücüye ön konsolda bulunan kumanda yoluyla erişilebilen beş mod öneriliyor: Standart, Kar, Arazi, Kum ve ESP off.

Beş moddan biri seçiliyor

Standart modda, standart (engebesiz ve kuru asfalt) yol koşulları seçilmiş oluyor. Kar modunda, aracın kalkışında ön lastiklerin çekiş gücü ayarlanıyor. Arazi modunda (çamur, toprak yol, ıslak ot vb.), aracın kalkışı sırasında çamurun tahliyesini kolaylaştırmak ve tutunmaya yeniden dönmek için en az tutunma gösteren lastik üzerinde fazla patinaja izin veriliyor. Buna paralel olarak, sistem en fazla tutunan lastiğe mümkün olan en yüksek torku veriyor. Ön lastikler arasındaki tork transferi sınırlı kaymalı (LSD) bir diferansiyel için saptanmış eşik değerlerinin çok ötesinde, yüzde 100’e kadar gidebiliyor. Kum modunda, aracın ilerlemesi ve kuma saplanma riskinin azaltılması için gerekli çekiş ve kontrollü patinaj sağlanıyor. ESP Off modunda ise; sürücüye tam bir kullanım serbestliği sağlamak üzere, 50 km/s hıza kadar dinamik denge kontrolü (ESP) ve çekiş yardımı (Grip Control) fonksiyonları hizmet dışı bırakılıyor.

Ve Unutmadan

Premium Pack : 110 hp
Outdoor Pack : 90 hp

OUTDOOR'un altı diğerlerine göre yüksek ve karter muhafazası metal. Araziye girme durumu çok azsa ya da hiç yoksa en ideali 110 hp'lik P. Pack modeli. Performans açısından 110 hp lik model daha iyidir. Ama tüketimde çok fark var mı net bilmiyorum. OUTDOOR'un 110 'luğu niye gelmez anlamakta güçlük çekiyorum.

146 Mesaj
13 Nisan 2011; 0:57:00 

arkadaşlar mrb partner tepee zenith modelinde güvenlik paketi standart mı yoksa öyle bi donanım yok mu? bu aracı kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bide iç mekan resimlerini rica ediyorum.

1142 Mesaj
13 Nisan 2011; 12:54:44 

quote:

Orijinalden alıntı: kaptn.55

arkadaşlar mrb partner tepee zenith modelinde güvenlik paketi standart mı yoksa öyle bi donanım yok mu? bu aracı kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bide iç mekan resimlerini rica ediyorum.

Yeni gelen araçlarda güvenlik paketi var ve fiyatı 700 lira. Ben 12. ayda aldığımda bu paket yoktu. Resimlerimde forumda mevcut

146 Mesaj
13 Nisan 2011; 16:16:55 

anladım şuan satılanlarda mevcut diyosun teşekkürler formu epey dolaştım ama iç mekana ait foto bulamadım benim merak ettiğim bagaj kapağı açık halde arkadan çekilmiş foto avrupa da ki kasalarla aynı mı bagaj kısmı onu merak ediyorum bide arka koltukların konforu sana zahmet fotoları koyarmısın

1142 Mesaj
13 Nisan 2011; 18:16:28 

http://www.hizliresim.com/upload.php
Sahibinden.com da ilanlara bak detaylı resimler var. Avrupa da satılanla koltuk döşeme renkleri hariç aynı araç. Bazen arabayı arkadaşıma verip arkada oturuyorum. Gerçekten çok rahat arkası. Sırt kısmı ayarlanabiliyor bu da büyük avantaj. Diğer markalardan bu yok Ayrıca makas olmadığını anlıyorsunuz arka koltukta oturunca. Gidip test sürüşü yapın bence...

