Şimdi Ara

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>> (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.380
Cevap
18
Favori
713.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

quote:

''psada genelde böyle sorunlar var ''

Aziz im böyle yazarsan yanlış anlaşılır dedim yanlış bir şey yok tabiki

canımın içi sen ki bu ülkenin kaç bir yanından ölüm ve ipini çekme konudan atılma fermanları geldide hepsine göğüs gerip göğsümü siper etmiş bir zat a sesleniyorsun sonuna kadar da yanındayım yürü kim tutar seni..

yukarıdaki tüm yazılanlar gerçek ve yaşanmış anılardır.

herkesin bilgisine

iyi biliyorum abi tahmın edbılıyorum kımlerın yazdıqınıda

eger ikimizde bi anlıq qaza qelseydin şuan ben senın forumunda olmamış olrdum onların amacıydı zaten ozamanın forumda en çalışkan 2üyesiydik senınle yanlış

hatırlamıyorsamsa(gerçi şimdi eskisi gibi fazla takılamıyorumda :S) ee kıskançlık damarları tuttu neyapalım bunlar birbirlerine düşürelım vs. dediler

ama biz oyuna gelmedık herşey için eyvallh çok tşkler abi ...

bu internet sitesinde kimseyin kALbini zorda I kırmadım bilmeden kırdıysamda affola yanlış yaptıqım kişilerdende özürümü dilrmesini bildim

işte öyle Aziz im bak o günlerden sadece ikimiz arkadaş kalabildik diğerleri zaman çarkının acımasız kollarına takılıp gitti şelaleden aşağıya bir daha geri gelmemek üzere.

sende biliyorsun gerisini bizde kendi adıma kimseyi incitmemeye ve alçakgönüllü hoşgörülü olmaya çalışıyoruz,özür dilemesini de biliriz ve kendimize
    gurur yapmayız.

dünya fani başka diğer şeyleride takmıyorum desem..

selametle.

SENIN NASIOL BİRİ OLDUGUNU ANLATMAYA GEREK YOK ABİ BİZ SENİ SENDEN İYİ BİLİYORUZ

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_darthy

quote:

Orijinalden alıntı: PrİmE_tİmE

Bir kaç tepee fotoğrafı ekleyelim ortalık şenlenmeye devam etsin ya

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>

mrb arkadaşlar inş. 2010 ocakta araç elime geçicem 110 bg prenium pack gümüşf modeli bu jant modelinin adı nedir bilen varsa yardım edebilirmi

ön tamponda photoshopmu var banamı öle gelıyor

• dün aracı satın aldım fakat ocak da teslim alıcam.sahra gri.görüş paketi ve hız sabitleyici standartmış.bende ek olarak park sensörü,karter koruyucu,celik jant,zenon far,ziebart tan boya koruyucu,kaput koruyucu ve ön cam için yağmur kaydırıcı ve güvenlik paketini eklettim.ön cam hariç film çektireyim diyorum sizce güzel durur mu.yada sahra gri camlarında film olan bi arkadaş buraya resim atarsa bende daha iyi karar verebilirim.

arkadaşlar bi de resimde ki jant 3008 de ki jantla aynı galiba.dün aracı alırken bende bu jantı aldım.650 lira
  • sovalye_, aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsınız inşallah. Fotoğraftaki jantları aldım diyorsunuz. Nereden aldığınızı belirtirseniz, belki bizlerde alabiliriz. Ya da jantın adı, modeli nedir? bu konuda bizi bilgilendirirseniz seviniriz.
  • bumu kesin bilmiyorum ama orta deseni aynı.peugeot amblemide var.ankara abc peugetton aldım.modelini sormadım.

zaten diğer çelik jantlar aksesuar bölümünde satılırken benim aldığım jant arabaların satıldığı yerde sergileniyodu
  • Sadece ön tampon degil foto komple elden gecirilmiş.
    Sislere bakarsanız zaten cok acık belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sovalye_

arkadaşlar bi de resimde ki jant 3008 de ki jantla aynı galiba.dün aracı alırken bende bu jantı aldım.650 lira

hayırlı olsun 650tl muthiş ucuz bi rakam

• Güzel fiyat Hayırlı olsun
  • sağolun arkadaşlar...

sahra gri camları filmli olan bi arkadaş resmini koysa buraya.nasıl duruyo bi görseydim
  • quote:

sağolun arkadaşlar...

sahra gri camları filmli olan bi arkadaş resmini koysa buraya.nasıl duruyo bi görseydim

turan abi koyar
  • bu arada ismim aydın.giresunluyum..yaş 24
  • quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

quote:

sağolun arkadaşlar...

turan abi koyar

Aziz doğru söylüyorsunda Turan abiyi bulana aşkolsun hemşerim bir dalıyor çıktımı yaz mevsimi geliyor valla onun aracının çok resmide yok hani..
  • quote:

dün aracı satın aldım fakat ocak da teslim alıcam.sahra gri.görüş paketi ve hız sabitleyici standartmış.bende ek olarak park sensörü,karter koruyucu,celik jant,zenon far,ziebart tan boya koruyucu,kaput koruyucu ve ön cam için yağmur kaydırıcı ve güvenlik paketini eklettim.ön cam hariç film çektireyim diyorum sizce güzel durur mu.yada sahra gri camlarında film olan bi arkadaş buraya resim atarsa bende daha iyi karar verebilirim.

