- x
<<<< PEUGEOT PARTNER TEPEE GRUBU >>>>
4286 Cevap448870 Görüntüleme13 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     54 [56] 58 59 60 61 62 63      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

12544 Mesaj
14 Aralık 2009; 21:16:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Efe_60

Arkadaşlar Merhaba;

Nasipse aralık ayı bitmeden şuan ki aracımı satıp 0 km bir araç alacağım.
Ama uzun süredir kararsızdım çünkü alacağım araç hem ticari olarak koli falan taşıma da kullanışlı olmalı hemde binek performansını bana yaşatmalı.
En sonunda fiorino emotion a karar vermiştim ta ki peugeot bayisine uğrayana kadar.
Tepee nin şu 110 hp lik olanını gördüm bayağı bir inceledim çok hoş bir araç. Şuan ki aracım 2.0 cc 140 beygirlik bir araç olduğu için fiorino (75 hp) beni çok düşündürüyordu. O yüzden partner tepee yi almak istiyorum.

partner tepee 110 hp

* Tavan barı
* park yardımı
* Navigasyon
* Sonradan arabanın kenarlarına takılan korumalıklar (istersem buda fiyata dahil)
* Diğer tüm masraflar ve temmuza kadar olan damga vergisi dahil

35.000 TL

sizce fiyat nasıl.

Birde renk olarak hemen alabileceğim renk SİYAH ben beyazını görmüştüm çok hoş duruyordu siyah da çok harika ama bakımı ve çizik olayı beni düşündürüyor şuan ki aracımda kekova mavisi temiz tutmak biraz sıkıntı. Birde 2. elde renk farkeder mi ?

sizden gelecek fikirler benim için gerçekten çok önemli.

şimdiden teşekkürler.

Efe bey merhabalar
performans olarak şu anki 2 litrelik motorun değerlerini alabilirmisiniz bilemem ama 1.6 litre ile bile 240 tork değeri alınabiliyor ve serilik ara hızlanma değerleri bayağı tatmin edici. ve 0-100 bile nerdeyse 15 saniye civarlarında bir test etmeniz gerekecek ne demek istediğim daha iyi anlaşılır.

yalnız bu araçtan otomobil yolcu konforu beklemeyin derim özellikle bozuk yollardaki amortisörün sertliği süpriz olmasın asfalt konforuna diyeceğim yok.ve sürüş keyfine..

size tavsiyem özellikle 110 hp olandan alın çünkü değişken geometrili turbo ve hıza duyarlı direksiyon artıları ve overbosst standart.

renk olarakta siyah iddialı bir renk ben hasta adamım habire siler parlatırım kapalı garajım vs dersen ve dikkat çekmek isterim farkedilmek dersen siyah olur diğer türlü bunlarla alakam yok dersen gümüş ve açık mavi tonları derim şahsi fikrim benim aracın resimlerini görmüşsündür belki fikir oluşturur açısından..

0

Ekteki dosya (1)

41 Mesaj
14 Aralık 2009; 22:22:21 

bende aytozu gri almak istiyordum beklemek ve indirimden de yararlanmak adına mecburen siyah aldım iyikide siyah almışım diyorum diğer farklı renk tepee leri gördükçe çok farklı bir hava katıyor bence araca

14 Mesaj
14 Aralık 2009; 23:24:16 

Fiyat çok güzel bende 90hp lik var bir hafta oldu alalı ben arabanın çekişinden konforundan vs. gayt memnunum. Gaza bastığım zaman yapıştırıyor koltuğa :) 110hp lik alırsan performans birazdaha artacak tabiki. Şuanda piyasada olan en iyi ticari diyorum ben. Kendimde olduğu için deil bu benim bakış açım çok araştırdım araçları çünki. Doblo connect kangoo gibi araçlarla kıyaslanamaz bile. Caddyle kıyaslama yaptım arasında donanım özellikleri olarak tepee çok daha üstün. Ayrıca bi wolksvagen servisine giderkende acaba cebimdeki para yeterli olurmu diye düşünmemek elde değil parçaları çok pahalı. Bence fiyatı çok iyi arkadaşım aslan sonuçta bence hiç düşünme al hayırlısıyla sende bize katıl

332 Mesaj
14 Aralık 2009; 23:25:09 

Siyah kullanıyoruz bakımı oldukça zor ama ona görede tadı başka tabi. Ama beyazıda çok güzel olyor. Şu an olsam beyazı tercih ederdim. Komple boyalı olduğu için beyazda çok harika duruyor.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Aralık 2009; 23:37:53 

Uzun yolda inanırmısınız 3.9 u gördüm 17 km boyunca.yol düzdü rüzgar hafif vardı.
Sonra bu hızla gidilmezdim dedim son 20 km bastım 4.7 ile tamamladım parkuru

17524 Mesaj
15 Aralık 2009; 10:51:39 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_oral

Fiyat çok güzel bende 90hp lik var bir hafta oldu alalı ben arabanın çekişinden konforundan vs. gayt memnunum. Gaza bastığım zaman yapıştırıyor koltuğa :) 110hp lik alırsan performans birazdaha artacak tabiki. Şuanda piyasada olan en iyi ticari diyorum ben. Kendimde olduğu için deil bu benim bakış açım çok araştırdım araçları çünki. Doblo connect kangoo gibi araçlarla kıyaslanamaz bile. Caddyle kıyaslama yaptım arasında donanım özellikleri olarak tepee çok daha üstün. Ayrıca bi wolksvagen servisine giderkende acaba cebimdeki para yeterli olurmu diye düşünmemek elde değil parçaları çok pahalı. Bence fiyatı çok iyi arkadaşım aslan sonuçta bence hiç düşünme al hayırlısıyla sende bize katıl

%100 katılıyorum kardeşim aramıza hoş geldin

bendede 92lık berlıngo var aynı şekılde katılıyorum sana koltuga yappışma vs...