146 Mesaj
13 Nisan 2011; 19:27:15 

evet görmek istediğim bölümü gördüm kullanışlı bi bagaj üstü yeri var geçen hafta yeni caddy comfort line kullandım performası pek tatmin etmedi çünkü daha önce 1.9 luğu kullandım o daha iyiydi.şehir içi biraz performanslı kullandım durduğumda araçtan koku geliyordu anlayamadım yeni olmasından sanırım yani inş öyledir arkadaşımın arabası çünkü peki yeni caddyle performans konusunda nasıldır bu over boost çok fark ettiriyor mu ara hızlanmada kullanan olarak daha iyi bilirsiniz teşekkürler. test etmeye gidicem en kısa zamanda kısmetse.

1344 Mesaj
13 Nisan 2011; 19:35:49 

quote:

evet görmek istediğim bölümü gördüm kullanışlı bi bagaj üstü yeri var geçen hafta yeni caddy comfort line kullandım performası pek tatmin etmedi çünkü daha önce 1.9 luğu kullandım o daha iyiydi.şehir içi biraz performanslı kullandım durduğumda araçtan koku geliyordu anlayamadım yeni olmasından sanırım yani inş öyledir arkadaşımın arabası çünkü peki yeni caddyle performans konusunda nasıldır bu over boost çok fark ettiriyor mu ara hızlanmada kullanan olarak daha iyi bilirsiniz teşekkürler. test etmeye gidicem en kısa zamanda kısmetse.

Ani Hızlanmalar İçin +20 Tork Üretiyor Sollamalarda Falan Kolaylık Sağlayacağı Kesin

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

1142 Mesaj
13 Nisan 2011; 23:25:05 

quote:

tepee----110 bg---260 tork ( overboost ile )
caddy---102 bg---250 tork.
Tepee biraz daha güçlü gibi...

19 Mesaj
18 Nisan 2011; 1:14:03 

Aslında bu araç ticari olarak değil de aile kullanımı için biçilmiş kaftandır. Ama işte ruhsatta ticari geçmesi nedeniyle her yıl muayene ve hız sınırının 80 km olması büyük dezavantaj. Şu an araba alacak olsam düşüneceğim tek araç bu olurdu. Ferahlığı, rahatlığı ve uygun fiyata bu konforu sunması nedeniyle. Ama otomobiller bölünmüş yollarda (ki artık çok yerde yollar böyle) 110 km hızla gidebilirken biz 80 km üstüne çıkınca ceza yiyeceğiz. Her yıl muayene ile uğraşacağız ve yıllık vergi otomobile göre daha fazla. İnsanın zoruna gidiyor.

196 Mesaj
19 Nisan 2011; 18:08:18 

Söylediklerinizde haklısınız ama ben bu otomobilde 90 ile gitmeye kendimi alıştırdım. Bu biçimde Kendimi ve ailemi daha güvende hissediyorum. Hatta geçenlerde Antalya'ya giderken çok eski, küflü kapısı bile tam kapanmamış bir doğan bizi solladı ama hiç rahatsız olmadım. Bu araçlar gerçekten işlevsellik ve aile kullanımı için ( ülkemiz koşullarında ) biçilmiş kaftan. Evet bir otomobil gibi değil ama ne aldığınızı bilerek kullanırsanız sorun kalmıyor. Bu arada aynı araç yurt dışında daha pahalı olduğunu söylemeden geçmeyelim.

75 Mesaj
23 Nisan 2011; 21:03:06 

hız konusunda size katılıyorum. böyle yol koşullarında ve de böyle bilinçsiz şöferlerin olduğu trafikte 93 üst limit bence ideal.
4 aydır 2011 outdoor kullanıyorum gerçekten geniş ve kullanışlı bir aile arabası fakat kasislerde sürgülü kapılardaki ses bazen rahatsız ediyor. sonucunda binek araba değil bu fiyata bence güzel bir araç.
sizlerden 2 ricam olacak
1. si sürgülü kapılardan ve kelebek camlardan gelen sesler için ne yapabilirim
2. si servis elemanı 92 ile 110 beygielik motorlar arasındaki tek farkın yazılım olduğunu motorun tek bir parçasında bile değişiklik olmadığını söyledi. dışarıda aracın programını 110 beygirlik program ile güncelleyebileceğimizi söyledi

bilginiz varsa sevinirim

2011 peugeot PARTNER OUTDOORPHILIPS 42 PFL7762 - JAMO 2OO SUBWOOFER - ONKYO 503 AV RECEİVER
Asus M51SN250DV Core2 Duo T9300 2,5GHz