Aydın hemşerim hayırlı olsun.

bende Orduluyum.

yalnız sana bir hatırlatmam olacak hediyeler arasında karter koruma görüyorum.bu parça metal sacdan olduğu için kaza esnasında motorun yere düşmesini önlüyor ve motor yolcu kabinine doğru geliyor ve insan hayatı için tehlike arzediyor.

euroncap testlerinde sürekli plastik karter koruma ile test yapıyorlar bu bir zorunluluk.o araçlar o yıldızları o sayede alıyorlar.

birde servisin sana hediye diye verdiği karter koruma piyasada 90 lira iken senin araçtan çıkardığı plastik karter koruma 450 ila 500 lira arası bu da farklı bir detay.

benim şahsi fikrim plastik olan kalsın senin için insan hayatı önemliyse gerisi sana kalmış benden hatırlatması uyarmak ve ikaz etmek görevimiz.

bu zokayı yutmuş biri olarak

Rasim abide hiç ses çıkarmıyor oradan aşkolsun abi ben aldım millet de sonradan öğrensin mi diyorsun ne..

yalnız film ve xenon muayenede hafif kusurlu geçiyor bilgin olsun ve filmin numarası açık olsun ki sonra problem oluyor kolluk güçleriyle uğraşmak istemediğimden ben film yaptırmıyorum mesela muayeneye giderkende xenonları söküp orjinallere dönüyorum ve tam teşekküllü geçiyorum muayeneden Allahın izniyle..

• quote:

bu arada ismim aydın.giresunluyum..yaş 24

Aydın hemşerim bende Orduluyum yaş 35 benimde soyadım AYDIN.

Giresun a gelmişliğim var kaleden çok güzel kareler çektim ve Topal Osmanın kabrine Fatiha okumuşluğum oldu.

Giresun çok güzel bir mekan ve tarihi dokusu çok anlamlı.

Giresundamı ikamet ediyorsun
  • Aziz diyorum ki senin araca bu şekil nasıl olurdu bence çok güzel.

<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
  • Gökhan kardeşim benim arabada plastik karter koruma varmıdır acaba? Nasıl anlarız gözüküyomu?
  • Bizim tepelerle cukura girdigim zaman ben cok sarsılıyorum
    cukurlar mı cok büyük yoksa bizim ticarilerin amatsörler cok mu sert.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yadigar. -- 21 Aralık 2009; 23:08:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenkoylu

Gökhan kardeşim benim arabada plastik karter koruma varmıdır acaba? Nasıl anlarız gözüküyomu?

Kerem cim eğilip mümkünse aslanın göbeğini görmek kadar yere yakın bir mevzu eğer metal takılmadıysa ve biri özellikle sökmediyse para için serviste takılı olması lazım kocaman bütün bir plastik aksam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yadigar.

Bizim tepelerle cukura girdigim zaman ben cok sarsılıyorum
    cukurlar mı cok büyük yoksa bizim ticarilerin amatsörler cok mu sert.

evet helezonlar malesef sert o yük haddi için yumuşak yapılamazdı kabul edersinizki..

sanki yumurta taşıyormuşçasına sürmeniz lazım bozuk yollarda ve kelebeği incitmeyen türden,koli muamelesi yaparsanız arkadakilerin içi dışına çıkar itina istiyor anlayacağınız ticari sürmek.
  • quote:

quote:

bu arada ismim aydın.giresunluyum..yaş 24

Aydın hemşerim bende Orduluyum yaş 35 benimde soyadım AYDIN.

Giresun a gelmişliğim var kaleden çok güzel kareler çektim ve Topal Osmanın kabrine Fatiha okumuşluğum oldu.

Giresun çok güzel bir mekan ve tarihi dokusu çok anlamlı.

Giresundamı ikamet ediyorsun

giresun tirebolu da.köy yoluna giderken çok esniyo bu arabalar.ister istemez altı vuruyo.bende onun için çelik attırdım.
    bundan önceki 90 lık tepee mide ordulu biri aldı.soyismim aydın demişsiniz isim nedir? :-)))

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.