93/4 KASIM TERTİPLER
Acemi Birlik; 10.Uncu Jandarma Egitim Alay Komutanlığı Bornova
Usta Birlik ; Destek Kıta Grup Komutanlıgı Ankara (Şoför)

17524 Mesaj
15 Aralık 2009; 10:58:34 

tüm tepeeciler sizleride sizemizde görmek isteriz hafif ticari toplulugunda yenı anketımız eklenmıştır

otomobil konforuna en yakın hafif ticariiyii seçiyoruz. HERKEZİ BEKLERİZ

http://forum.donanimhab..._/key_//tm.htm#36386661

^^^^^^^^^^^^^^^^^LİNK^^^^^^^^^^^^^^^^^^

93/4 KASIM TERTİPLER

14 Mesaj
15 Aralık 2009; 17:21:14 

Arutan arkadaşım double din ile ilgili resmi görünce benimde çok hoşuma gtti. Acil bende bulmak istiyorum aynısından. Dün araştırma yaptım biraz peugeot için üretilen ve bizim tepee'lere uyumlu sadece bir sitede buldum. Resimdekinin aynısıydı. Farklı renkte farklı marka kullanmak istemiyorum çünki orjinalliği bozmak istemiyorum. Sitenin linkini vereyim sizlere bir bakın stokta var gözüküyor ama fiyat yok ve ben nereden ulaşacağımı bulamadım :( bursada yaşıyorum sanayileri bi gezip tozucam yakında 2500 bakımına gidicem servistede yardımcı olucaklar bu konuda bana inşallah..

Link: http://www.otomediamark...tesi-5816-1805-642.html

149 Mesaj
15 Aralık 2009; 18:50:05 

Merhaba Arkadaşlar;

Öncelikle ilginiz ve cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim.
Dediğiniz gibi siyah duruş olarak 10 numara ama benim temizliğini
cilasını yapmak için pek vaktim olmayacak.
Toz kir içinde olduğun da da gördükçe offlayıp puflayacağım.

bugün bir daha aradılar peugeodan aliminyum grisini istediğiniz zaman 2-3 gün içinde getiririz diye.
Yolumun üzeriydi dönüşte uğradım normalde aliminyum gri metalik renk olduğu için fiyat farkı varmış.
Ama sizden onuda almayız dediler.

Bu durumda

* Tavan barı
* park yardımı
* Navigasyon
* Sonradan arabanın kenarlarına takılan korumalıklar (istersem buda fiyata dahil) _ sizce alırsam bunu taktırayım mı fiorinoda connect te falan görüyorum çok hoş duruyor bence. Ama artıları varsa eksilerini öğrenmek istiyorum.
* Aliminyum gri (metalik)

35.000 TL

Bu arada işi bayağı ciddiye bindirdim aracımı satılığa çıkardım şuan arabamın birkaç müşterisi de fiyat konusunda benden haber bekliyor.
Tepee ile ilgili kafamda soru işareti kalmadığı anda lagunamı hemen veriyorum.

Birde bu 35.000 inin üzerine ben hiç bir rakam sölemedim. Firmam olduğu için filo indirimi ve marka bayiliklerim olduğu için bu özel fiyatmış. Sizcede fiyat nasıl çok uygun mu? uygun mu? eh işte mi? biraz pahalı mı? :))) yoksa hiçbiri mi

Neyse başınızı çok ağrıtmayayım ama ben beni anladığınızı biliyorum. Eee o kadarcık heyecanım olsun dimi ama ?

http://www.sahibinden.c...33240WQQpXQQdisplayitem

http://www.araba.com/24.../Renault%20Laguna%20RXT

2008 Model Peugeot 407 Executive Black 1.6 Hdi 110 Hp Siyah (2012 ..... ?)
2010 Model Peugeot Partner Tepee 110 Hp Aliminyum gri (2010-2012)
2001 Model Renault Laguna 2.0 RXT 140 Hp Kekova Mavisi (2008-2010)
1993 Model Tofaş Şahin Beyaz (2005-2008)

332 Mesaj
15 Aralık 2009; 21:59:34 

quote:

Merhaba Arkadaşlar;

Öncelikle ilginiz ve cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim.
Dediğiniz gibi siyah duruş olarak 10 numara ama benim temizliğini
cilasını yapmak için pek vaktim olmayacak.
Toz kir içinde olduğun da da gördükçe offlayıp puflayacağım.

bugün bir daha aradılar peugeodan aliminyum grisini istediğiniz zaman 2-3 gün içinde getiririz diye.
Yolumun üzeriydi dönüşte uğradım normalde aliminyum gri metalik renk olduğu için fiyat farkı varmış.
Ama sizden onuda almayız dediler.

Bu durumda

* Tavan barı
* park yardımı
* Navigasyon
* Sonradan arabanın kenarlarına takılan korumalıklar (istersem buda fiyata dahil) _ sizce alırsam bunu taktırayım mı fiorinoda connect te falan görüyorum çok hoş duruyor bence. Ama artıları varsa eksilerini öğrenmek istiyorum.
* Aliminyum gri (metalik)

35.000 TL

Bu arada işi bayağı ciddiye bindirdim aracımı satılığa çıkardım şuan arabamın birkaç müşterisi de fiyat konusunda benden haber bekliyor.
Tepee ile ilgili kafamda soru işareti kalmadığı anda lagunamı hemen veriyorum.