1142 Mesaj
23 Nisan 2011; 23:27:14 

quote:

Orijinalden alıntı: erdalt

hız konusunda size katılıyorum. böyle yol koşullarında ve de böyle bilinçsiz şöferlerin olduğu trafikte 93 üst limit bence ideal.
4 aydır 2011 outdoor kullanıyorum gerçekten geniş ve kullanışlı bir aile arabası fakat kasislerde sürgülü kapılardaki ses bazen rahatsız ediyor. sonucunda binek araba değil bu fiyata bence güzel bir araç.
sizlerden 2 ricam olacak
2. si servis elemanı 92 ile 110 beygielik motorlar arasındaki tek farkın yazılım olduğunu motorun tek bir parçasında bile değişiklik olmadığını söyledi. dışarıda aracın programını 110 beygirlik program ile güncelleyebileceğimizi söyledi

bilginiz varsa sevinirim

Kelebek camlardan ve cam perdelerinden gelen sesleri serviste hallediyorlar. 92 ps ile 110 ps arasında turbo farkı var. 110 ps de Değişken geometrili turbo var. Yani sadece yazılım farkı değil turbo farkı var.

196 Mesaj
24 Nisan 2011; 12:29:35 

quote:

Orijinalden alıntı: erdalt

sizlerden 2 ricam olacak

bilginiz varsa sevinirim

110 hp lik versiyonlarda güç artışı yapılabiliyor. Muhtemelen 90'lıklarda da yapılabilir. Heryer kaymak asfalt olsa hiç sorun yok tıkırtının t'sini duymayacağız ama özellikle küçük şehirlerde ve şehirler arası yollarda malesef mıcırlı asfalt var ve çoğunluğunun da kısmi olarak mıcırları kalkmış yol felaket durumda. Bu da araçlardan gelen muhtelif sesleri kaçınılmaz kılıyor.

Not: 15 bin bakımına 1300 km kaldı. Araçta sürücü camı arızası dışında sorun yok.

1 Mesaj
25 Nisan 2011; 10:23:21 

Arkadaşlar herkee selam buralarda henüz çok yeniyim peugeot/partner tepee 1.6 HDİ premium 90 HP aldım aksesuvar lar ile bir takım sıkıntım var bayiii orta konsola 380 tl, tavan barına 300 tl yan basamak 250tl fiyat veriyor biraz pahalı gibi geldi ne tavsiye edersiniz.
Dışarda daha şık basamaklar var sanki ....

1344 Mesaj
25 Nisan 2011; 12:46:34 

quote:

Orijinalden alıntı: by timur

Arkadaşlar herkee selam buralarda henüz çok yeniyim peugeot/partner tepee 1.6 HDİ premium 90 HP aldım aksesuvar lar ile bir takım sıkıntım var bayiii orta konsola 380 tl, tavan barına 300 tl yan basamak 250tl fiyat veriyor biraz pahalı gibi geldi ne tavsiye edersiniz.
Dışarda daha şık basamaklar var sanki ....

A.s Aracınız Hayırlı Olsun Orta Konsolu Dışarda Bulmanız Çok Zor Diğerlerini Dışarda Hem Daha Ucuza Hemde Daha Güzellerini Bulmanız Mümkün... Orta Konsolu Çıkma Bulma Şansınız Varsa Çıkma Alın Derim Çünkü 380 Lira Çok Yüksek Bir Fiyat...

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

196 Mesaj
25 Nisan 2011; 13:55:20 

quote:

A.s Aracınız Hayırlı Olsun Orta Konsolu Dışarda Bulmanız Çok Zor Diğerlerini Dışarda Hem Daha Ucuza Hemde Daha Güzellerini Bulmanız Mümkün... Orta Konsolu Çıkma Bulma Şansınız Varsa Çıkma Alın Derim Çünkü 380 Lira Çok Yüksek Bir Fiyat...

