Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi bakalım hayırlısı. Satacağın araç ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogu-E

Tabiki Partner :) Resmi Linktehttp://www.sahibinden.com/ilk_gelen_alir_goturur-12WQQaXQQ23336809WQQpXQQdisplayitem

Hadi hayırlısı olsun. Sizde çekirdekten partnerciymişsiniz Arabanızda baya temiz gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenkoylu -- 9 Nisan 2010; 22:33:19 >
  • Saolasın evet biraz çekirdekten partnerciyim :) Kendi Aracım diye söylemiyorum gerçekten çok temiz satılıyo diye birazda üzülmüyor değilim ...
  • quote:

Tabiki Partner :) Resmi Linktehttp://www.sahibinden.com/ilk_gelen_alir_goturur-12WQQaXQQ23336809WQQpXQQdisplayitem

benım gıbı cekırdekten psacısınız bende 2002de almıştım ılk berlıngo 1 sene geçmişti yanı kasa çıktı çok uzulmustum ozaman yenı cıktı dıe
  • Bu aracı 2 yaşındayken aldık o zamandan beri bizde artık çekirdek sayılırmı bilmem. Ama sen harbi çekirdekten Berlingocusun :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogu-E -- 13 Nisan 2010; 1:21:42 >
  • Bu başlığı öksüz bırakıyorsunuz demek.
    Elimizde Tepee kalmadı ki devam edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rayen

Bu başlığı öksüz bırakıyorsunuz demek.
    Elimizde Tepee kalmadı ki devam edelim.

neyse bizde var oradan devam edelim o zaman

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
  • Hay bin yaşa Gökhan. Sen de olmasan bu Tepee'nin hali nice olacak. Sana tüm servis bakımları ücretsiz olmalı. Senden daha baba reklamcı mı? var.
  • quote:

Bu aracı 2 yaşındayken aldık o zamandan beri bizde artık çekirdek sayılırmı bilmem. Ama sen harbi çekirdekten Berlingocusun :))

aynen
  • quote:

Hay bin yaşa Gökhan. Sen de olmasan bu Tepee'nin hali nice olacak. Sana tüm servis bakımları ücretsiz olmalı. Senden daha baba reklamcı mı? var.

Rasim abi iyi niyet dileklerin için teşekkür ederim evet ben çok takipçiyim ve araştırmacı kendimce, o kadar inceleyip sık dokuyorum bazen görmektesiniz yeni bombalar var tabi bu günde zamanımın tümünü sevgili manevi oğlum Tepee ye ayırdım gezdik turladık harikaydı.

servis olayını Peugeot Türkiye ile konuşacağım böyle giderse günün herhangi bir saatinde beni cepten arayıpta Gökhan usta bu aracı bize biraz anlatsana hangisini ve hangi donanımı diye arayanlar çok oluyor inan..
  • Haydi bakalım yukarı.
  • quote:

Ulaştırma bakanlığından yanıt geldi. Src belgesinin bizimle alakası yok. Ruhsatımızda hususi yazdığı sürece sorun yaşamayız.

İlgi: 03/03/2010 tarih ve 32904 sayılı, başvurunuz.

SAYIN RASİM BEY ARAÇLARIN RUHSATINDA TİCARİ ÜNVAN TAŞIYAN HERKES SRC ELGESİ ALMA ZORUNLULUĞU VARDIR. YÜK VEYA YOLCU TAŞIYIP TAŞIMAMASI ÖNEMLİ DEĞİL RUHSATINIZDA GEÇEN ÜNVAN ÖNEMLİ

Bilgilerinize rica ederim.

bu konuyu biraz açıklarmısınız lütfen ne demek bu ? ne anlama geliyor?
  • Bir ara kamyonet tarzı araç kullananların src (Ticari araç sürücü belgesi) belgesi alması gerektiği yoğun olarak gündeme gelmişti. Bu tarz araçları kullanan ama ticari bir iş yapmayanların kafasında soru işaretleri oluşmuştu. Ben de bunun üzerine ulaştırma bakanlığına başvurdum. Ulaştırma bakanlığının yanıtına göre aracın yolcu veya yük taşıyıp taşımaması önemli değil. Eğer aracın ruhsatında herhangi bir ticari ünvan yazıyorsa, örneğin; ruhsatta ticari/yük nakli ve Sabancı A.Ş gibi. Bu aracı kullanan her sürücünün src belgesi alması zorunluğu var. Ruhsatta hususi/yük nakli yazıyor ve ticaretle uğraşmayan bir şahsın ismi yazıyorsa src belgesi alma zorunluğu yok.
    Özetle ruhsatında ticari ibare bulunanlar src belgesi alacak, olmayanlar almayacak.
  • Arabayı en son bu hale getirmiştim. Geçen hafta kapı çıtalarını krom yaptım ve sag sol basamak arka yuvarlak korumalık taktırdım omsan'dan ama şuan bu fotograflar elimde yok bunlar arabanın yeni hali daha yeni hali daha sonra :) Maşallah Deyin!

• quote:

Orijinalden alıntı: bar0n90HP

Maşallah Deyin!

Maşallah.
  • Tepee'de en nefret ettiğim şey aracı yıkadıktan sonra yan ve arka camdan su sızmasıydı. O kadar özenle silerdim, yine de o su meydana çıkar ve iz bırakırdı. Gökhan buna nasıl bir çözüm buldu acaba çok merak ediyorum.

• arkdaslar merhaba aranıza yenı katıldım adım erdım 21 yasındayım partner tepee grı premıum ama premıum back goruntulu 90 bg tepem war. ama benım bı sorunm war yanıtlarsanız sewınırım arkdaslar bugun tavandakı 3 lü ısıkları soktum ve led taktım. ama bı
    sorunm war sıyah soket yerınde duruyor beyaz soket yerınden cıktı ve
    yerını bulamadım yardımcı olun lutfenn.( 3 gırıs war ama olmuyo hıc
    bırıne:s typcd gıbı bısey yazıyo soketın ıcınde ve onu sokabılcegım yerı
    bulamadım yardımlarınızı beklıyorum:s
  • arkadaşlar acil yardım. citroen berlingo ile peugeot partner tepee. arasındaki fark nedir. ikiside birbirine benzio tıpatıp aynı ancak donanımıda aynımıdır acil yardımlarınızı bekliorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIZILAĞAÇ

arkadaşlar acil yardım. citroen berlingo ile peugeot partner tepee. arasındaki fark nedir. ikiside birbirine benzio tıpatıp aynı ancak donanımıda aynımıdır acil yardımlarınızı bekliorum

Cıtroen iflas etti biliyorsunuz bu markayı PSA diye bir grup aldı ve aynı fabrikada bu ikiz araçları üretiyor öndeki amblemi hariç aynı.

yalnız donanım olarak Tepee ler daha ön planda estetik ve görsellik derseniz o size kalmış.

özetle bu.
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.