Birde bu 35.000 inin üzerine ben hiç bir rakam sölemedim. Firmam olduğu için filo indirimi ve marka bayiliklerim olduğu için bu özel fiyatmış. Sizcede fiyat nasıl çok uygun mu? uygun mu? eh işte mi? biraz pahalı mı? :))) yoksa hiçbiri mi

Neyse başınızı çok ağrıtmayayım ama ben beni anladığınızı biliyorum. Eee o kadarcık heyecanım olsun dimi ama ?

http://www.sahibinden.c...33240WQQpXQQdisplayitem

http://www.araba.com/24.../Renault%20Laguna%20RXT

Fiyat bence uygun. Yan taraflardaki basamaklar ise kaliteli malzeme ise ve montajda tamamen oturtulacaksa sıkıntı çıkarmaz aksine araca görsellik katar. Tam oturtulmazsa yada klasik borulardan (yuvarlak) ise taktırmayın derim. Boru şeklinde olanlardan taktırdık verdiğmiz paraya yazık oldu diye düşünüyorum. Fakat düz basamak şeklinde ise tavsiye ederim.

İlk resimde bulunan basamaktan takcaklarsa siz bilirsiniz. Ancak 2.ci resimdeki ise tavsiye ederim..

0

0

Şimdiden hayırlı olsun..

41 Mesaj
16 Aralık 2009; 10:07:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hoca1677

Fiyat bence uygun. Yan taraflardaki basamaklar ise kaliteli malzeme ise ve montajda tamamen oturtulacaksa sıkıntı çıkarmaz aksine araca görsellik katar. Tam oturtulmazsa yada klasik borulardan (yuvarlak) ise taktırmayın derim. Boru şeklinde olanlardan taktırdık verdiğmiz paraya yazık oldu diye düşünüyorum. Fakat düz basamak şeklinde ise tavsiye ederim.

İlk resimde bulunan basamaktan takcaklarsa siz bilirsiniz. Ancak 2.ci resimdeki ise tavsiye ederim..

0

0

Şimdiden hayırlı olsun..

araca bir görsellik kattığı konusunda eminimki pek çok kişi aynı fikirdedir nitekim bu tarz parçaların (örn. ön koruma barı basamak vs) bir kaza anında çok tehlikeli olabileceği kanısındayım o yüzden pek sıcak bakmıyorum fikrimi beyan etmek istedim

332 Mesaj
16 Aralık 2009; 12:38:45 

Yan basamaktan bahsediyoruz. Sııkntı çıkaracağını sanmıyorum. Ön korumalara sıcak bakmama konusunda katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoca1677 -- 16 Aralık 2009; 12:39:05 >

42 Mesaj
17 Aralık 2009; 15:39:07 

Selamlar Arkadaşlar Geçen Cumartesi Aldım Aracımı Özellikkleri İmza Bölümümde Yazılı yalnız Fotograflarını daha Çekmedim Aldığım Günden beri Yağmur yagıyor :) Gelin kız temiz cıksın heheheh :) sizi bayagı okudum dınledım takıp ettım burdan 1 ay boyunca ama uye bugun oldum nedenmı cunkı daha oncedende uyeydım ama maıl ve sıfre kaybolunca mecburen baska k.adı aldım. BIR KAC SORUM OLACAK

1- 17" Jant Taktırdım Lastıklerde Pirelli P7 Sizce Sıkıntı Yaşarmıyım ?

2- Dün aksam (100km daha Araç) ikitelli - hava alanı e5'e baglanan yolda cok yagmur vardı ama bastım bıraz 130'a geldıgımde direksıyonun titrediğini fark etttim ve yavaslayıp 90-100 arası gitmeye devam ettım bunun nedenleri ( MOTOR AÇILMADIGINDANMI - JANT'DANMI - ARAÇ ZATEN BOYLEMİ - Yoksa bilmedigim bir sıkıntımı var herkezin boylemi ? )

Daha ÖNCE 2009 207 Dynamic 1,6 90bg Dizel Kullandım onu 30'a sattım 1,5 fark verip tepee aldım aile genisledigi icin :))

herkeze kazasız belasız sıkıntısız sürüşler dilerim.

Partner Tepee 90HP + Gp + Kp + Mp + Gps + 17"jant + Güvenlik Cam Filmi + Park Yardım Sistemi

17524 Mesaj
17 Aralık 2009; 15:48:19 

quote:

Orijinalden alıntı: bar0n90HP

Selamlar Arkadaşlar Geçen Cumartesi Aldım Aracımı Özellikkleri İmza Bölümümde Yazılı yalnız Fotograflarını daha Çekmedim Aldığım Günden beri Yağmur yagıyor :) Gelin kız temiz cıksın heheheh :) sizi bayagı okudum dınledım takıp ettım burdan 1 ay boyunca ama uye bugun oldum nedenmı cunkı daha oncedende uyeydım ama maıl ve sıfre kaybolunca mecburen baska k.adı aldım. BIR KAC SORUM OLACAK

2- Dün aksam (100km daha Araç) ikitelli - hava alanı e5'e baglanan yolda cok yagmur vardı ama bastım bıraz 130'a geldıgımde direksıyonun titrediğini fark etttim ve yavaslayıp 90-100 arası gitmeye devam ettım bunun nedenleri ( MOTOR AÇILMADIGINDANMI - JANT'DANMI - ARAÇ ZATEN BOYLEMİ - Yoksa bilmedigim bir sıkıntımı var herkezin boylemi ? )