Orta konsol çok pahalı, malesef ben de yaklaşık aynı ücreti ödedim. Ama o olmadığı zaman aracın ortası çok boş kalıyor. Ayrıca içi çok derin işlevi çok fazla. Ama yinede çok yüksek. Cıtroen'lerde durum nasıl acaba?

1344 Mesaj
25 Nisan 2011; 17:06:29 

quote:

Orijinalden alıntı: turuncude

Orta konsol çok pahalı, malesef ben de yaklaşık aynı ücreti ödedim. Ama o olmadığı zaman aracın ortası çok boş kalıyor. Ayrıca içi çok derin işlevi çok fazla. Ama yinede çok yüksek. Cıtroen'lerde durum nasıl acaba?

430 Lirada Citroende

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

20 Mesaj
29 Nisan 2011; 16:49:06 

merhaba arkadaşlar,
size ufak bir sorum olacak. bir kaç ay önce arabayı sattıktan sonra 110 luk tepee alacaktım ancak yakıt tüketiminin çok olduğu bilgisine inandım. focus dizel aldım.

merak ettiğim aracınızın yol bilgisayarında şehir içi yakıt tüketimi kaç gösteriyor. veya kendi ölçümlerinizde ne kadar hesapladınız. kendime göre çok yol yaptığım için yakıt önemli benim için (30-40 bin arası yıllık). ikamet ettiğiniz ili de yazabilirseniz ilden ile değişiyor çünkü.

eğer focusun yakıtından çok fazla fark etmez ise hemen tepee alıcam. büyük araba istiyorum. bir iki saat aradım ama net bir bilgi bulamadım onun için buraya yazdım.

teşekkürler...

1142 Mesaj
29 Nisan 2011; 19:22:44 

quote:

Orijinalden alıntı: kaefya

merhaba arkadaşlar,
size ufak bir sorum olacak. bir kaç ay önce arabayı sattıktan sonra 110 luk tepee alacaktım ancak yakıt tüketiminin çok olduğu bilgisine inandım. focus dizel aldım.

merak ettiğim aracınızın yol bilgisayarında şehir içi yakıt tüketimi kaç gösteriyor. veya kendi ölçümlerinizde ne kadar hesapladınız. kendime göre çok yol yaptığım için yakıt önemli benim için (30-40 bin arası yıllık). ikamet ettiğiniz ili de yazabilirseniz ilden ile değişiyor çünkü.

eğer focusun yakıtından çok fazla fark etmez ise hemen tepee alıcam. büyük araba istiyorum. bir iki saat aradım ama net bir bilgi bulamadım onun için buraya yazdım.

teşekkürler...

Yakıt değerleri kullanım stilinize göre değişebilir. Ben Bursa da ort. 5.8-6.1 arası değerlerdeyim. Aracım 8.000 e yaklaştı. Ben yakıttan çok memnunum. Komşumuzda da aynı arabadan var ( zenith pack ) onun ortlaması 7.8 gibi. Söylediğim gibi kullanma stilinize bağlı.

20 Mesaj
14 Mayıs 2011; 13:54:10 

öncelikle hepinize selamlar..ben aralıkta 110 hp lik premium pack almıştım. benim tek sorunum var. araçdan çok fazla ses gelmesi(bozuk yollarda)...sanırım forumda birkaçkişi daha belirtmiş böyle bir problemi..ses sorununu nasıl çözebiliriz...aracın yakıtından konfuruna kadar herşeyden memnunum..sizce 4 ay gibi kısa zamanda aracın ses yapması normal midir?cevaplarsanız sevinirim..iyi forumlar..

20 Mesaj
14 Mayıs 2011; 13:56:11 

öncelikle hepinize selamlar..ben aralıkta 110 hp lik premium pack almıştım. benim tek sorunum var. araçdan çok fazla ses gelmesi(bozuk yollarda)...sanırım forumda birkaçkişi daha belirtmiş böyle bir problemi..ses sorununu nasıl çözebiliriz...aracın yakıtından konfuruna kadar herşeyden memnunum..sizce 4 ay gibi kısa zamanda aracın ses yapması normal midir?cevaplarsanız sevinirim..iyi forumlar..