Daha ÖNCE 2009 207 Dynamic 1,6 90bg Dizel Kullandım onu 30'a sattım 1,5 fark verip tepee aldım aile genisledigi icin :))

psada genelde böyle sorunlar var 130u geçince titreme vs.

benım aracta titreme yok

17 jantlar iyi olur p7lerde iyi lastık yakıtda bence artış olabilir

resimleri beklyorz

93/4 KASIM TERTİPLER

42 Mesaj
17 Aralık 2009; 15:51:05 

Çok Yagmur vardi Yerler 4-6 Cm arası suluydu motor ilkkez 100km hızı gecti bunlar cok etkin şeyler ama işi bilene size soruyorum :)))

Partner Tepee 90HP + Gp + Kp + Mp + Gps + 17"jant + Güvenlik Cam Filmi + Park Yardım Sistemi

17524 Mesaj
17 Aralık 2009; 15:57:58 

quote:

Çok Yagmur vardi Yerler 4-6 Cm arası suluydu motor ilkkez 100km hızı gecti bunlar cok etkin şeyler ama işi bilene size soruyorum :)))

yagmura bişey diyemem ama ben aracı aldım akşam eve geldım sabah dırek yola çıktı 185e kadar getirdim titremedide sendemı titriyicek kardeş...

1700km uzun yol gittim 110un altına düşmedim diyebilirim titreme diye bişey olmadı

93/4 KASIM TERTİPLER

42 Mesaj
17 Aralık 2009; 16:02:57 

araç degil yanlız direksiyon titredi bilgin olsun ben bi servise soracam :D

17524 Mesaj
17 Aralık 2009; 16:07:37 

quote:

Yan basamaktan bahsediyoruz. Sııkntı çıkaracağını sanmıyorum. Ön korumalara sıcak bakmama konusunda katılıyorum.

ön korumada çok yakışıyo ya

93/4 KASIM TERTİPLER

17524 Mesaj
17 Aralık 2009; 16:09:44 

quote:

araç degil yanlız direksiyon titredi bilgin olsun ben bi servise soracam :D

bende sadece direksiyondan bahsediyorum servisin sana söylüyücegi lafı söyluyum pcye baglarlar aracı sorun yok derler yada bunların genelınde var derler

demedi deme

93/4 KASIM TERTİPLER

42 Mesaj
17 Aralık 2009; 16:37:06 

Eski Aracımı Gösteriyim istedim Yenisinin Fotolarını Çekene Kdr :)

0

0

0

1446 Mesaj
17 Aralık 2009; 17:02:54 

quote:

yeni arabanız hayırlı olsun, titreme bende de olmuştu 130lara çıkınca. Nedenide balansmış sağ ön lastiğin balansı bozulmuş. Siz birde jantları değişmişsiniz, önce gidin ön lastiklerin balansına baktırın, balans çabuk bozulan bişey ufak bi balans bozukluğu titreme yapar. Aynı durum bendede olmuştuda ondan yazdım. Güle güle kullanın peugeot partner tepeeler çok güzel arabalar. Biraz sert araba, bozuk yollarda ses yapabilir, ama bu araçlar yük taşıma amaçlı yapılmış sağlam araçlar, öyle mercedes bmw sessizliği ve rahatlığı beklemeyin. Ama araba güzel araba.

1634 Mesaj
17 Aralık 2009; 17:13:29 

130 u geçince titreme olayı benim başıma da geldi. Ben servise gittiğimde aynı şikayetle gelmiş 3 tepee daha vardı. Balans ayarı yapıldı. Sorun düzeldi.

14 Mesaj
17 Aralık 2009; 17:50:53 

Direksiyon titremesi sorununu bence hemen bir servise danış. Çünki bendede 90hplik tepe var yaklaşık 2 hafta oldu alalı. 160 170 gördüm izmire giderken bursa otobanında fakat direksiyonda en ufak bir titreme yoktu. Motor sesini bile duymuyordum nerdeyse sadece biraz lastik sesi vardı. Senin direksiyonun titremesi farbrikasyon bi hata olabilir. En yakın zamanda bir servise göstermende yarar var. Bu arada aracın hayırlı olsun. Kazasız belasız kullan inşallah..

42 Mesaj
17 Aralık 2009; 18:04:48 

Sağolun Arkadaşlar ilginize hayranım bılgılerınız benı tatmın edıcı ve garantı kararlar vermeme yardımcı oldu once jant'ı yaptırdıgım yere c.tesi gıdıp gosterecegım sonra servıse gıdıp gereklı sıkayetı dıle getırecegım ıhtımal vermem :)

14 Mesaj
17 Aralık 2009; 18:12:03 

Yanlız şöylede bişi var. Jantları takırdıktan sonra problem olduysa inşallah servis garantiyle ilgili bi problem çıkarmaz. Eğer öle bişi varsa üstlerine git biraz. Ben arabayı alırken bu sayede birsürü hediye donanım aldım

17524 Mesaj
17 Aralık 2009; 18:54:13 

quote:

Sağolun Arkadaşlar ilginize hayranım bılgılerınız benı tatmın edıcı ve garantı kararlar vermeme yardımcı oldu once jant'ı yaptırdıgım yere c.tesi gıdıp gosterecegım sonra servıse gıdıp gereklı sıkayetı dıle getırecegım ıhtımal vermem :)

balansının bozuk olması benımde aklıma geldi ama dedim nede olsa yenı jant taktırmış

%100 yaptırmıştır bence jant aldıgın yere git

93/4 KASIM TERTİPLER

332 Mesaj
17 Aralık 2009; 19:01:18 

Jantı aldığınız yere tekrar gidip baktırmanız lazım. gerekiyor balans ayarını tekrar yaptrmanız. Bazen yeni jant takarken güzel yapamayabiliyorlar. Ne olursa olsun tekrar balans ayarı yapmalarını isteyin. Teste çıkın sorun düzelmezse servise gidip olanları anlatır derdinize çare bulmalarını istersiniz. Bizim araçta değil 130 170'te bile titreme olmuyor. Umarım sizdede olmaz. Kolay gelsin. Fotoları bekliyoruz. Bu arada ben pirelli'den başımdan geçen olaylardan sebep nefret ederim. Şu ana kadar 4 takım michelin eskitmiş biri olarak, michelin derim.. Şu an kullandığım minibüstede var 1 takım olarak aldım 28.000 km. oldu. Ancak lastikler yenimi diye soranların sayısı epey fazla. Ölçtüğümde daha 1 mm. eksilmişti. Toplam lastik derinliği 8 mm..

17524 Mesaj
17 Aralık 2009; 19:11:52 

quote:

Jantı aldığınız yere tekrar gidip baktırmanız lazım. gerekiyor balans ayarını tekrar yaptrmanız. Bazen yeni jant takarken güzel yapamayabiliyorlar. Ne olursa olsun tekrar balans ayarı yapmalarını isteyin. Teste çıkın sorun düzelmezse servise gidip olanları anlatır derdinize çare bulmalarını istersiniz. Bizim araçta değil 130 170'te bile titreme olmuyor. Umarım sizdede olmaz. Kolay gelsin. Fotoları bekliyoruz. Bu arada ben pirelli'den başımdan geçen olaylardan sebep nefret ederim. Şu ana kadar 4 takım michelin eskitmiş biri olarak, michelin derim.. Şu an kullandığım minibüstede var 1 takım olarak aldım 28.000 km. oldu. Ancak lastikler yenimi diye soranların sayısı epey fazla. Ölçtüğümde daha 1 mm. eksilmişti. Toplam lastik derinliği 8 mm..

bende 2009 berlıngo var satıyorum 34binde daha of dememiş lastıklerı michelın energy lastıklerı

93/4 KASIM TERTİPLER

42 Mesaj
18 Aralık 2009; 10:17:33 

yarın lastıkcıme goturecegım dun aksam gıtttım abıcım yenı lastık jant'da bu sıkıntı hep olur ztn onu dert etme cunkı balans ayarı nkdr ıyı yapılırsa yapılsın 50-100 kmden sonra tekrar bır balans gerektırır bunun sebebı havanın lastıge tam stabile olmasıdır dedi. ıcımden buyuk bır yuk gıttı valla :D

149 Mesaj
18 Aralık 2009; 10:53:58 

Merhaba Arkadaşlar,

Geçenlerde gidip peugeot bayi de partner tepee bakmıştım ve dialogları sizinle paylaşmıştım.
Çarşamba günü akşam abi gel bir çay içelim diye aradılar. İç işleri ve 1.5 yaşındaki oğlum efe ile ibirlikte gittik çayımızı kahvemizi içtik.

Ve 50 tl kapora verip partner tepee yi sipariş vererek ordan ayrıldık. :)

fiyat konusunda çok zorladık ama en azından verdikleri rakamın altına inemeyeceklerine emin oldum. Fakat aksesuarlarla orta yolu bulduk.

PEUGEOT PARTNER TEPEE 110 HP LİK

* Aliminyum gri (metalik renk)
* Tavan barı
* park yardımı
* Navigasyon
* Kapı içi peugeot yazılı marşpiyeller
* Yan korumalıklar.
* Anahtarlık
* Paspas takımı
* Yangın tüpü
* ilk yardım çantası
* Diğer tüm masraflar ve temmuza kadar olan damga vergisi

ve bir depo yakıt :) 35.000 TL

Renk ellerinde olmadığı için haftaya alıcam nasipse.

Bu arada hepinize tekrardan teşekkür ederim arkadaşlar.

Ha birde aracı teslim ederken sürpriz bir hediyemiz var dediler.
Bu hediye hakkında bilgisi olan var mıdır merak ettim de ?

42 Mesaj
18 Aralık 2009; 11:52:00 

Güzel Eşantıyonlar Kapmışssın :) hayırlısı olsun çok sevindim adına artık foruma bi tatli ismarlarsın canım :))))))))

ALLAH Kaza Bela Ver
mesin.

17524 Mesaj
18 Aralık 2009; 14:52:15 

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

Geçenlerde gidip peugeot bayi de partner tepee bakmıştım ve dialogları sizinle paylaşmıştım.
Çarşamba günü akşam abi gel bir çay içelim diye aradılar. İç işleri ve 1.5 yaşındaki oğlum efe ile ibirlikte gittik çayımızı kahvemizi içtik.

fiyat konusunda çok zorladık ama en azından verdikleri rakamın altına inemeyeceklerine emin oldum. Fakat aksesuarlarla orta yolu bulduk.