196 Mesaj
14 Mayıs 2011; 15:06:16 

Bozuk yolda arka taraf ses alıyor. Ben bozuk yollarda yavaş gitmeye çalışıyorum ( Burdur'un yolları tarla gibi ) ses biraz olsun kesiliyor. Bu arada benim OUTDOOR 16 bin km ye geldi. Tek arızamız öncam kumadasında temas sorunu. Haftaya 15 bin bakımına giriyorum.

1142 Mesaj
14 Mayıs 2011; 20:38:30 

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetirkin

Yetkili servise gidin ve arka kelebek camlar, arka koltuklar, bagaj kapağı ve bagaj döşemelerinden ses geliyor diye şikayetinizi iletin. Benim de aynı şikayetlerim vardı , se baya azaldı.

62 Mesaj
15 Mayıs 2011; 10:49:10 

selamün aleyküm ben yeni katıldım aranıza bizdede 2011 tepee 110 hp premıum pack var ben birşeyi merak ediyorum bu araca kendi teybinden başka teyip taktırınca yol bilgisayarı çalışıyor mu? bunu merak ediyorum orjinal teyibinde menü seçenegi felan varya bunlarda seçenekler felan filan varya bunlar nasıl olacak

1344 Mesaj
15 Mayıs 2011; 15:45:00 

quote:

Orijinalden alıntı: tepeetepee

selamün aleyküm ben yeni katıldım aranıza bizdede 2011 tepee 110 hp premıum pack var ben birşeyi merak ediyorum bu araca kendi teybinden başka teyip taktırınca yol bilgisayarı çalışıyor mu? bunu merak ediyorum orjinal teyibinde menü seçenegi felan varya bunlarda seçenekler felan filan varya bunlar nasıl olacak

Öncelikle Aramıza H.geldiniz Allah Kaza Bela Vermesin... İmzamdaki Bölüme Gelirseniz Mutlaka Yardımcı Olan Olucaktır...

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz

1142 Mesaj
15 Mayıs 2011; 18:04:25 

quote:

Bildiğiniz gibi orjinal teypte menü ayarları var. Bu teybi sökerseniz bu ayarları yapamazsınız. Sadece flyaudio marka bir ürün var bizim araçları destekleyen. O da 2500 e yakın fiyata sahip.

62 Mesaj
16 Mayıs 2011; 19:40:57 

öncelikle teşekkür ederim bi sorum daha olcaktı bizim araç daha yeni olduğu için daha 450 km de araç 3 viteste yokuşlarda biraz eziliyo daha yeni olduğu için heralde araçın moturu ne zaman açılır yani kaç bin km de bide motor açıldığında çekişi felan artarmı yani bu yokuşlarda felan araç 110 hp lik

1344 Mesaj
16 Mayıs 2011; 21:18:12 

quote:

öncelikle teşekkür ederim bi sorum daha olcaktı bizim araç daha yeni olduğu için daha 450 km de araç 3 viteste yokuşlarda biraz eziliyo daha yeni olduğu için heralde araçın moturu ne zaman açılır yani kaç bin km de bide motor açıldığında çekişi felan artarmı yani bu yokuşlarda felan araç 110 hp lik

Araç Yeni Diye Rampalarda Bayılma İlk Defa Sizden Duydum

Ayrıca Tepeelerde Rödaj Süresi Varmı Diye Aracı Alırken Özellikle Sordum İstediğin Gibi Kullanabilirsin Dediler Hatta Şu Kadarını Söyleyim İlk 1000 Km de Ben Daha Sert Kullanıyordum Aracı Şimdi O Kadar Sert Kullanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 16 Mayıs 2011; 21:21:43 >

Partner Tepee Team
Nokia Lumia 920 / Beyaz