* Tavan barı
* park yardımı
* Navigasyon
* Yan korumalıklar.
* Anahtarlık
* Paspas takımı
* Yangın tüpü
* ilk yardım çantası

verilebilicek tüm aksesuarları vermısler verseler karter koruma eklerler okadar

renk ne renk

93/4 KASIM TERTİPLER

149 Mesaj
18 Aralık 2009; 16:04:44 

quote:

Orijinalden alıntı: aziz 76

renk ne renk

RENK ALÜMİNYUM GRİ ** Evet foruma bir tatlı ısmarlarız. :) sonra akrabalara, iş arkadaşlarıma, eşe dosta. :))
Hiç olmadı tatlıcı tikanı açarık ya :=)

40 Mesaj
18 Aralık 2009; 16:59:23 

Amassörler değişti benim ve yolda titrememesi için servis özellikle balans ayarı yapmamız dedi, ve yaptı.Acaba sizdeki 130 a çıkınca olan titreme balans ayarından olmasın.Sizde jantları değiştirmissiniz sonuçta.

12544 Mesaj
18 Aralık 2009; 18:07:07 

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

* Tavan barı
* park yardımı
* Navigasyon
* Yan korumalıklar.
* Anahtarlık
* Paspas takımı
* Yangın tüpü
* ilk yardım çantası

Arkadaşlar merhabalar cümleten..

işlerim yoğundu bu aralar lütfen kusura bakmayın.

hayırlı uğurlu olsun diyelim güzel tercih olmuş yalnız süpriz hediye denilen şey eğer metal karter koruma ise kesinlikle cevabınız hayır olsun şöyleki..

euroncap çarpışma testinde ki tüm araçlar bu testler yapılırken plastik karter koruma ile yapılıyor sebebi çarpışma esnasında motor kulaklarından kurtularak yere doğru ivme kazanıyor ve kabin yolcu hacimine doğru gelmiyor bizler bu karter korumayı takarak motorun yere değilde bize doğru kabine doğru yolculara doğru gelmesine yardımcı olmaktayız ayrıca bu plastik karter koruma 450 ila 500 arası bir fiyatken metal koruma 100 lira birşey sizden sökülen plastik koruma şirkete kar marjı harika bir ürün olmakta ve sizin hayatınızı tehlikeye sokmakta ve buna satış temsilcileri de çanak tutmakta bence bu düpedüz sahtekarlık bu oyunlara gelmeyin arkadaşlar beni telefonlarımdan 24 saat arayabilirsiniz size her teklif edilen hediyeye hemen ne olur evet demeyin etraf tuzaklar la dolu hepinize kucak dolusu sevgilerimle..

telefonum: 0533 232 34 27 adım Gökhan

12544 Mesaj
18 Aralık 2009; 21:16:18 

quote:

psada genelde böyle sorunlar var 130u geçince titreme vs.

benım aracta titreme yok

17 jantlar iyi olur p7lerde iyi lastık yakıtda bence artış olabilir

resimleri beklyorz

Aziz im boş bir otoyol noktasında 180 ide geçtim ve direksiyonda en ufak bir titreme ve sallanma dahi yok lastik basınçlarımı balans ayarlarımı sık ve düzenli kontrol ettiririm

ben PSA çalışanı veya reklam editörü falan da değilim ayrıca bizim araçlarda öyle bir soruna ben daha denk gelmedim..

ayrıca genelleme cümlesi küllüm yanlış..

bak adam ne diyor iyi idrak et jantları yeni taktım ve belirli bir hızdan sonra titreme diyor bu araba yeni bir araç olduğundan rot olma ihtimali az.

tüm şüpheler balans ın üstüne ayrıca balansı hemen yapsanız dahi bile lastiğin janta oturması ve bu süreçte bir defa daha balans isteyebilir.

zaten konuda yanlış düzeltmekten iflahım kesildi..

bari sen akıllı adamsın kelimeler böyle dengesiz olunca orda burda malzeme oluyor üstelik haksız bir sebepten..

bilmektesin aracım 9.5 litre yakıyor muhabbetinin alıntı hallerini sanki doğruymuşçasına ama biz cevap hakkı doğsada öyle dalmıyoruz oraya buraya herkes istediğini konuşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEPEE PREMİUM PACK -- 18 Aralık 2009; 21:19:23 >

12544 Mesaj
18 Aralık 2009; 21:22:45 

quote:

Orijinalden alıntı: rayen

130 u geçince titreme olayı benim başıma da geldi. Ben servise gittiğimde aynı şikayetle gelmiş 3 tepee daha vardı. Balans ayarı yapıldı. Sorun düzeldi.

arkadaşlar ben bu sorunları tempramı ilk aldığımda yaşadım desem.

ve sonra lancıa marka bir ön takım ve rot balans ve dört yeni lastik aldım sonrasımı 1.6 litre enjeksiyonlu bir motorla 105 hp ın tadını çıkardım sorunları kafamdan attım anlayacağınız.

12544 Mesaj
18 Aralık 2009; 21:25:56 

quote:

renk ne renk

Aziz dalgın sın yine bak Rasim abi anlatsın sana o mevzuyu sende vay be de..

uyanıklık yapayım derken lades olmuştur kendisi bendeki plastik korumayı satacağız ona, kaçırmışsın demekki detaylar

Rayen hocamda o ne derse o..

17524 Mesaj
18 Aralık 2009; 21:32:26 

quote:

Orijinalden alıntı: TEPEE PREMİUM PACK

Aziz im boş bir otoyol noktasında 180 ide geçtim ve direksiyonda en ufak bir titreme ve sallanma dahi yok lastik basınçlarımı balans ayarlarımı sık ve düzenli kontrol ettiririm

ben PSA çalışanı veya reklam editörü falan da değilim ayrıca bizim araçlarda öyle bir soruna ben daha denk gelmedim..

ayrıca genelleme cümlesi küllüm yanlış..

bak adam ne diyor iyi idrak et jantları yeni taktım ve belirli bir hızdan sonra titreme diyor bu araba yeni bir araç olduğundan rot olma ihtimali az.

tüm şüpheler balans ın üstüne ayrıca balansı hemen yapsanız dahi bile lastiğin janta oturması ve bu süreçte bir defa daha balans isteyebilir.

zaten konuda yanlış düzeltmekten iflahım kesildi..

bari sen akıllı adamsın kelimeler böyle dengesiz olunca orda burda malzeme oluyor üstelik haksız bir sebepten..

bilmektesin aracım 9.5 litre yakıyor muhabbetinin alıntı hallerini sanki doğruymuşçasına ama biz cevap hakkı doğsada öyle dalmıyoruz oraya buraya herkes istediğini konuşsun.

abi sende bunu dikkat edersenkı yenı dedı bende yanı %100 balans yapılmıstır dıye düşündüm

he şunuda söyluyum bu psada da var rasim abide bile var yanı bende yok sende yok biz istisnayız diye düşünüyorum çok kişide var bu olay

bende aracı 185e kadar getirdim titreme olmadı istiyen bunu yapsın alntı ...

ben bi yanlış yapmadım diye düşünüyorum ama sana saygım var sen yaptın diyosan mutlaka bişey vardır bişey diyemem abi...

93/4 KASIM TERTİPLER

12544 Mesaj
18 Aralık 2009; 21:33:13 

quote:

HÜSEYİN BEY GÜZEL İFADE ETMİŞSİNİZ ağzınıza sağlık ve konu güzel özetlenmiş tüm detaylarıyla.

lastik konusunda da benim de aklımda hep mıchelin var ama lastikçilere sorsan bristone diyorlar hız konusunda da bende aynı hızlarda sorunsuz gidiyorum.

17524 Mesaj
18 Aralık 2009; 21:36:16 

quote:

Aziz dalgın sın yine bak Rasim abi anlatsın sana o mevzuyu sende vay be de..

uyanıklık yapayım derken lades olmuştur kendisi bendeki plastik korumayı satacağız ona, kaçırmışsın demekki detaylar

Rayen hocamda o ne derse o..

biliyorum abi bişey kaçırmadım ama servisler karter kotumayı ek fazladan bi aksesuar olarak sayıyoya

ondan dedım...

rasım abinin her yazısını dikkatle dinliyor takıp edıyorm

93/4 KASIM TERTİPLER

12544 Mesaj
18 Aralık 2009; 21:40:57 

''psada genelde böyle sorunlar var ''

Aziz im böyle yazarsan yanlış anlaşılır dedim yanlış bir şey yok tabiki

canımın içi sen ki bu ülkenin kaç bir yanından ölüm ve ipini çekme konudan atılma fermanları geldide hepsine göğüs gerip göğsümü siper etmiş bir zat a sesleniyorsun sonuna kadar da yanındayım yürü kim tutar seni..

yukarıdaki tüm yazılanlar gerçek ve yaşanmış anılardır.

herkesin bilgisine

12544 Mesaj
18 Aralık 2009; 21:48:19 

arkadaşlar diyorumki aramıza yeni katılan arkadaşlar

meslek,araç modeli,rengi,hp ve donanım seviyesi ile şehir de yazarlarsa listemize eklemiş oluruz eğer arzu ederseniz

17524 Mesaj
18 Aralık 2009; 21:56:32 

quote:

''psada genelde böyle sorunlar var ''

Aziz im böyle yazarsan yanlış anlaşılır dedim yanlış bir şey yok tabiki

canımın içi sen ki bu ülkenin kaç bir yanından ölüm ve ipini çekme konudan atılma fermanları geldide hepsine göğüs gerip göğsümü siper etmiş bir zat a sesleniyorsun sonuna kadar da yanındayım yürü kim tutar seni..

yukarıdaki tüm yazılanlar gerçek ve yaşanmış anılardır.

herkesin bilgisine

iyi biliyorum abi tahmın edbılıyorum kımlerın yazdıqınıda

eger ikimizde bi anlıq qaza qelseydin şuan ben senın forumunda olmamış olrdum onların amacıydı zaten ozamanın forumda en çalışkan 2üyesiydik senınle yanlış

hatırlamıyorsamsa(gerçi şimdi eskisi gibi fazla takılamıyorumda :S) ee kıskançlık damarları tuttu neyapalım bunlar birbirlerine düşürelım vs. dediler

ama biz oyuna gelmedık herşey için eyvallh çok tşkler abi ...

bu internet sitesinde kimseyin kALbini zorda kalmadıkca kırmadım bilmeden kırdıysamda affola yanlış yaptıqım kişilerdende özürümü dilrmesini bildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aziz 76 -- 18 Aralık 2009; 22:00:17 >

93/4 KASIM TERTİPLER

312 Mesaj
19 Aralık 2009; 10:16:53 

90 bg lik siyah tepee mi 2 gün önce 25.500 tl ye sattım.

110 bg premıum sahra gri olanı alıcam.standart özelliklerine ek olarak çelik jant,yan basamak ve zenon far attırmak istiyorum.sizler neler önerirsiniz...

17524 Mesaj
19 Aralık 2009; 11:40:23 

quote:

Orijinalden alıntı: sovalye_

110 bg premıum sahra gri olanı alıcam.standart özelliklerine ek olarak çelik jant,yan basamak ve zenon far attırmak istiyorum.sizler neler önerirsiniz...

iyi fiyata satmıssınız sahra gri ile aytozu gri benım favorımdır... espli al kardeş

çelık jant okey zenon okeyde yan basamaktan ben hoşlanmıyorum

şahsi görüşümdür...

93/4 KASIM TERTİPLER

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
19 Aralık 2009; 11:56:37 

Hayırlısı olsun.

Alacagınız aracta kesinlikle esp olmasına dikkat edin.

Bizim gibi yüksek araçlarda esp hayat kurtarıcı olabiliyor.

quote:

12544 Mesaj
19 Aralık 2009; 14:04:23 

quote:

iyi biliyorum abi tahmın edbılıyorum kımlerın yazdıqınıda

eger ikimizde bi anlıq qaza qelseydin şuan ben senın forumunda olmamış olrdum onların amacıydı zaten ozamanın forumda en çalışkan 2üyesiydik senınle yanlış

hatırlamıyorsamsa(gerçi şimdi eskisi gibi fazla takılamıyorumda :S) ee kıskançlık damarları tuttu neyapalım bunlar birbirlerine düşürelım vs. dediler

ama biz oyuna gelmedık herşey için eyvallh çok tşkler abi ...

bu internet sitesinde kimseyin kALbini zorda kalmadıkca kırmadım bilmeden kırdıysamda affola yanlış yaptıqım kişilerdende özürümü dilrmesini bildim

işte öyle Aziz im bak o günlerden sadece ikimiz arkadaş kalabildik diğerleri zaman çarkının acımasız kollarına takılıp gitti şelaleden aşağıya bir daha geri gelmemek üzere.

sende biliyorsun gerisini bizde kendi adıma kimseyi incitmemeye ve alçakgönüllü hoşgörülü olmaya çalışıyoruz,özür dilemesini de biliriz ve kendimize
gurur yapmayız.

dünya fani başka diğer şeyleride takmıyorum desem..

selametle.

1634 Mesaj
19 Aralık 2009; 14:06:39 

Şelaleye kapılıp gidenler kim Gökhan.

12544 Mesaj
19 Aralık 2009; 14:07:43 

quote:

isabetli olur bencede

aksesuar işi zevk meselesi tabi ben olsam alaşım jant,park sensörü,ve alt sac pas koruma yaptırırdım ilk öncelikle.

arzunuza göre cam film çok güzel ve kontrast olur ve chip uygulaması düşünebilirsiniz liste böyle uzayıp gider ne yapsan yakışır bu araca..

12544 Mesaj
19 Aralık 2009; 14:12:43 

quote:

Şelaleye kapılıp gidenler kim Gökhan.

hani sen o güzelim çam ormanlarının altında sahilde keyif yapıyordunya..

işte o güzelim yaz sıcağında biz burada kendi hayat ve yaşam kavgamızda idik.

tabi sana hoş şimdi.Fransız kalman doğal haliyle Aziz ne demek istediğimi çok iyi anladı.bu konular derin mevzular şu an bile canımı sıktı desem neyse kapatalım bu konuları abi..

içelim ve güzelleşelim sağlına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEPEE PREMİUM PACK -- 19 Aralık 2009; 14:13:53 >

1634 Mesaj
19 Aralık 2009; 14:18:50 

Gene neyi kaçırdık yahu.

14 Mesaj
19 Aralık 2009; 14:40:57 

quote:

arkadaşlar diyorumki aramıza yeni katılan arkadaşlar

meslek,araç modeli,rengi,hp ve donanım seviyesi ile şehir de yazarlarsa listemize eklemiş oluruz eğer arzu ederseniz

Ben Mustafa İmmobleyzr işi ile uğraşıyorum. Aracım 2010 model Partner Tepee. Aytozu Gri, 90 Hp'lik Premium Modeli, Bursa'da yaşıyorum.

14 Mesaj
19 Aralık 2009; 15:02:55 

Arkadaşlar pazartesi günü 2500 bakımına gidicem servise. Bana servise gittiğimde yaptırmam gereken veya önerebileceğiniz bir konu varmı?

1634 Mesaj
19 Aralık 2009; 15:06:47 

Sizin yapacağınız, varsa bir şikayetiniz onu belirtiyorsunuz. Bunun dışında aracın yağını tamamlıyorlar. Lifte kaldırıp alt takımda sıkılması gereken yerleri sıkıyorlar. Motora iki fısfıs sıkıp gönderiyorlar.

14 Mesaj
19 Aralık 2009; 15:15:17 

quote:

Sizin yapacağınız, varsa bir şikayetiniz onu belirtiyorsunuz. Bunun dışında aracın yağını tamamlıyorlar. Lifte kaldırıp alt takımda sıkılması gereken yerleri sıkıyorlar. Motora iki fısfıs sıkıp gönderiyorlar.

Açıkçası ben bu aracı bilinçsizce aldığımı düşünüyorum. Yukarıda 110'luklara verilen fiyatları düşününce sanki ben daha pahalıya aldığımı düşünüyorum. aracım 90hplik. aytozu gri sis farları otomatik cam silme, far sensörleri var bunlar Görüş paketi diye düşünüyorum. aracımda toplamda 4 hava yastığı var. 1 Sürücü, 1 Yolcu, birde koltukların yanlarında olmak üzere toplam 4 adet. Güvenlik paketi varmı bilmiyorum. Aracımda asr'de var. 33.750'ye aldım. Üzerinde bulunan donanımları nasıl öğrenebilirim acaba? Kullanma klavuzunda standart olarak göstermişler donanımları premium pack modeline göre.

1634 Mesaj